głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fullofenergy debil wciąż nie kumał że ma toksyczny dotyk d Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia. pamiętam to jak dziś. byliśmy z chłopakami na bilardzie . oczywiś

fullofenergy

fullofenergy.moblo.pl
debil wciąż nie kumał że ma toksyczny dotyk d
debil wciąż nie kumał  że ma... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

debil wciąż nie kumał, że ma toksyczny dotyk ;d

Mam jeszcze tyle pięknych planów do... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

Mam jeszcze tyle pięknych planów do spieprzenia.

pamiętam to jak dziś. byliśmy z... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

pamiętam to jak dziś. byliśmy z chłopakami na bilardzie . oczywiście nigdy nic do nich nie miałam, w końcu gdyby nie oni nie poznałabym Ciebie . wyszliśmy zapalić z Twoim przyjacielem . było tak zimno, śnieg leżał pod nogami . przytulałeś mnie, żebym tylko nie zmarzła i krzyczałeś, że muszę szybciej nauczyć się palić. w pewnym momencie spojrzałam w Twoje cudowne oczy i delikatnie się uśmiechnęłam. po chwili zbliżyłeś się i pocałowałeś. byłeś tak deliatny, jakbyś ochodził się z czymś najdelikatniejszym na świecie. wiesz co ? pomimo, że ten pocałunek był Twoim pierwszym złożonym na moich ustach to za każdym kolejnym czułam się jak wtedy . wiedziałam ile dajesz mi w nich miłości i uczucia. nikt już nigdy więcej nie będzie w stanie mi Ciebie zastąpić . szkoda tylko, że Ty dopuszczasz do siebie myśl, że mnie jednak jakaś może i nie próbujesz zabić tej myśli .

pamiętam dzień  w którym pierwszy... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

pamiętam dzień, w którym pierwszy raz do mnie napisałeś. byłam zaskoczona, ale i szczęśliwa. nie mogłam uwierzyć, że ktoś taki jak Ty mógłby zainteresować się moją osobą. Ale tak było. Pamiętam naszą pierwszą rozmowę, spotkanie.. Pamiętam wszystko, choć od naszego ostatniego spotkania minęło kilka miesięcy, kilka miesięcy, które odmieniły moje życie, które przewróciły je o 180 stopni, które rozpieprzyły wszystko co było tak poukładane. Dziś to ja spędzam samotne wieczory, to ja płacze w poduszkę i śpie z pluszakiem nazwanym Twoim imieniem. Zrobiłabym wszystko, by móc choć na chwilę utonąć w Twoich ramionach i zatopić swoje usta w Twoich wargach.

Obok czeka świat gdzie tyle mocy... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

Obok czeka świat gdzie tyle mocy wciąż nam sprzyja. Gdzie możemy każdą chwilę przeżyć jeszcze raz.

Moim marzeniem gdy spadła gwiazda na... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

Moim marzeniem gdy spadła gwiazda na środku jeziora nocą było to żeby być już z Tobą zawsze, teraz wiem że nawet gwiazdy nie spełniają głupich życzeń nastolatek.

w poniedziałek trzynastego... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

w poniedziałek trzynastego wypadałby nam trzynasty miesiąc bycia razem, jednak trzynastka to nie moja szczęśliwa liczba, szkoda.

Gubiąc się pośród zwykłego... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

Gubiąc się pośród zwykłego powietrza szukasz szczęścia. Zastanawiasz się gdzie może być, czy w ogóle jest i z każdym dniem, w którym łzy są czymś normalnym utwierdzasz się w przekonaniu, że to bezsens. Szczęściem dla Ciebie był on, i w zasadzie nadal tak jest. W takim razie czy możesz znaleźć szczęście nie mając go obok? Możesz. Po prostu przestań szukać jego, znajdź to, czego szukasz, ale pod inną postacią. Może nie będzie takie jak kiedyś, ale będzie dobrze. A to chyba o to chodzi, no nie?

Jeśli cały świat naraz będzie... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

Jeśli cały świat naraz będzie chciał mnie powstrzymać, będę i tak tam, gdzie twój zapach będzie się zaczynać ;*

podobno każdy z Nas ma swojego... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

podobno każdy z Nas ma swojego Anioła Stróża - ja mam Ciebie. ;*

Im dłużej jesteśmy razem   tym... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

Im dłużej jesteśmy razem , tym trudniej jest nam się dogadać ..

Siedząc na dachu w potarganych... teksty

fullofenergy dodano: 8 sierpnia 2012

Siedząc na dachu w potarganych rajstopach, godzinami potrafiłam trzymać w ręku telefon czekając, aż zadzwonisz. Potrafiłam siąść przy zachodzie słońca i czekać, aż do wschodu, cały czas czujne czuwając.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV