głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuckyoumotherfucker Uczę się obojętności. Codziennie rano kilkanaście razy wmawiam swojej podświadomości ze się nie przejmuje i że nic nie może mnie zranić. Miałam plan ale już nie

fuckyoumotherfucker

fuckyoumotherfucker.moblo.pl
Uczę się obojętności. Codziennie rano kilkanaście razy wmawiam swojej podświadomości ze się nie przejmuje i że nic nie może mnie zranić.
Uczę się obojętności. Codziennie... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 10 maja 2014

Uczę się obojętności. Codziennie rano, kilkanaście razy wmawiam swojej podświadomości, ze się nie przejmuje i że nic nie może mnie zranić.

Miałam plan  ale już nie mam i nie... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 10 maja 2014

Miałam plan, ale już nie mam i nie mam pojęcia co robić.

w dalszym ciągu obiecuje sobie ze... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 10 maja 2014

w dalszym ciągu obiecuje sobie ze nie będzie następnego razu...

Nie wiem czy będę w stanie sobie na... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 10 maja 2014

Nie wiem czy będę w stanie sobie na nowo poradzić, kiedy kolejna cząstka mnie zostanie wystawiona na próbę, której nie będę w stanie przetrwać. Przecież to tak bardzo boli i niszczy całą duszę od środka. Chcę, a wręcz pragnę z tym walczyć, ale nie wiem czy jestem w stanie przechodzić przez kolejną serię upadków i porażek. Cholera, znów wpadłam w ten stan obojętności połączonego z tęsknotą.

Twoja obecność doprowadza mnie do... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 4 maja 2014

Twoja obecność doprowadza mnie do szału, ale kiedy nie ma ciebie i tak doprowadzasz mnie do szału.

  przepraszam ze sprawiłem ci ból.... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 1 maja 2014

- przepraszam ze sprawiłem ci ból. - sama o niego prosiłam. Jednak nie sądzę abym potrafiła być taka jak byś chciał bym była. - jesteś taka jakbym chciał. - nie rozumiem, przecież nie spełniam twoich wymagań. - masz racje. Powinienem pozwolić ci odejść. Nie jestem kimś odpowiednim dla ciebie. - nie chce odchodzić. - ja też tego nie chce. Odkąd cie poznałem moje życie się zmieniło. - ja też. Zakochałam się z tobie. - nie. Nie możesz mnie kochać. - dlaczego? - ponieważ nie potrafię dać ci szczęścia. - ale dajesz mi je. - nie w tej chwili, nie gdy jestem sobą. - a wiec to naprawdę koniec. Nigdy tego nie przezwyciężymy? W takim razie lepiej już pójdę. - nie, nie odchodź. - nie ma sensu, abym zostawała.

to cisza zabija nas i wszystko wokół. teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 30 kwietnia 2014

to cisza zabija nas i wszystko wokół.

Jeśli kiedykolwiek za mną... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 30 kwietnia 2014

Jeśli kiedykolwiek za mną zatęsknisz, to pamiętaj, że nie uciekłam. To TY pozwoliłeś mi odejść!

Ale jak ja mam się pogodzić z tym... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 30 kwietnia 2014

Ale jak ja mam się pogodzić z tym, że odszedłeś? Jak mam pogodzić się z tym, że moje serce Ci nie wystarczyło chociaż pokochało Cię bardziej niż jakiekolwiek inne? Ja już naprawdę nie mam siły. Kolejny raz rozpadam się na drobne kawałki, nie śpię po nocach i tak przeraźliwie tęsknię. Nie potrafię oswoić się z myślą, że już pewnie nigdy Cię nie zobaczę. Jesteś jedyną osobą, której tak bardzo potrzebuję, którą kocham ponad życie, a ja dla Ciebie chyba jestem nikim. Czuję się jakby moje serce po raz drugi zostało wyrzucone kilka kilometrów stąd, znów też nie potrafię swobodnie oddychać. Wróć do mnie, spraw żeby wreszcie wszystko wróciło do normalności. Nie mogę tak dłużej, jestem wykończona czekaniem i cierpieniem. Nie poradziłam sobie, próbowałam, ale nie dałam rady. To wszystko to za dużo jak dla mnie, ta miłość mnie zabija. / napisana

Jesteś mój. Tylko mój. Rozumiesz.? teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 29 kwietnia 2014

Jesteś mój. Tylko mój. Rozumiesz.?

Nienawidzę Cię za wszystko. Za to... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 28 kwietnia 2014

Nienawidzę Cię za wszystko. Za to że dałeś mi tą cholerną nadzieje. Za nieprzespane noce i te wszystkie łzy. Nienawidzę Cię za wiele rzeczy, a przede wszystkim za to że jesteś taki wspaniały. Ja wciąż Cię kocham!

Obiecaj mi  że nigdy mnie nie... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 28 kwietnia 2014

Obiecaj mi, że nigdy mnie nie okłamiesz, że nie zdradzisz, że będziesz mnie chronił, że zatroszczysz się o mnie, że sprawisz, że poczuję się bezpieczna, że zawsze będę się czuła przy Tobie tą jedyną, że będziesz wyczekiwać do następnego spotkania, że się mną nie znudzisz, że będę mogła przy Tobie śmiać się i płakać, że słowo Miłość nie będzie tylko pustym słowem , że będę przy Tobie szczęśliwa, że powiesz mi szczerze Kocham Cię. Obiecaj.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV