głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
Chyba raczej Małpa.  : teksty idzysrlz dodał komentarz: Chyba raczej Małpa. ( : do wpisu 7 sierpnia 2012
Nie powiem jak mi Ciebie brak bo nie... teksty

idzysrlz dodano: 7 sierpnia 2012

Nie powiem jak mi Ciebie brak, bo nie ma takich słów . ♥

Co czujesz gdy trzymasz piłkę w... teksty

idzysrlz dodano: 5 sierpnia 2012

Co czujesz, gdy trzymasz piłkę w ręku i masz możliwość trafienia w jeden z czterech narożników bramki ? - Czuję, że mój świat własnie nabiera intensywniejszych kolorów. A co dzieje się wewnątrz Ciebie, kiedy możliwość wejścia na boisko, zostaje Ci odebrana ? - Czuję, jakby ktoś zabraniał mi walczyć o marzenia. / idzysrlz.

Wiesz przestałam wierzyć już w... teksty

idzysrlz dodano: 30 lipca 2012

Wiesz, przestałam wierzyć już w płynące dobro tego świata, bo na jakim jego miejscu bym nie stanęła, to i tak znajdę się na przegranej pozycji. / idzysrlz.

Bądź przy mnie gdy upadam bym... teksty

idzysrlz dodano: 27 lipca 2012

Bądź przy mnie gdy upadam, bym wiedziała dla kogo się podnieść.

Potrafię zadać ból większy niż... teksty

idzysrlz dodano: 26 lipca 2012

Potrafię zadać ból większy niż brzytwa, ale nie mówmy o tym, no bo kurwa wstyd się przyznać. / idzysrlz.

 ' Chcesz odejść ? '  zapytałam... teksty

idzysrlz dodano: 26 lipca 2012

- ' Chcesz odejść ? ' - zapytałam niepewnie. ' - ' Nie wiem. ' - odpowiedział odwracając wzrok. - ' Krótka piłka. Tak, albo nie. ' - przechyliłam Jego twarz w swoją stronę i spojrzałam Mu w oczy. - ' Nie wiem, kurwa! Nie dajemy sobie rady, nie widzisz ?! Nie umiemy tego naprawić.. ' - powiedział. - ' Nie ma " Nie umiem " , " Nie dam rady " , czy " Nie da się. " rozumiesz ?! Nie ma! O to co się kocha, walczy się do końca! Damy radę - oboje! Zawalczymy i wygramy tą walkę! Jasne ? Nie poddamy się! Nie możemy! ' - wykrzyczałam. - Przytulił mnie mocno i zostawiając parę łez na moim ramieniu, dodał : - Właśnie na taką osobę jak Ty, czekałem całe życie. / idzysrlz.

Cześć Piotruś uwielbiam Cię. ♥ ♥ teksty idzysrlz dodał komentarz: Cześć Piotruś, uwielbiam Cię. ♥_♥ do wpisu 20 lipca 2012
Twoje oczy były dla mnie obrazem... teksty

idzysrlz dodano: 19 lipca 2012

Twoje oczy były dla mnie obrazem, który za każdym spojrzeniem wyświetlał mi wizję mojej, a raczej naszej przyszłość. Moje serce przy Twoim nie marzło nigdy, tak jak i nigdy nie poczuło chłodu Twej nicości, którą kryłeś gdzieś w głębi serca i wewnątrz własnego umysłu. To ciepło, które biło z Twojej głębi, gdy tylko zbliżałam się do Ciebie, potrafiło otulić mnie całą i dać poczucie bezpieczeństwa. Chciałabym musnąć opuszkami paców Twoją dłoń, wypowiedzieć parę znaczących słów i choć przez chwilę poczuć się spełniona. Proszę, pozwól mi ostatni raz, zagubić się w Twoich oczach. / idzysrlz.

 ' Podgłoś to dziwko! '  ' Po... teksty

idzysrlz dodano: 17 lipca 2012

- ' Podgłoś to, dziwko! ' - ' Po co ? ' - ' Niech sąsiedzi wiedzą, że słucham rapu. ^^ | hahaha, uwielbiam Ją. :D ♥ M & idzysrlz.

Czy można przez parę godzin... teksty

idzysrlz dodano: 15 lipca 2012

Czy można przez parę godzin, odespać prawię 6 kompletnie nieprzespanych nocy ? Czy można nic nie jeść przez 3 dni, zupełnie nie odczuwając głodu ? Czy można mieć w głowie tak cholernie wielki burdel i za chuja nie umieć go poukładać ? Czy jeszcze jakimś sposobem można trwać na tym świecie, choć w środku umarło się już dawno ? / idzysrlz.

 Jestem tu bez Ciebie kochanie ale... teksty

idzysrlz dodano: 13 lipca 2012

" Jestem tu bez Ciebie kochanie, ale wciąż jesteś w moim samotnym umyśle. Myślę o Tobie kochanie i śnię o Tobie przez cały czas. Jestem tu bez Ciebie kochanie, ale wciąż jesteś ze mną w moich snach i dziś w nocy jesteśmy tylko Ty i ja. " ♥ | 3 Doors Down - Here Without You

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV