głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
idzysrlz Nigdy nie szukałam poklasku ani większego uznania wśród trenerów czy ludzi. Nie szukałam fanów lub innych wielbicieli. Właściwie to nigdy ich nie miałam prócz j

idzysrlz

idzysrlz.moblo.pl
Nigdy nie szukałam poklasku ani większego uznania wśród trenerów czy ludzi. Nie szukałam fanów lub innych wielbicieli. Właściwie to nigdy ich nie miałam prócz jednego
Nigdy nie szukałam poklasku  ani... teksty

idzysrlz dodano: 12 listopada 2012

Nigdy nie szukałam poklasku, ani większego uznania wśród trenerów, czy ludzi. Nie szukałam fanów lub innych wielbicieli. Właściwie to nigdy ich nie miałam, prócz jednego prawdziwego fana, który wiem, że zawsze życzył mi najlepiej. To On każdego dnia powtarzał, że żeby do czegoś dojść, trzeba pracować nad doskonaleniem tego. Codziennie prosił, bym przenigdy się nie poddawała, bo nie na tym to wszystko polega. Wierzył we mnie. Najzwyczajniej w świecie we mnie wierzył i pokładał nadzieje. Tak naprawdę to dzięki Niemu doszłam tak daleko. To dzięki Nemu mogłam realizować siebie w tym, w czym czułam się najlepiej. To własnie dzięki Bogu i Jego wskazówkom mogłam usłyszeć takie słowa jak : Jesteś genialna w tym co robisz. / idzysrlz.

Nie ma wspanialszego uczucia na... teksty

idzysrlz dodano: 30 października 2012

Nie ma wspanialszego uczucia na świecie, od tego, gdy wiemy, że uśmiech na ustach ukochanej osoby, jest powodem naszej obecności. / idzysrlz.

Chyba mają rację. Chyba... teksty

idzysrlz dodano: 28 października 2012

Chyba mają rację. Chyba rzeczywiście za dużo czasu spędzam na myśleniu o tym, co chcę zmieniać w ludziach i przez to wszystko krzywdzę ich do tego stopnia, że decydują się odejść. / idzysrlz.

Tylko On wie  jak bardzo nienawidzę... teksty

idzysrlz dodano: 26 października 2012

Tylko On wie, jak bardzo nienawidzę uzewnętrzniać sznyt, które mam na sercu, bo jako jedyny w pełni potrafił je dostrzec. / idzysrlz.

  ' Zabiorę Cię stąd kiedyś. '... teksty

idzysrlz dodano: 26 października 2012

- ' Zabiorę Cię stąd kiedyś. ' - powiedział. - ' To znaczy gdzie ? ' - syknęłam bardzo zaciekawiona. - ' Zabiorę Cię gdzieś, gdzie nie ma zła. ' - ' A jest takie miejsce ? ' zapytałam. - ' Nie wiem, ale dla Ciebie je znajdę.. ' / idzysrlz.

  Pomyśl kiedy ludzie są naprawdę... teksty

idzysrlz dodano: 25 października 2012

" Pomyśl kiedy ludzie są naprawdę silni, kiedy wierzą w siebie czy kiedy wierzą w nich inni ? | Sokół. ♥

Wiesz co jest w tym wszystkim... teksty

idzysrlz dodano: 19 października 2012

Wiesz co jest w tym wszystkim najpiękniejsze ? Że Oni nawet przez sekundę nie pozwalają mi wątpić. Że są ze mną sercem i wiedzą, że wygram walkę z chorobą i od razu wrócę do gry. Że pamiętają o mnie jeszcze. Że czeka na mnie mój strój, moje prawe skrzydło, a przede wszystkim czekają Oni. Ludzie, którzy uświadomili mi, jak wiele rzeczy można zdziałać razem, jako jedna drużyna. Czeka na mnie boisko, czyli coś, co kocham z całego serca i co bez zastanowienia mogę nazwać swoim drugim domem. / idzysrlz.

Skoro nie możesz mnie pokochać  to... teksty

idzysrlz dodano: 14 października 2012

Skoro nie możesz mnie pokochać, to proszę Cię, zrób cokolwiek. Popatrz na mnie, krzycz, bij, szarp, mów do mnie. Mów do mnie, bo umieram, kurwa, umieram bez Ciebie, rozumiesz ? / idzysrlz.

Wiesz jakim jestem człowiekiem ?... teksty

idzysrlz dodano: 13 października 2012

Wiesz jakim jestem człowiekiem ? Jestem z tych, którzy nie znają pojęcia " Nie dam rady, poddaję się, nie uda mi się " . Jestem z tych, którzy zawsze walczą do samego końca, bo wiedzą, że bez walki nie osiągną nic, zupełnie. Jestem z tej nielicznej ilości osób, którzy nawet wtedy, gdy walcząc w szpitalu o życie, potrafią się uśmiechnąć. Dlatego też nie wmawiaj mi, że nie dasz rady, bo ja wiem, że dasz. Musisz tylko uwierzyć w siebie i wiedzieć, że wkładając serce w to co robisz - pokonasz każdą przeszkodę i rozwalisz każdy mur. Nigdy nie możesz w siebie zwątpić, bo przegrasz, a wiedz, że ze wszystkim da się zwyciężyć, nawet z chorobą i ja jestem tego przykładem. / idzysrlz.

Codziennie o tym myślę. Codziennie... teksty

idzysrlz dodano: 11 października 2012

Codziennie o tym myślę. Codziennie zastanawiam się, czy jeszcze kiedyś tam wrócę. Czy będę mogła znowu poczuć ten klimat, ten stan, kiedy nie liczyło się nic poza tym. Każdego dnia teoretyzuje, czy ja - sama w sobie dam radę, czy podołam temu, czy los da mi szansę. Boże, pozwól mi tam wrócić, przecież wiesz jak bardzo to kocham. Pozwól mi wejść na boisko, wziąć piłkę do ręki, męczyć się, ocierać czoło z potu, wybijać palce, tracić przytomność, trafiać do bramki. Proszę, pozwól mi spełniać swoje marzenia. / idzysrlz.

Wiesz za co Go kocham ? Za to  że... teksty

idzysrlz dodano: 10 października 2012

Wiesz za co Go kocham ? Za to, że dzwoni do mnie w środku nocy, tylko po to, by zapytać czy śpię. Za to, że gdy jestem chora - owija mnie w 7 kocyków, a na moje słowa, ' Nie jest mi aż tak zimno. ' - odpowiada: ' Jak będziesz pyskować, mogę przynieść jeszcze 4. " . Za to, że słodzi mi herbatę, doskonale wiedząc, że nie wypiję słodzonej. Za to, że potrafi wypsikać mi całe, nowe perfumy. Za to, że prosząc Go, by zrobił mi coś do jedzenia, robi frytki, chociaż wie, że nie tknę ich nawet widelcem. Za to, że mówi, bym schudła, choć ważę ponad 35 kg mniej, niż On sam. Za to, że każdego dnia uświadamia mi, iż za mnie pójdzie w ogień i nikomu nie pozwoli mnie skrzywdzić. / idzysrlz.

Sam mówiłeś  że są rzeczy... teksty

idzysrlz dodano: 8 października 2012

Sam mówiłeś, że są rzeczy, których się nie wybacza, dlatego wyjdź proszę teraz i nigdy już nie wracaj. / idzysrlz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV