głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izka2609 I możesz go nie kochać mieć kompletnie gdzieś co się z nim dzieje. Z kim się teraz zadaje i czy ma dziewczynę. Możesz mieć wyjebane na całą jego egzystencję ale

izka2609

izka2609.moblo.pl
I możesz go nie kochać mieć kompletnie gdzieś co się z nim dzieje. Z kim się teraz zadaje i czy ma dziewczynę. Możesz mieć wyjebane na całą jego egzystencję ale mijając
I możesz go nie kochać  mieć... teksty

izka2609 dodano: 5 listopada 2013

I możesz go nie kochać, mieć kompletnie gdzieś co się z nim dzieje. Z kim się teraz zadaje i czy ma dziewczynę. Możesz mieć wyjebane na całą jego egzystencję, ale mijając go na ulicy i tak odwrócisz głowę. Choćby nie wiem co nie zdołasz nie spojrzeć w te oczy, bo w końcu kiedyś były dla Ciebie całym światem.

Jeżeli kogoś kochasz  wybaczasz. teksty

izka2609 dodano: 5 listopada 2013

Jeżeli kogoś kochasz, wybaczasz.

Czasami żałuję  że pozwolił mi... teksty

izka2609 dodano: 5 listopada 2013

Czasami żałuję, że pozwolił mi czuć się przy nim cholernie szczęśliwą. Nie znając tego uczucia, nie brakowałoby mi go tak bardzo.

Jest kilka piosenek  które na swój... teksty

izka2609 dodano: 4 listopada 2013

Jest kilka piosenek, które na swój sposób przypominają mi Ciebie. I lubię ich słuchać, czasem w kółko do później nocy tak żebyś był przy mnie dopóki nie zasnę. Czuję, że nasze wspomnienia żyją w tych melodiach i nigdy nie znikną, bo nawet gdy za kilka lat usłyszę te same piosenki to pierwszy na myśl przyjdziesz mi właśnie Ty.

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy... teksty

izka2609 dodano: 4 listopada 2013

Każdy z nas czegoś żałuje. Każdy z nas w nieodpowiednim momencie powiedział kilka słów za dużo. Każdy z nas, chociaż raz powiedział "nie", wtedy, gdy serce tak cholernie błagało o "tak". Każdy z nas wybrał niewłaściwą drogę, niewłaściwego człowieka u boku i niewłaściwe emocje.

Nie tęsknisz do końca za Nim samym.... teksty

izka2609 dodano: 4 listopada 2013

Nie tęsknisz do końca za Nim samym. Tęsknisz bardziej za tym jak było. Tęsknisz za sms'ami na dobranoc, do których się przyzwyczaiłaś. Tęsknisz za tym, by ktoś zapytał jak Ci minął dzień. Tęsknisz za tym, że zawsze starał się wywołać uśmiech na Twojej twarzy. Przytakujesz, prawda? To dodam jeszcze jedno. Tęsknisz za tym, by być komuś potrzebna, za tym by Twoje osoba zajmowała myśli kogoś, za tym by w końcu być dla kogoś ważna. Skąd wiem? Też za tym tęsknie.

Szczęśliwym jest się wtedy  gdy... teksty

izka2609 dodano: 4 listopada 2013

Szczęśliwym jest się wtedy, gdy kładziesz się jak najwcześniej spać tylko dlatego, że nie możesz się doczekać kolejnego poranka. Gdy uśmiechasz się głupio nawet do filiżanki popołudniowej herbaty. Kiedy splątane słuchawki, nie są w stanie wyprowadzić Cię z równowagi. I nie potrzebujesz zjeść tabliczki czekolady bo wystarczy ci przelotny uśmiech jednego z obcych przechodniów.

Spal moje zdjęcia  usuń z dysku.... teksty

izka2609 dodano: 4 listopada 2013

Spal moje zdjęcia, usuń z dysku. Tego sercowego też.

Czasem kiedy mówię:   u mnie w... teksty

izka2609 dodano: 4 listopada 2013

Czasem kiedy mówię: " u mnie w porządku " chciałabym, żeby ktoś spojrzał mi w oczy, uściskał mnie mocno i powiedział " wiem, że wcale tak nie jest.

Nie mogłam zasnąć . Dochodziła... teksty

izka2609 dodano: 4 listopada 2013

Nie mogłam zasnąć . Dochodziła północ . Podeszłam do okna, siadłam na parapecie, spojrzałam na gwiazdy i myślami wróciłam do wspomnień . Po chwili łzy zaczęły napływać mi do oczu . Wytarłam spływającą mi po policzku łzę i powiedziałam sobie “Dasz radę, jesteś silna”, po czym rozum dodał “Nie pierdol mała, przegrałaś”

Miałeś kiedyś chęć tak po prostu... teksty

izka2609 dodano: 1 listopada 2013

Miałeś kiedyś chęć tak po prostu do mnie zadzwonić i powiedzieć, że stęskniłeś się za moim głosem? Może byłeś po paru drinkach i wybrałeś mój numer, ale przed pierwszym sygnałem się rozłączyłeś? Może przez długi czas układałeś sobie w głowie, co chcesz mi powiedzieć, ale bałeś się mojej reakcji i w rezultacie zrezygnowałeś z rozmowy? Może zabrakło Ci odwagi, aby przyznać się, że jednak Ci mnie brakuje?

 Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny... teksty

izka2609 dodano: 1 listopada 2013

"Pozostajesz na zawsze odpowiedzialny za to, co oswoiłeś."-Mały Książę

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV