głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika izka2609

.: Wszyscy pragniemy znaleźć osobę z którą zbudujemy szczęście ale gdy dostajemy tę szansę nagle brak nam odwagi zawalczyć oto.

damulki.pl dodano: wczoraj o 15:04

.: "Wszyscy pragniemy znaleźć osobę z którą zbudujemy szczęście, ale gdy dostajemy tę szansę nagle brak nam odwagi zawalczyć oto."

 Mężczyźni przyjaźnią się z kobietami za którymi szaleją a wiedzą że nic więcej nie może z tego być.    Elżbieta Rodzeń z książki Przyciąganie

damulki.pl dodano: wczoraj o 14:59

"Mężczyźni przyjaźnią się z kobietami, za którymi szaleją, a wiedzą, że nic więcej nie może z tego być." ~Elżbieta Rodzeń (z książki Przyciąganie)

 Zapraszałem ją do mieszkania kątem oka widzę jej stanik a rok później mamy się za nic na wieszaku ciągle jej szalik. Co za strata czasu..

xes dodano: wczoraj o 10:03

"Zapraszałem ją do mieszkania, kątem oka widzę jej stanik, a rok później mamy się za nic, na wieszaku ciągle jej szalik. Co za strata czasu.."

przez całe życie szukam kogoś kto zapewni mi że jestem godna miłości. utwierdź mnie w tym a będę dobra i czuła jednocześnie zapominając o tym co w tobie popieprzone

spadamwgore dodano: przedwczoraj o 19:40

przez całe życie szukam kogoś, kto zapewni mi, że jestem godna miłości. utwierdź mnie w tym, a będę dobra i czuła, jednocześnie zapominając o tym, co w tobie popieprzone

ludzie XXI wieku wolą ze sobą sypiać niż być

spadamwgore dodano: przedwczoraj o 19:39

ludzie XXI wieku wolą ze sobą sypiać, niż być

Czytając i usuwając stare posty na portalach społecznościowych miałam uśmiech na twarzy bo przypominały mi się te wszystkie sytuacje jakby były wczoraj. Po chwili zdałam sobie sprawę ile czasu minęło i ile znajomości poszło w niepamięć. Życie ciągle Nas zaskakuje. Stare posty pokazały mi że byłam jeszcze naprawdę młoda nie myślałam co dodaje i że w internecie zawsze zostanie ślad po jakiś młodzieńczych wygłupach czy tekstach ze szkolnych lat.

pocketful_of_sunshine dodano: przedwczoraj o 19:11

Czytając i usuwając stare posty na portalach społecznościowych, miałam uśmiech na twarzy, bo przypominały mi się te wszystkie sytuacje jakby były wczoraj. Po chwili zdałam sobie sprawę ile czasu minęło i ile znajomości poszło w niepamięć. Życie ciągle Nas zaskakuje. Stare posty pokazały mi, że byłam jeszcze naprawdę młoda nie myślałam co dodaje i że w internecie zawsze zostanie ślad po jakiś młodzieńczych wygłupach czy tekstach ze szkolnych lat.

Piękno zaczyna się w chwili kiedy decydujemy się być sobą.  Coco Chanel

damulki.pl dodano: 3 dni temu

Piękno zaczyna się w chwili, kiedy decydujemy się być sobą. - Coco Chanel

Otóż jeśli musisz przekonywać i namawiać siebie samego do powiedzenia  tak  to znaczy że dusza mówi  nie . Zapamiętaj  jeśli dusza mówi  tak  to nie musisz sam siebie przekonywać.  Vadim Zeland

damulki.pl dodano: 3 dni temu

Otóż, jeśli musisz przekonywać i namawiać siebie samego do powiedzenia ,,tak", to znaczy, że dusza mówi ,,nie". Zapamiętaj - jeśli dusza mówi ,,tak", to nie musisz sam siebie przekonywać. - Vadim Zeland

Boże proszę Cię o rozwiązanie tej sytuacji z wynikiem najlepszym dla wszystkich.

damulki.pl dodano: 3 dni temu

Boże proszę Cię o rozwiązanie tej sytuacji z wynikiem najlepszym dla wszystkich.

: Nigdy nie wiesz kiedy po raz ostatni widzisz kogoś. Nie wiesz o tym że się kłócisz z kimś ostatni raz kochasz ostatni raz albo po raz ostatni patrzysz w oczy tej osoby dziękując Bogu za to że ją zesłał dla Ciebie.

damulki.pl dodano: 3 dni temu

: Nigdy nie wiesz, kiedy po raz ostatni widzisz kogoś. Nie wiesz o tym, że się kłócisz z kimś ostatni raz, kochasz ostatni raz, albo po raz ostatni patrzysz w oczy tej osoby, dziękując Bogu za to, że ją zesłał dla Ciebie.

: O zgrozo. W ile jeszcze życiowych błędów wpakuję się z uśmiechem na ustach i przeświadczeniem w głowie trudno żyje się raz ?

damulki.pl dodano: 3 dni temu

: O zgrozo. W ile jeszcze życiowych błędów wpakuję się z uśmiechem na ustach i przeświadczeniem w głowie "trudno, żyje się raz"?

Zdumiewające jak niewiele się zmieniło gdy wszystko uległo zmianie.

xes dodano: 3 dni temu

Zdumiewające, jak niewiele się zmieniło, gdy wszystko uległo zmianie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV