głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
izka2609 Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu zaborczości jest ski

izka2609

izka2609.moblo.pl
Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu zaborczości jest skiero­wan
Kochać to także umieć się... teksty

izka2609 dodano: 7 listopada 2013

Kochać to także umieć się rozstać. Umieć pozwolić komuś odejść, nawet jeśli darzy się go wielkim uczuciem. Miłość jest zaprzeczeniem egoizmu, zaborczości, jest skiero­waniem się ku drugiej osobie, jest pragnieniem przede wszystkim jej szczęścia, czasem wbrew własnemu.

Jedno słowo może zranić. Dwa... teksty

izka2609 dodano: 7 listopada 2013

Jedno słowo może zranić. Dwa słowa - doprowadzić do łez. Trzy słowa sprawią, że zwątpisz w sens życia. Ale to dopiero cisza zabija wszystko to, co najpiękniejsze.

Czasami czuję się jak zepsuta... teksty

izka2609 dodano: 7 listopada 2013

Czasami czuję się jak zepsuta zabawka, z której ktoś wypruł malutki głośniczek - nie potrafię wydobyć z siebie żadnego słowa. Czuję się jak komputer, którego ktoś rozbroił i wyjął dysk - nie jestem w stanie zrobić żadnego kroku w przód, wymazać przeszłości i zacząć na nowo żyć. Czuję się, jakby ktoś wyprał mnie z człowieczeństwa, staję się coraz bardziej oziębła i niema na ludzkie odczucia. Napraw mnie. Powoli tracę oddech, ktoś mocno pcha mnie w przestrzeń, nie umiem się obronić, chroń mnie./shoocky
Autor cytatu: shoocky

Jeżeli kiedykolwiek będziesz smutny... teksty

izka2609 dodano: 7 listopada 2013

Jeżeli kiedykolwiek będziesz smutny to pomyśl sobie, że właśnie w tym momencie, gdzieś na świecie jest jakiś idiota pchający drzwi, na których napisane jest `ciągnąć`.
Autor cytatu: eldoo

Płaczę już chyba drugą godzinę... teksty

izka2609 dodano: 7 listopada 2013

Płaczę już chyba drugą godzinę, leżąc na zimnej podłodze. Nie mogę powstrzymać łez, jestem bezsilna, łzy same napływają do oczu, jakby miały dość ciągłego ukrywania się.Wokół mnie sterta chusteczek, a w głowie chaos i wciąż powracające wspomnienia. Dopadają mnie wyrzuty sumienia, dobijają mnie jeszcze bardziej do twardej podłogi. Wraz z nimi pojawia się nienawiść, ale nie do innych ludzi, tylko wstręt do samej siebie. Dopiero teraz złe emocje ulatniają się w postaci głośnego płaczu, który słyszą wyłącznie cztery ściany, Lepiej niech wypłyną teraz, niech właśnie teraz ten cały żal ucieknie. Przecież rano na niebie znów pojawi się słońce.Trzeba będzie wstać, jak co rano wypić kawę, zrobić idealny makijaż zakrywający sińce pod oczami, nie ujawniając smutku i obdarowywać ludzi uśmiechem, nie pozwalając sobie na kolejną chwile słabości. Teraz jest czas odpoczynku od udawanego entuzjazmu, trzeba nabrać sił na nowy dzień.
Autor cytatu: nutlla

Miłość to ściema  miłości nie ma! teksty

izka2609 dodano: 7 listopada 2013

Miłość to ściema, miłości nie ma!

Jak długo można tęsknić za kimś... teksty

izka2609 dodano: 6 listopada 2013

Jak długo można tęsknić za kimś, jednocześnie wiedząc, że on już nigdy nie wróci?

Idę przed siebie. Czasem się... teksty

izka2609 dodano: 6 listopada 2013

Idę przed siebie. Czasem się potykam, czasem żałuję, czasem dziękuję, czasem proszę, czasem nie mam już siły. Mam marzenia, mam uśmiech, mam łzy, mam swoją drogę, mam swój plan. I choć wydaje się, że już umiem,wciąż upadam. Ale idę przed siebie z nadzieją, że kiedy już braknie sił by wstać, ktoś poda rękę i powie, że będzie dobrze.

   Boję się wszystkiego.... teksty

izka2609 dodano: 6 listopada 2013

- "Boję się wszystkiego. Wszystkich. Całego świata" - powiedziała po chwili. - "Mnie także?" - "Ciebie najbardziej" - szepnęła, przełykając łzy.

  Zmieniłaś się.. i to bardzo. –... teksty

izka2609 dodano: 6 listopada 2013

- Zmieniłaś się.. i to bardzo. – zapytał. -Słucham? Nie, przepraszam, ja się nie zmieniłam, ja po prostu przejrzałam na oczy… wydoroślałam. A wiesz dlaczego? Życie nauczyło mnie, ze dostajesz tylko to na co sam zasłużysz.. nic nie spadnie ci od tak z nieba. Nie można ufać ludziom, bo oni kiedyś i tak odejdą od Cebie.. zostaniesz sama. Wiem, że istnieje coś takiego jak miłość od pierwszego spojrzenia… wiem, bo sama tego doświadczyłam …szkoda tylko że zakochałam się w niewłaściwej osobie.. w osobie która jest dziecinna, chamska… w osobie która myśli że może mieć wszystko czego tylko zabraknie..ta osoba też mnie bardzo zmieniła.. heh wiesz co jest w tym najśmieszniejsze ? Tą osobą jesteś ty… ty jesteś powodem mojej ‘odmiany’. To dzięki tobie przejrzałam na oczy i wiem że nie warto się zakochiwać, bo na tym ucierpi tyko serce.

Najtrudniej słucha się piosenek... teksty

izka2609 dodano: 6 listopada 2013

Najtrudniej słucha się piosenek, które kojarzą się z kimś, kto bezpowrotnie odszedł z naszego życia.

Przestała się oszukiwać... teksty

izka2609 dodano: 6 listopada 2013

Przestała się oszukiwać, przestała czekać, przestała zerkać na wyświetlacz telefonu z nadzieją, że będzie widniało Jego imię, ale nie przestała czuć. Nie przestała myśleć i tęsknić. Wciąż to robi, wciąż łapie się na tym, że jej myśli wędrują wokół niego. Patrząc na zegarek, myśli co on może w tej chwili robić, w jakim miejscu może się znajdować.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV