głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuckyoumotherfucker Skarbie ja zawsze będę o ciebie zazdrosna wiec możesz mi tłumaczyć miliony razy że jestem najważniejsza i że nie chcesz żadnej innej. To wszystko dlatego że jes

fuckyoumotherfucker

fuckyoumotherfucker.moblo.pl
Skarbie ja zawsze będę o ciebie zazdrosna wiec możesz mi tłumaczyć miliony razy że jestem najważniejsza i że nie chcesz żadnej innej. To wszystko dlatego że jesteś dl
Skarbie  ja zawsze będę o ciebie... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 23 kwietnia 2014

Skarbie, ja zawsze będę o ciebie zazdrosna, wiec możesz mi tłumaczyć miliony razy że jestem najważniejsza i że nie chcesz żadnej innej. To wszystko dlatego że jesteś dla mnie najważniejszy na świecie i nie chce cię stracić

Jeśli wciąż zdarza ci się... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 20 kwietnia 2014

Jeśli wciąż zdarza ci się myśleć o niej, nawet gdy jesteś ze mną, nawet gdy zdarza ci się to częściej niż to ze myślisz o mnie, proszę cie daj temu spokój, daj spokój mi i sobie, nie mecz się, a tym bardziej mnie. Bo to boli, gdy o niej wspominasz, gdy tylko coś o niej słyszę cokolwiek, nawet to ze mówisz ze ona nie ma nic prócz wyglądu to i tak boli bo myślisz o niej. Mi się nie zdarza Myślec o innych przy tobie i nigdy nie zdarza mi się myśleć o tym ze jesteś gorszy od któregokolwiek z moich byłych, nawet gdy inni to mówią to ja temu zaprzeczam. Nie boje postawić się znajomych czy nawet rodzinie i powiedzieć im ze jesteś dla mnie kimś ważnym i ze cie kocham i dla mnie jesteś najlepszym.

Zabawne dla mnie jest to ze gdy... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 20 kwietnia 2014

Zabawne dla mnie jest to ze gdy wracaliśmy do domu i chciałeś mnie pocałować nagle twoja mam zahamowała i odsunąłeś się ode mnie, przypadek? Nie sądzę! Może to głupie ale dla mnie każda mała rzecz jest czymś więcej, zlepkiem czynników, które składają się w jedną całość. Tamten dzień najwidoczniej miał pokazać mi że jednak nie jest tak jak powinno być, i może nie powinniśmy być razem.

Może to przypadek  może... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 20 kwietnia 2014

Może to przypadek, może przeznaczenie że właśnie wtedy spotkaliśmy ją. Ja, ty, twoi znajomi, twoja mama, sklep i ona. Boli mnie to ze twoja mam wciąż ma mnie tylko za twoja koleżankę, że gdy twoi znajomi pytają cie czy jesteśmy razem ty nie potrafisz odpowiedzieć, a to przecież kurwa już ponad 8 miesięcy… Boli mnie to ze gdy tylko ją zobaczyłeś od razu serce zaczęło ci szybciej bić serce, zawstydziłeś się ze widzi cie ze mną. I twoje mówienie ze jest śliczna i ze chyba się zakochałeś, jest wkurwiające i rani. Takich rzeczy się nie mówi bo ich się nie zapomina i takie rzeczy siedzą później w mojej głowie i nie pozwalają mi zasnąć, bo w czym jestem gorsza od niej? Bo co bo nie jestem idealnie śliczna? Bo nie mam kilo tapety na twarzy? Skoro ona jest taka idealna to wypierdalaj do niej, albo jeśli nie chcesz iść to daj mi spokój bo najwidoczniej ja ci nie odpowiadam.

Bóg dobrze wiedział  co robi kiedy... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 13 kwietnia 2014

Bóg dobrze wiedział, co robi kiedy prowadził mnie do Ciebie.

Każdy człowiek ma ograniczoną... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 5 kwietnia 2014

Każdy człowiek ma ograniczoną swoją tarcze i wole walki. Są pewne słowa, których nie powinno się słyszeć od najbliższych i są czyny których nie powinno się robić.

Ludzie są naiwni i głupi  zbyt... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 5 kwietnia 2014

Ludzie są naiwni i głupi, zbyt szybko przyzwyczajają się do chwilowych sytuacji, mimo iż wiedzą że szybko się ona zmieni i będą cierpieć. Jednak maja ta głupia nadzieje że druga osoba się zmieniła na dobre lub chociaż na dłużej.

Nie ufać  nie marzyć  nie wierzyć... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 4 kwietnia 2014

Nie ufać, nie marzyć, nie wierzyć, nie obiecywać, nie zakochiwać się, a może wtedy nie będzie rozczarowań.

Chyba za dobrze znam postępowanie... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 4 kwietnia 2014

Chyba za dobrze znam postępowanie ludzi, bo wiedziałam że tak będzie.

Tylko TY   3 teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 29 marca 2014

Tylko TY < 3

Dopiero po przeczytaniu postu:... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 23 marca 2014

Dopiero po przeczytaniu postu: Często "na zawsze" oznacza" dopóki mi sie nie znudzisz", zaczęłam zastanawiać się dlaczego nigdy nie zdarzyło mi się powiedzieć ci że będziemy razem na zawsze.

Moje największe marzenie to twoje serce teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 23 marca 2014

Moje największe marzenie to twoje serce

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV