głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
idzysrlz Chcę mieć Cię przy sobie chociaż na chwilkę. Chociaż na minutę. Chociaż na zawsze. idzysrlz. Kiedy byłam nie do zniesienia bo ból psychiczny ujrzał światło dzie

idzysrlz

idzysrlz.moblo.pl
Chcę mieć Cię przy sobie chociaż na chwilkę. Chociaż na minutę. Chociaż na zawsze. idzysrlz.
Chcę mieć Cię przy sobie chociaż... teksty

idzysrlz dodano: 5 luty 2012

Chcę mieć Cię przy sobie chociaż na chwilkę. Chociaż na minutę. Chociaż na zawsze. / idzysrlz.

Kiedy byłam nie do zniesienia bo... teksty

idzysrlz dodano: 5 luty 2012

Kiedy byłam nie do zniesienia, bo ból psychiczny ujrzał światło dzienne, wszyscy tylko kręcili głowami i mówili : ' Co się z Nią dzieje. Nigdy taka nie była. ' Szukałam pomocy, gdzie się tylko dało, jednak nigdzie Jej nie znalazłam. Płakałam, spałam, płakałam, spałam ... Tak wyglądały moje dni. Cierpiałam. Cholernie cierpiałam, ale nikt u mnie tego cierpienia nie widział, bo nie patrzył mi w oczy. To było w nich widać. Było widać, że cały ten syf, który mnie otacza, jest już nie do zniesienia. Nie dawałam rady. Kompletnie. Wyczerpana nocnym płaczem, wstawałam rano do szkoły, siedziałam tam ile musiałam i wracałam po to, by znów walnąć plecak w kąt i położyć się na łóżku, by od razu zasnąć. Pomocy nie dostałam od nikogo. Niestety. Ale wiele mnie to nauczyło. W życiu kieruję się zasadą szacunek, za szacunek. Jeśli zdarzy się taka sytuacja, że będę potrzebowała pomocy, a Ty wtedy wyciągniesz do mnie rękę, bądź pewna, że ja wyciągnę ją do Ciebie. / idzysrlz.

Wiesz o czym marzę ? O tym byś... teksty

idzysrlz dodano: 5 luty 2012

Wiesz o czym marzę ? O tym, byś pewnego dnia przyszedł do mnie i ze słowami ' Wróciłem, bo kocham. ' , przepchnął się przez próg mojego domu i całując namiętnie w policzek wręczył mi bukiet krwisto czerwonych róż, które tak uwielbiam. Tak. Marzę o tym w ciągu dnia i z tym marzeniem zasypiam. ♥ / idzysrlz.

Zmarnowałam wiele szans. Ufałam... teksty

idzysrlz dodano: 5 luty 2012

Zmarnowałam wiele szans. Ufałam bezgranicznie. Zawiodłam się nie jeden raz. Pokochałam na zabój. Czekałam do ostatniej sekundy. Straciłam coś, czego nigdy stracić nie powinnam. Jego. / idzysrlz.

Odszedł chociaż wiedział jak... teksty

idzysrlz dodano: 5 luty 2012

Odszedł, chociaż wiedział jak cholernie Go kochałam. / idzysrlz.

Haha czytamy czytamy. :D   teksty idzysrlz dodał komentarz: Haha, czytamy, czytamy. :D ; * do wpisu 5 luty 2012
Wiem że zawiodłam. Wiem że... teksty

idzysrlz dodano: 4 luty 2012

Wiem, że zawiodłam. Wiem, że zraniłam. Wiem, że kocham. Wiem, przepraszam. / idzysrlz.

♥ Chciałabym z całego serca... teksty

idzysrlz dodano: 4 luty 2012

♥ Chciałabym z całego serca podziękować moim przyjaciołom. Za to, że gdy widzą moje łzy, nie mówią po raz setny ' Wszystko będzie dobrze. ' , tylko siedzą przy mnie cichutko i trzymając moją zimną dłoń, słuchają mojego łkania. Za to, że są przy mnie, wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebuję. Kiedy największymi przekleństwami obrażam świat i tą chorą miłość, która tak cholernie mnie zraniła, nie każą mi przestać, tylko robią to razem ze mną. Za to, że idąc ulicą i śmiejąc się bez powodu do łez, wyzywamy się od ' Ciot ' i żadna siła nie jest wstanie powstrzymać naszego zdałnienia. Za to, że mogę na Nich liczyć w każdej życia sekundzie, niezależnie od tego, czy pada deszcz, czy świeci słońce. Czy jest godzina czternasta, czy dwudziesta trzecia. Myślę, że jestem dla Was takim małym aniołkiem, który jeszcze nie nauczył się wbijać w chmury, a Wy codziennie, swoim uśmiechem dokładacie mi jedno piórko do skrzydeł, bym mogła w końcu, unieść się na szczyt. ♥ Dziękuję ! / ♥ idzysrlz.

Wiesz nie zaszkodziłoby gdybyś... teksty

idzysrlz dodano: 4 luty 2012

Wiesz, nie zaszkodziłoby gdybyś rano obudził mnie miłym esemesem, a wieczorem pomógł nim zasnąć. ; * / idzysrlz.

Nie myśl sobie że chcę zapomnieć... teksty

idzysrlz dodano: 3 luty 2012

Nie myśl sobie, że chcę zapomnieć o Tobie. Nie ! Wydaję mi się, że chcę wymazać z pamięci chwile, które były najpiękniejsze. Po prostu do pewnych momentów z życia wracać nie mogę, bo uświadamiając mi, że nigdy nie wrócą, cholernie mnie ranią. Zadają ból samą swoją nieobecnością. / idzysrlz.

Pokochaj i patrz na szczęście... teksty

idzysrlz dodano: 2 luty 2012

Pokochaj i patrz na szczęście ukochanej osoby. Módl się, żeby nigdy w Was nie zwątpiła. Zbuduj szczęśliwy związek, bez jakichkolwiek przeszkód, a potem płacz przez to, że straciłeś ją szybciej niż wszystkim mogło się wydawać. Wykonując ruch w kierunku miłości, zastanów się proszę, zanim powiesz, że cokolwiek na tym świecie ma jakiś sens. / idzysrlz.

Wiesz tak już chyba powinno być.... teksty

idzysrlz dodano: 2 luty 2012

Wiesz, tak już chyba powinno być. Że żyjemy tym, co uważamy za słuszne. Cieszymy się każdą chwilą, która przyniesie nam odrobinę radości i wywoła uśmiech na naszej twarzy. Wybieramy te drogi, które wydają nam się krótsze i to nimi podążamy za celem. Docierając na sam szczyt, uświadamiamy sobie, że to wszystko, czego do tych czas pragnęliśmy, wydało się być daremne i puste. / idzysrlz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV