głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
happy_love Kolejny raz patrzę w lustro. Zmieniłam sie od czasu jak widziałeś mnie ostatnim razem. Mam dłuższe włosy ściemniały mi oczy. Nie znoszę swojego odbicia w oczach

happy_love

happy_love.moblo.pl
Kolejny raz patrzę w lustro. Zmieniłam sie od czasu jak widziałeś mnie ostatnim razem. Mam dłuższe włosy ściemniały mi oczy. Nie znoszę swojego odbicia w oczach ma
Kolejny raz patrzę w lustro.... teksty

happy_love dodano: 15 grudnia 2012

Kolejny raz patrzę w lustro. Zmieniłam sie od czasu, jak widziałeś mnie ostatnim razem. Mam dłuższe włosy, ściemniały mi oczy. Nie znoszę swojego odbicia, w oczach mam totalną pustkę odkąd opuściłeś moje zycie. Mętlik w głowie nie pozwala się na niczym skupić.

Minęły kolejne dni  a on milczał.... teksty

happy_love dodano: 15 grudnia 2012

Minęły kolejne dni, a on milczał. Nie pisał, nie dzwonił. Nie pojawiał się w szkole. Nikt nie wiedział, co się z nim dzieje. Zniknął całkowicie, jakby zapadł sie pod ziemie. Tęskniła za nim, ale jedyne co mogła robić to czekać. Po jakimś czasie okazało, sie że wyjechał. Zostawił ja. Skurwiel.

mijają minuty  godziny  dni. Minął... teksty

happy_love dodano: 12 grudnia 2012

mijają minuty, godziny, dni. Minął już ponad miesiąc. Prawie zaczęło wszystko wracać do normy, tylko taka jakaś pustka została.

Kochasz go  tęsknisz ale nie chcesz... teksty

happy_love dodano: 12 grudnia 2012

Kochasz go, tęsknisz ale nie chcesz z nim być. Boisz się kolejnego rozczarowania, płakania po kątach, cierpienia. Patrzysz na niego i pragniesz go dotknąć, ale nie chcesz się po raz kolejny uzależnić. Znasz to?
Autor cytatu: whistle

oj taak.. teksty happy_love dodał komentarz: oj taak.. do wpisu 12 grudnia 2012
takie na czasie:  teksty happy_love dodał komentarz: takie na czasie:) do wpisu 11 grudnia 2012
życie pisze najpiękniejsze romanse... teksty

happy_love dodano: 11 grudnia 2012

życie pisze najpiękniejsze romanse, największe dramaty, najstraszniejsze horrory i najśmieszniejsze komedie. A wszystko jakby w jednym filmie.

Życie często daje nam takiego kopa... teksty

happy_love dodano: 11 grudnia 2012

Życie często daje nam takiego kopa, żebyśmy zrozumieli, że dotychczasowe życie nie było dla nas.

Była szczęśliwa. Byli razem tak... teksty

happy_love dodano: 11 grudnia 2012

Była szczęśliwa. Byli razem tak długo, sądziła, że to wieczne. Pomimo dzielących kilometrów, kochali się. Ona kochała. Czasem zachowywał się jak dzieciak, ale kogo to obchodziło? Znosiła wszystko. Kłamstwa, częste olewki. Znosiła nawet jego znajomości z nią. Kochała go całym sercem. Przyszedł moment, kiedy wszystko zaczęło sie pieprzyć. Nie wierzyła w to, przecież mieli być zawsze razem. Wieczorem, żeby się czymś zająć sprzątała. Chciała, nie myśleć. Dźwięk wiadomości wyrwał ją z zamyślenia. 'zakończmy to.' Dwa słowa, które zniszczyły cały jej wyidealizowany świat. Nawet nie miał odwagi zadzwonić. Nie odpisała, całą noc płakała, rozmyślając dlaczego. Widziała na fejsie, że są parą. Miała zamiar sie usunąć. Ale on, nie dał jej spokoju. Zwyzywał od najgorszych. Zniszczył jej życie. Przestała się uśmiechać, normalnie żyć. Przestała myśleć i panowac nad sobą. Zmieniła sie nie do poznania. Dawna ona, odeszła razem z nim.

Przed snem  masa wspomnień  które... teksty

happy_love dodano: 11 grudnia 2012

Przed snem, masa wspomnień, które nie dają spać. Patrząc w lustro powtarzasz sobie, że jest dobrze, że to już minęło. Ale za chwile przychodzi fala wspomnień. Ból.

dokładnie... teksty happy_love dodał komentarz: dokładnie... do wpisu 11 grudnia 2012
los wszystkich ludzi zapisany jest w... teksty

happy_love dodano: 10 grudnia 2012

los wszystkich ludzi zapisany jest w niebie, nie wierzysz w Boga? Jezus wierzy w ciebie./ pih.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV