głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika izka2609

Czasem życie serwuje nam ostry zakręt na który nie jesteśmy przygotowani ale to nie znaczy że nie zaprowadzi on nas do celu.

samotna96 dodano: 1 godzinę temu

Czasem życie serwuje nam ostry zakręt, na który nie jesteśmy przygotowani, ale to nie znaczy, że nie zaprowadzi on nas do celu.

Patrząc na to co się dzieje na świecie powinnam się chyba martwić o konflikty wojny zanieczyszczone środowisko. Może to złe nastawienie bo nie martwię się tym jedynie jest mi smutno z tego powodu. Mamy zbyt wiele problemów na co dzień. Cieszmy się tym co mamy tu i teraz starajmy się być lepszymi osobami życie jest za krótkie.

pocketful_of_sunshine dodano: dziś o 10:42

Patrząc na to co się dzieje na świecie powinnam się chyba martwić o konflikty, wojny, zanieczyszczone środowisko. Może to złe nastawienie, bo nie martwię się tym jedynie jest mi smutno z tego powodu. Mamy zbyt wiele problemów na co dzień. Cieszmy się tym co mamy tu i teraz, starajmy się być lepszymi osobami, życie jest za krótkie.

Przyjdzie taki czas że wszyscy będziemy szczęśliwi  wierzę w to !

pocketful_of_sunshine dodano: dziś o 10:38

Przyjdzie taki czas, że wszyscy będziemy szczęśliwi - wierzę w to !

Nie biegam i nie podlizuję się i tracę na tym w dodatku jestem kobietą hej starej daty więc mój drogi kolego: gdzie pchasz te łapy?

black-inside dodano: wczoraj o 23:59

Nie biegam i nie podlizuję się i tracę na tym, w dodatku jestem kobietą hej, starej daty, więc mój drogi kolego: gdzie pchasz te łapy?

Nigdy nie chciałam życia w którym obecnie jestem siódma rano zakrapiana kawą praca dom czekam na pensję.

black-inside dodano: wczoraj o 23:58

Nigdy nie chciałam życia, w którym obecnie jestem, siódma rano zakrapiana kawą, praca, dom, czekam na pensję.

Ludzie gotują mi piekło aby nie za miękko aby słone łzy mnie nie zmiękczą gotuję się w sobie parzę.

black-inside dodano: wczoraj o 23:56

Ludzie gotują mi piekło, aby nie za miękko, aby słone łzy mnie nie zmiękczą, gotuję się w sobie, parzę.

Kazali pójść na przód. Poszłam. Mówili żebym się realizowała. Robiłam to. Kazali zapomnieć. Nie zapomniałam. Nie ze względu na to że nie chciałam. Kurwa niczego bardziej nie pragnęłam. Wymazać go z pamięci nie wracać do wspólnych chwil móc przejść obojętnie obok miejsc naszych spotkań nie płakać nie pragnąć go. Ale on się wrył w moje serce tak cholernie mocno że nie sposób go było stamtąd wyrzucić.

muffinnekxd dodano: wczoraj o 22:09

Kazali pójść na przód. Poszłam. Mówili, żebym się realizowała. Robiłam to. Kazali zapomnieć. Nie zapomniałam. Nie ze względu na to, że nie chciałam. Kurwa, niczego bardziej nie pragnęłam. Wymazać go z pamięci, nie wracać do wspólnych chwil, móc przejść obojętnie obok miejsc naszych spotkań, nie płakać, nie pragnąć go. Ale on się wrył w moje serce tak cholernie mocno, że nie sposób go było stamtąd wyrzucić.

Chciałabym kiedyś usłyszeć proste: jesteś taka jakbym chciał .  onaa56.

xes dodano: przedwczoraj o 20:10

Chciałabym kiedyś usłyszeć proste: "jesteś taka, jakbym chciał". / onaa56.

''To nie jest reguła ale faktycznie jeśli para rozstała się i w obu osobach pozostało jakieś uczucie to przeważnie po jakimś czasie jedna ze stron się odzywa i to własnie wtedy kiedy ta druga milczy. A to chyba dlatego ze dopóki jakiś tam kontakt jest to czujemy taką jakby solidarność w uczuciach na zasadzie że uspokaja nas myśl że ta druga osoba myśli o nas też cierpi. Czujemy się wtedy ważni dla kogoś. Jednak jeśli nagle jedna strona przestaje się kontaktować nagle budzi się niepokój że zaczęło się w jej życiu dziać coś nowego co być może uniemożliwi ewentualny powrót. Wtedy też nawet jeśli nie chcieliśmy już wracać pojawia się poczucie zagrożenia i smutku bo widocznie ktoś sobie zaczyna radzić bez nas. No i wtedy trzeba o sobie przypomnieć żeby zasiać w tej osobie wątpliwości czy dobrze robi odcinając się od nas''.

black-inside dodano: przedwczoraj o 16:44

''To nie jest reguła, ale faktycznie, jeśli para rozstała się i w obu osobach pozostało jakieś uczucie, to przeważnie, po jakimś czasie, jedna ze stron się odzywa, i to własnie wtedy, kiedy ta druga milczy. A to chyba dlatego, ze dopóki jakiś tam kontakt jest, to czujemy taką jakby solidarność w uczuciach, na zasadzie, że uspokaja nas myśl, że ta druga osoba myśli o nas, też cierpi. Czujemy się wtedy ważni dla kogoś. Jednak, jeśli nagle jedna strona przestaje się kontaktować, nagle budzi się niepokój, że zaczęło się w jej życiu dziać coś nowego, co być może uniemożliwi ewentualny powrót. Wtedy też, nawet jeśli nie chcieliśmy już wracać, pojawia się poczucie zagrożenia i smutku, bo widocznie ktoś sobie zaczyna radzić bez nas. No i wtedy trzeba o sobie przypomnieć, żeby zasiać w tej osobie wątpliwości czy dobrze robi odcinając się od nas''.

Szczerze mówiąc to słaby ten początek roku monotonia  nowy rok nowa ja . Mam zbyt wiele na głowie z wszystkim radzę sobie sama i każdego dnia opadam z sił i chcę aby ktoś mnie po prostu przytulił. Całkiem inaczej bym funkcjonowała wiedząc że mam do kogo napisać smsa  przyjedź .

pocketful_of_sunshine dodano: przedwczoraj o 12:13

Szczerze mówiąc to słaby ten początek roku, monotonia ,,nowy rok, nowa ja". Mam zbyt wiele na głowie z wszystkim radzę sobie sama i każdego dnia opadam z sił i chcę, aby ktoś mnie po prostu przytulił. Całkiem inaczej bym funkcjonowała wiedząc, że mam do kogo napisać smsa ,,przyjedź".

W telewizji wszystko wygląda tak pięknie a w serialach krąży cudowna miłość. Potem ludzie siedzący w domu oglądają to i żyją w wymyślonym świecie który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Każdego dnia mówią sobie  też tak chcę przez co bardziej i bardziej się załamują.

pocketful_of_sunshine dodano: przedwczoraj o 12:05

W telewizji wszystko wygląda tak pięknie, a w serialach krąży cudowna miłość. Potem ludzie siedzący w domu oglądają to i żyją w wymyślonym świecie, który nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Każdego dnia mówią sobie ,, też tak chcę" przez co bardziej i bardziej się załamują.

 40. Zanikasz powoli z pierwszych stron najczęstszych wyszukań. Z pamięci ksiąg. Przygasa chaos. Unosi się cisza. Gasną wspomnienia. Skończył się nieład.

xes dodano: 2 dni temu

#40. Zanikasz powoli, z pierwszych stron najczęstszych wyszukań. Z pamięci ksiąg. Przygasa chaos. Unosi się cisza. Gasną wspomnienia. Skończył się nieład.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV