głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
idzysrlz Byłam czasem nie do zniesienia. Traciłam kontrolę nad słowami i czynami. Nie doceniałam tego co mam lecz to co chwilę później straciłam. Byłam niekiedy aroganck

idzysrlz

idzysrlz.moblo.pl
Byłam czasem nie do zniesienia. Traciłam kontrolę nad słowami i czynami. Nie doceniałam tego co mam lecz to co chwilę później straciłam. Byłam niekiedy arogancka i sa
Byłam czasem nie do zniesienia.... teksty

idzysrlz dodano: 2 luty 2012

Byłam czasem nie do zniesienia. Traciłam kontrolę nad słowami i czynami. Nie doceniałam tego co mam, lecz to co chwilę później straciłam. Byłam niekiedy arogancka i samolubna, ale nigdy nie skłamałam, że kocham. Pamiętaj ! / idzysrlz.

Nie chodzi tu o to  że jestem na... teksty

idzysrlz dodano: 2 luty 2012

Nie chodzi tu o to, że jestem na Ciebie zła, czy obrażona. Wcale nie jestem. Chodzi o to, że wstydzę się swoich łez i odchodząc na bok, staram się je ukryć. Nie chcę pokazywać światu jak bardzo cierpię z powodu braku Twojej obecności. / idzysrlz.

A słowa ' Potrzebuję Cię ! '... teksty

idzysrlz dodano: 1 luty 2012

A słowa ' Potrzebuję Cię ! ' , rozumiesz ? / idzysrlz.

Tak mamo  wiem  że chciałaś  abym... teksty

idzysrlz dodano: 1 luty 2012

Tak mamo, wiem, że chciałaś, abym wyszła na ludzi. Pragnęłaś, żebym była ' Kimś wielkim '. Studiowała na najlepszych uczelniach. Osiągała wysokie wyniki w nauce. Pracowała jako światowej sławy lekarz. Problem w tym, że ja sama wiem czym chcę się zajmować i co robić gdy dorosnę. Decyzję podjęłam już dawno. Wybrałam boisko i piłkę. Jako, iż nie posłuchałam Twoich rad mamusiu, dla Ciebie będę tylko małą zawodniczką, ale w oczach miliona kibiców będą jedną z największych. Obiecuję ! / idzysrlz.

Za szybko rezygnujesz  zbyt łatwo... teksty

idzysrlz dodano: 1 luty 2012

Za szybko rezygnujesz, zbyt łatwo się poddajesz. / idzysrlz.

Bo wiesz ... Kiedy człowiek kocha... teksty

idzysrlz dodano: 31 stycznia 2012

Bo wiesz ... Kiedy człowiek kocha, nie zważa na to, jak ta miłość będzie postrzegana przez innych. Skupia się na obdarowaniu drugiej osoby życzliwym i szczerym uczuciem, niezależnie od tego, czy ona chodź w małym stopniu na to uczucie zasługuje. Tak już jest. Człowiek kocha i za wszelką cenę chcę być kochany. Ta kumulująca się w ludziach ekspresja, chce jak najszybciej wydostać się z wewnątrz, ale nasze myśli nie pozwalają na gwałtowne ruchy naszej osobowości i wydobywają z nas cząstki naszych uczuć. Tylko cząstki. / idzysrlz.

Poddając się  pokazujesz  że to o... teksty

idzysrlz dodano: 31 stycznia 2012

Poddając się, pokazujesz, że to o co tak zawzięcia walczyłaś, po pewnym czasie stało się dla Ciebie zupełnie obojętne. / idzysrlz.

1. Dziewczyna  wiążąca swoją... teksty

idzysrlz dodano: 29 stycznia 2012

1. Dziewczyna, wiążąca swoją przyszłość z piłką ręczną. Chodząca w trampkach i luźnych spodniach. Wysoko związująca włosy i ubierająca się w za duże koszulki. 2. Kobieta zagłuszająca świat, stukotem swoich obcasów, malująca paznokcie 3 razy dziennie, uwielbiająca wszelaką biżuterię, będąca obiektem westchnień wielu mężczyzn. A Ty ? Którą ' mnie ' pokochasz ? / idzysrlz.

Brnąc dalej w tym związku... teksty

idzysrlz dodano: 28 stycznia 2012

Brnąc dalej w tym związku, uświadomiłam sobie, że muszę pokochać Cię takim jakim jesteś teraz, a nie takim jakim będziesz jutro. / idzysrlz.

Jaki jest mój ideał ? Taki  który... teksty

idzysrlz dodano: 28 stycznia 2012

Jaki jest mój ideał ? Taki, który darząc mnie wielkim uczuciem, nie powie do kumpla ' Stary, ale laskę poznałem ! ' , tylko pójdzie do matki, siądzie obok Niej i powie : ' Mamo, zakochałem się. ' / idzysrlz.

Byłam w siódmym niebie  gdy mówił... teksty

idzysrlz dodano: 28 stycznia 2012

Byłam w siódmym niebie, gdy mówił, że jestem dla Niego wszystkim, spadałam na ziemię, gdy dowiedziałam się, że godzinę później - mówi to samo, innej. / idzysrlz.

Przyjaźń to przywiązanie... teksty

idzysrlz dodano: 28 stycznia 2012

Przyjaźń to przywiązanie emocjonalne do drugiej osoby i wzajemne wyzywanie się na ulicy od ' Ciot ' , będące oznaką obopólnego szacunku. / idzysrlz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV