głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fuckyoumotherfucker Zawsze pragnęłam znalezienia kogoś kto będzie ze mną bez względu na to jak trudno jest ze mną być. Najczęściej poruszają nas słowa które ktoś powiedział niechcą

fuckyoumotherfucker

fuckyoumotherfucker.moblo.pl
Zawsze pragnęłam znalezienia kogoś kto będzie ze mną bez względu na to jak trudno jest ze mną być.
Zawsze pragnęłam znalezienia kogoś... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 20 czerwca 2014

Zawsze pragnęłam znalezienia kogoś, kto będzie ze mną, bez względu na to, jak trudno jest ze mną być.

Najczęściej poruszają nas słowa... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 20 czerwca 2014

Najczęściej poruszają nas słowa, które ktoś powiedział niechcący, mimochodem. nie o tym myślał, nie o to mu chodziło, a właśnie to do nas trafiło.

 A Gdyby powiedzieć dzisiaj stop  A... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 20 czerwca 2014

"A Gdyby powiedzieć dzisiaj stop A Gdyby zrobić mały krok Czas zmienić coś- na nowo zacząć żyć Gdyby spróbować zmienić los By na nowo wreszcie tylko sobą być"

Cz.4 Nigdy nie byłam Twoim wrogiem... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 19 czerwca 2014

Cz.4 Nigdy nie byłam Twoim wrogiem, a przyjaciółką. Chcę dla Ciebie tylko szczęścia bez względu na to, że tak bardzo mnie boli fakt, że go przy mnie nie czułeś. Mogłeś mi zaufać. Naprawdę. Widzisz, to nie jest tak ,że nie potrafisz być z nikim, po prostu nie potrafiłeś być ze mną. Nie umiałeś mnie kochać, dlatego tkwiliśmy w czymś, co nie potrafiliśmy skończyć i nie mogliśmy ruszyć naprzód. Przy mnie nie byłeś na nic więcej gotowy. Dla Niej jesteś, tak jak kiedyś byłeś dla mnie. Właśnie tak powinno być. Uczucie zmienia wiele, pokonuje nawet strach, obawy i sprawia, że człowiek jest gotowy na wszystko dla tej drugiej osoby. Uczucie zmienia człowieka, jego prioritety. Swoje zaczynasz zmieniać i tak właśnie powinno być. Na zawsze zostaniesz w moim sercu. Jesteś w nim bezpieczny. Będzie mi Ciebie bardzo brakować, bądż szczęśliwy kochanie. / he.is.my.hope

Zawsze zawodzisz mnie w najmniej... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 17 czerwca 2014

Zawsze zawodzisz mnie w najmniej spodziewanym, odpowiednim momencie, często mam wrażenie że wybierasz moment w którym najbardziej cie potrzebuje, twojej bliskości. Umieram z tęsknoty.

Jestem taka sama jak ty  kocham cie i... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 17 czerwca 2014

Jestem taka sama jak ty, kocham cie i potrzebuje. I szczerze nie umiałabym bez Ciebie żyć. Za bardzo przyzwyczaiłeś mnie do swojej obecność. Tak bardzo cię kocham że myślę że bez ciebie byłabym niczym, najwyżej cieniem.

Prawda jest taka  że sama się teraz... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 17 czerwca 2014

Prawda jest taka, że sama się teraz oszukuje. Nie jest tak? Bo jeśli mam być szczera to jest tragicznie, ale nie chce mówić jeszcze do widzenia.

Ja już dłużej nie dam rady. Mam... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 17 czerwca 2014

Ja już dłużej nie dam rady. Mam dość starania się o Ciebie tak cholernie mocno kiedy w zamian nie dostaję nic.

  przez kilka potwornych sekund... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 16 czerwca 2014

- przez kilka potwornych sekund myślałem że już cie nigdy nie zobaczę. - nie wyobrażam sobie życia bez ciebie. Kocham cie tak bardzo ze aż mnie to przerażą. - ze mną jest tak samo. Moje życie bez ciebie byłoby puste. tak bardzo cie kocham. Już nigdy nie pozwolę ci odejść - nie chce odejść, nigdy.

  Co się dzieje?    Nie jestem... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 16 czerwca 2014

- Co się dzieje? - Nie jestem odpowiednią osobą dla ciebie. - Dlaczego tak uważasz? Jak coś takiego mogło ci przyjść do głowy? - Nie potrafię dać ci wszystkiego czego potrzebujesz. - Jesteś wszystkim czego potrzebuje. - Po prostu widząc cie z… czułam co was łączyło. - Słucham? Nie! Odchodzisz? Błagam, nie możesz odejść. - Ja… ja potrzebuje czasu aby to przemyśleć. - Nie, nie. Nie możesz odejść, kocham cie. - Ja ciebie tez kocham ale… potrzebuje czasu aby to wszystko przemyśleć.

skoro zawodzą nawet najbliżsi  to... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 16 czerwca 2014

skoro zawodzą nawet najbliżsi, to nikomu nie można ufać.

Nikt nie będzie mówił mi jak... teksty

fuckyoumotherfucker dodano: 14 czerwca 2014

Nikt nie będzie mówił mi jak żyć. Nikt nie powie mi kogo mam kochać. I nie pozwolę aby ktoś lub coś powstrzymało mnie od kochanie Ciebie lub bycia z Toba lub budowania przeszłości z Tobą. Ponieważ Ty jesteś moim życiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV