głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
idzysrlz Wiesz co ? Kiedyś Cię stąd zabiorę. Uciekniemy od innych ludzi od problemów a jeśli one powrócą zwalczymy je razem jak do tej pory to robiliśmy. Uciekniemy stą

idzysrlz

idzysrlz.moblo.pl
Wiesz co ? Kiedyś Cię stąd zabiorę. Uciekniemy od innych ludzi od problemów a jeśli one powrócą zwalczymy je razem jak do tej pory to robiliśmy. Uciekniemy stąd
 Wiesz co ? Kiedyś Cię stąd... teksty

idzysrlz dodano: 10 września 2012

" Wiesz co ? Kiedyś Cię stąd zabiorę. Uciekniemy od innych ludzi, od problemów, a jeśli one powrócą - zwalczymy je razem, jak do tej pory to robiliśmy. Uciekniemy stąd razem. Tylko razem. Obiecuję. " / M. ♥

Nikt nie dał mi tyle co Ty jak... teksty

idzysrlz dodano: 8 września 2012

Nikt nie dał mi tyle, co Ty, jak też tyle co Ty nikt mi nigdy nie odebrał. / idzysrlz.

Nie proszę. Nie tłumacz się. Nie... teksty

idzysrlz dodano: 8 września 2012

Nie, proszę. Nie tłumacz się. Nie chcę tego słuchać. Puść mnie. Mam dość. To nie ma sensu. Nie chcę tak żyć. Spakuję rzeczy i wyjdę. Nie, proszę, nie próbuj mnie zatrzymywać, bo i tak odejdę, rozumiesz ? Muszę odejść. / idzysrlz.

Cześć. Piszę do Ciebie choć wiem... teksty

idzysrlz dodano: 8 września 2012

Cześć. Piszę do Ciebie, choć wiem, że i tak nawet nie otworzysz tej koperty. Chcę z tego miejsca Cię przeprosić. Za siebie, za to co robiłam i też za to, czego zrobić nie zdążyłam. Chyba nie dorosłam do tego, by mnie pokochać, by obdarzyć mnie głębszym uczuciem, którego i tak nigdy nie doceniłam. Dziękuję Ci za to, co dla mnie zrobiłeś, za to jak wiele poświęciłeś i za to, że w każdej chwili byłeś gotów oddać za mnie życie. Dziękuję Ci za wszystko i przepraszam. To moja wina. Tak, wiem. Jestem nikim. / idzysrlz.

już za dwie godziny zaczynają się... teksty

idzysrlz dodano: 8 września 2012

już za dwie godziny zaczynają się urodziny największego wariata na świecie. a więc takie tam życzenia ode mnie. przede wszystkim dalszego szczęścia, bo wiem, że jesteś szczęśliwa. ; DD dużoo miłości, uśmiechu na twarzy, żelków, sukcesów w Twoim najnajnajulubieńszym sporcie - handball forever, hehs. (: mam Cię widzieć niedługo w TV i oglądać mecze z Tb w roli głównej, zapychać się popcornem i widzieć jak wymiatasz z piłką .żeby w życiu jedyne łzy na Twojej twarzy, to były łzy szczęścia. no i abyś została taka jak jesteś, słodziutki wariat, kochany tak, że chuuj . :* / mnnp do idzysrlz ♥ .

Jeśli przez życie idziemy razem... teksty

idzysrlz dodano: 5 września 2012

Jeśli przez życie idziemy razem, możemy się potykać miliony razy, ale pamiętaj - nie upadniemy nigdy. / idzysrlz.

 Wszystko ma cel sens i cenę wiem... teksty

idzysrlz dodano: 4 września 2012

" Wszystko ma cel, sens i cenę wiem o tym, ale życie jest cenniejsze niż jebane banknoty! " | Hi Fi Banda. ♥

♥ teksty idzysrlz dodał komentarz: do wpisu 1 września 2012
Nie dorównasz Jego oczom nawet... teksty

idzysrlz dodano: 1 września 2012

Nie dorównasz Jego oczom, nawet gdyby Twoje posiadały kryształ. / idzysrlz.

Nie pytaj mnie już o nic nie chce... teksty

idzysrlz dodano: 31 sierpnia 2012

Nie pytaj mnie już o nic, nie chce mówić co mnie boli, nieważne ile z siebie dam i tak wszystko się spierdoli. / idzysrlz.

 Spójrz na mnie chociaż jeszcze... teksty

idzysrlz dodano: 11 sierpnia 2012

" Spójrz na mnie, chociaż jeszcze raz, proszę, choć przez sekundę zainteresuj się moim losem. " | Huczuhucz. ♥

 ' Wiesz czego pragnę ? '  ' Czego... teksty

idzysrlz dodano: 10 sierpnia 2012

- ' Wiesz czego pragnę ? ' - ' Czego ? ' - zapytał niepewnie. - ' Żeby pojechać tam szczęśliwa i spokojna. Bym nie musiała się martwić niczym, zupełnie. Chcę jechać tam ze świadomością, że spełnię swoje marzenia, a moje drugie, większe marzenie będzie czekało na mnie z utęsknieniem. Żebym za każdym razem wchodziła na boisko z myślą, że Twoje serce jest przy mnie, blisko i jesteś ze mnie dumny, cholernie dumny. I że kiedy wrócę za kilka dni tutaj, do domu, to miejsce, jakie będę chciała przywitać jako pierwsze będzie Twoimi ramionami. ' / idzysrlz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV