głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuckyoumotherfucker Co mam powiedzieć? Że cie kocham a ty widzisz we mnie tylko zabawkę. Że za bardzo się boje okazać ci uczucie bo wtedy ty się przestraszysz albo co gorsza zostaw

fuckyoumotherfucker

fuckyoumotherfucker.moblo.pl
Co mam powiedzieć? Że cie kocham a ty widzisz we mnie tylko zabawkę. Że za bardzo się boje okazać ci uczucie bo wtedy ty się przestraszysz albo co gorsza zostawisz.
Co mam powiedzieć? Że cie kocham  a... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 2 czerwca 2014

Co mam powiedzieć? Że cie kocham, a ty widzisz we mnie tylko zabawkę. Że za bardzo się boje okazać ci uczucie, bo wtedy ty się przestraszysz albo co gorsza zostawisz.

Włączam telewizor żeby jakieś... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 2 czerwca 2014

Włączam telewizor żeby jakieś dźwięki wypełniały próżnię, ale nie słucham ani nie oglądam. Siedzę i niewidzącym wzrokiem wpatruje się w ścianę. Jestem odrętwiała. Nie czuje nic prócz bólu. Jak długo będę musiała przez to przechodzić? Pełne udręki myśli nie dają mi spokoju.

Minie wieczność nim wymażę z... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 30 maja 2014

Minie wieczność nim wymażę z pamięci jak to jest być w jego ramionach i czuć ten wspaniały zapach. Zapach który jest moim ulubionym na całym świecie. Zapach tak niebiański bo przecież to mój osobisty zapach miłości.

Gdyby tylko otworzył ramiona... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 30 maja 2014

Gdyby tylko otworzył ramiona, pobiegłabym do niego natychmiast, bez żadnego zastanowienia.

Miłość to bycie jak jedność... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 26 maja 2014

Miłość to bycie jak jedność, kiedy jedno chce coś powiedzieć wtedy to drugie otwiera usta i mówi dokładnie to samo. To wkurzanie się nawzajem, to nerwy o błahostki. To kładzenie głowy na klatce piersiowej tylko po to aby posłuchać bicia jego serca. A po pewnym czasie dojścia do wniosku ze jego serce bije tak samo jak twoje. Nie sądziłam ze spotkam kogoś takiego jak ty. Jesteś moim przyjacielem moja radością. Jesteś dla mnie wszystkim. Jesteś dla mnie ucieleśnieniem miłości o której zawsze marzyłam. W ciemności to ty prowadzisz mnie za rękę i wyprowadzasz na światło. Ponieważ ty moim światłem. Nieważne co nam przyniesie życie, ważne ze będziemy razem. Kiedy na ciebie patrzę wiem ze miłość istnieje. Miłość jest różnorodna, ale na pewno nie ma w niej miejsca na niepewność. Na miłość składa się wiele spraw, wiele osób nie doświadcza tej jedynej prawdziwej miłości tylko nielicznym jest dana taka miłość.

Gdy ta jedyna ukochana osoba odchodzi... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 26 maja 2014

Gdy ta jedyna ukochana osoba odchodzi człowiek czuje się jakby gubił rytm własnego serca.

Jesteś moją ostoją i planem na... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 25 maja 2014

Jesteś moją ostoją i planem na przyszłość. Moim przyjacielem i pocieszycielem. Moją siłą i słabością zarazem. Moja nadzieją i zatraceniem. Darem, prezentem od losu, kimś z kim wyobrażam sobie spędzić swoje życie. Człowiekiem o którym myślę codziennie odkąd cie spotkałam. Czasami mam wrażenie że to właśnie do ciebie szłam całe życie. To ty dajesz mi siłe, spokój i ukojenie. Odkąd jesteśmy razem ograniczyłam swoje zainteresowania tylko do Ciebie. Nie wyobrażam sobie życie bez ciebie.

Tu eres mi vida!   3 teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 19 maja 2014

Tu eres mi vida! < 3

I myślę że prędzej zapomnę jak... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 15 maja 2014

I myślę że prędzej zapomnę jak sie oddycha niz zapomnę o tobie.

Może nadal jestem zbyt dziecinna... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 15 maja 2014

Może nadal jestem zbyt dziecinna, niedorosła lub po prostu za głupia, bo wciąż nie potrafię zrozumieć życia i postępowania niektórych ludzi.

Jest takie imię  które noszą setki... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 15 maja 2014

Jest takie imię, które noszą setki osób, ale kojarzyć się będzie zawsze tylko z jedną.

Zawsze jest tak samo. Nieważne jak... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 14 maja 2014

Zawsze jest tak samo. Nieważne jak bardzo będę na ciebie wściekła. Wystarczy tylko jedna wiadomość, jedno słowo, jeden gest. A ja automatycznie zapominam o tym co tak bardzo mnie zdenerwowało. To chyba miłość, co nie?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV