głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuckyoumotherfucker Kusi mnie aby wyciągnąć rękę i go dotknąć. Podobnie jak małe dziecko jest słodki gdy śpi. Mogłabym patrzeć na niego cały dzień. kiedy jestem z Tobą zachowuję si

fuckyoumotherfucker

fuckyoumotherfucker.moblo.pl
Kusi mnie aby wyciągnąć rękę i go dotknąć. Podobnie jak małe dziecko jest słodki gdy śpi. Mogłabym patrzeć na niego cały dzień.
Kusi mnie aby wyciągnąć rękę i... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 28 kwietnia 2014

Kusi mnie aby wyciągnąć rękę i go dotknąć. Podobnie jak małe dziecko, jest słodki gdy śpi. Mogłabym patrzeć na niego cały dzień.

kiedy jestem z Tobą  zachowuję się... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 28 kwietnia 2014

kiedy jestem z Tobą, zachowuję się trochę inaczej, w dobry sposób, uśmiecham się więcej i śmieję się więcej. nie muszę udawać, że wszystko jest okej, kiedy nie jest. nie czuję się samotna kiedy jestem z Tobą, czuję się wtedy bezpieczna i kochana. nie czuję przy Tobie niepewności i smutku, pokazujesz mi, że naprawdę Ci zależy i nie udajesz niczego. naprawdę doceniam Twoje towarzystwo, bo przy Tobie jestem inna. przy Tobie jestem szczęśliwa.

Milczymy  by nie pogorszyć sprawy.... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 27 kwietnia 2014

Milczymy, by nie pogorszyć sprawy. Tracimy szanse nic nie mówiąc.

Minie wieczność nim wymażę z... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 27 kwietnia 2014

Minie wieczność nim wymażę z pamięci jak to jest być w jego ramionach.

Rumienię się na wspomnienie dotyku... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 27 kwietnia 2014

Rumienię się na wspomnienie dotyku jego ust. W mojej głowie pojawia się myśl ze nie mogę go teraz dotknąć. Strasznie mnie to frustruje, błagam bo w myślach aby mnie pocałował.

Chce być jedyną  która sprawia... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 27 kwietnia 2014

Chce być jedyną, która sprawia, że jesteś szczęśliwy. Bo dla mnie jesteś czymś więcej niż wszystkim

Wiem  że nie jestem idealna  że... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 27 kwietnia 2014

Wiem, że nie jestem idealna, że popełniam błędy i nigdy nie będę taka jaką byś chciał bym była. Ale mam serce i uczucia wiesz? I kiedy mówię, ze kocham to możesz być pewny, że jest to szczere.

pewnego dnia spotkasz kogoś kogo nie... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 27 kwietnia 2014

pewnego dnia spotkasz kogoś kogo nie będzie obchodziła twoja przeszłość ponieważ będzie chciał być z tobą w twojej przyszłości.

Skarbie  ja zawsze będę o ciebie... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 23 kwietnia 2014

Skarbie, ja zawsze będę o ciebie zazdrosna, wiec możesz mi tłumaczyć miliony razy że jestem najważniejsza i że nie chcesz żadnej innej. To wszystko dlatego że jesteś dla mnie najważniejszy na świecie i nie chce cię stracić

Jeśli wciąż zdarza ci się... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 20 kwietnia 2014

Jeśli wciąż zdarza ci się myśleć o niej, nawet gdy jesteś ze mną, nawet gdy zdarza ci się to częściej niż to ze myślisz o mnie, proszę cie daj temu spokój, daj spokój mi i sobie, nie mecz się, a tym bardziej mnie. Bo to boli, gdy o niej wspominasz, gdy tylko coś o niej słyszę cokolwiek, nawet to ze mówisz ze ona nie ma nic prócz wyglądu to i tak boli bo myślisz o niej. Mi się nie zdarza Myślec o innych przy tobie i nigdy nie zdarza mi się myśleć o tym ze jesteś gorszy od któregokolwiek z moich byłych, nawet gdy inni to mówią to ja temu zaprzeczam. Nie boje postawić się znajomych czy nawet rodzinie i powiedzieć im ze jesteś dla mnie kimś ważnym i ze cie kocham i dla mnie jesteś najlepszym.

Zabawne dla mnie jest to ze gdy... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 20 kwietnia 2014

Zabawne dla mnie jest to ze gdy wracaliśmy do domu i chciałeś mnie pocałować nagle twoja mam zahamowała i odsunąłeś się ode mnie, przypadek? Nie sądzę! Może to głupie ale dla mnie każda mała rzecz jest czymś więcej, zlepkiem czynników, które składają się w jedną całość. Tamten dzień najwidoczniej miał pokazać mi że jednak nie jest tak jak powinno być, i może nie powinniśmy być razem.

Może to przypadek  może... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 20 kwietnia 2014

Może to przypadek, może przeznaczenie że właśnie wtedy spotkaliśmy ją. Ja, ty, twoi znajomi, twoja mama, sklep i ona. Boli mnie to ze twoja mam wciąż ma mnie tylko za twoja koleżankę, że gdy twoi znajomi pytają cie czy jesteśmy razem ty nie potrafisz odpowiedzieć, a to przecież kurwa już ponad 8 miesięcy… Boli mnie to ze gdy tylko ją zobaczyłeś od razu serce zaczęło ci szybciej bić serce, zawstydziłeś się ze widzi cie ze mną. I twoje mówienie ze jest śliczna i ze chyba się zakochałeś, jest wkurwiające i rani. Takich rzeczy się nie mówi bo ich się nie zapomina i takie rzeczy siedzą później w mojej głowie i nie pozwalają mi zasnąć, bo w czym jestem gorsza od niej? Bo co bo nie jestem idealnie śliczna? Bo nie mam kilo tapety na twarzy? Skoro ona jest taka idealna to wypierdalaj do niej, albo jeśli nie chcesz iść to daj mi spokój bo najwidoczniej ja ci nie odpowiadam.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV