głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fucking.awesome.bitch Chcę poczuć się lepiej. To trwało tak krótko. Dlaczego niektórzy nie zasługują na szczęście? Może to nie jest kwestia tego. Może niektórzy po prostu nie chcą wi

fucking.awesome.bitch

fucking.awesome.bitch.moblo.pl
Chcę poczuć się lepiej. To trwało tak krótko. Dlaczego niektórzy nie zasługują na szczęście? Może to nie jest kwestia tego. Może niektórzy po prostu nie chcą widzieć złyc
Chcę poczuć się lepiej. To trwało... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 1 listopada 2012

Chcę poczuć się lepiej. To trwało tak krótko. Dlaczego niektórzy nie zasługują na szczęście? Może to nie jest kwestia tego. Może niektórzy po prostu nie chcą widzieć złych rzeczy, szukają tylko tych dobrych. Moge udawać, że świat jest dobry przed innymi, ale nie przed sobą. Przyłożę głowę do poduszki, polecą łzy, powieki się zamkną, z nadzieją, że już nigdy się nie otworzą.

Chciałabym wiedzieć co myślisz. O... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 1 listopada 2012

Chciałabym wiedzieć co myślisz. O mnie, o nas, o najzwyklejszych rzeczach. Wolę na początku ustalić zasady gry. Chciałabym otwartości, ale boję się. Poprzednim razem to nie wyszło. A teraz całe dnie i noce spędzam myśląc, co o mnie sądzisz i czy cie nie rozczarowuje. Przecież wszyscy się w końcu na mnie zawodzą. Chcę uciec. Z bezradności chcę biec, krzycząc. Zachowuje pozorny spokój.

Jeden dzień dał mi wiarę  że... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 1 listopada 2012

Jeden dzień dał mi wiarę, że może być lepiej. Kolejny odebrał nadzieje. Samotność. Cisza. Ciemność. I tylko moje myśli zaburzające spokój.

I te wszystkie myśli nie pozwalają... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 31 października 2012

I te wszystkie myśli nie pozwalają mi normalnie żyć. Płaczę, tracąc oddech. Mimo zimnego serca, ciało mam gorące. Uciekam. Ja znowu uciekam. Nic nie umiem poradzić na to, że jestem tchórzem. Szukam pomocy, ale jej nie chce. Odchodzę. Wszystko się miesza. Nie potrafię oddzielić uczuć i myśli. Jestem sama. Chyba przywykam do tego. Do tego trzeba się przyzwyczaić. Wszyscy odchodzą. Zostajemy sami.

Nie zauważyłaś  że kiedy mnie nie... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 14 października 2012

Nie zauważyłaś, że kiedy mnie nie ma, wszystko zaczyna się układać?

Najlepszy tekst forever teksty fucking.awesome.bitch dodał komentarz: Najlepszy tekst forever do wpisu 10 października 2012
To tak cholernie boli  gdy każą ci... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 8 października 2012

To tak cholernie boli, gdy każą ci milczeć, gdy wołasz o pomoc.

Nawet nie umiem opisać słowami  jak... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 1 października 2012

Nawet nie umiem opisać słowami, jak bardzo siebie nienawidze.

Przeraża mnie to  jak bardzo mi na... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 28 września 2012

Przeraża mnie to, jak bardzo mi na tobie zależy.

W jednej chwili wszystko sie... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 21 września 2012

W jednej chwili wszystko sie zmienilo. Nic juz nie mialo znaczenia. W nic juz nie wierzylam. Nic nie mialo sensu. Wszystkie moje marzenia po prostu odeszly. Stracilam pamiec i moje zycie jest puste. A trwanie w takim stanie nie ma sensu. Stracilam wszystko.

widze strugi krwi plynace po mojej... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 17 września 2012

widze strugi krwi plynace po mojej nodze. Spotykaja sie ze łzami i łączą na stałe. W sumie mnie to bawi. To uczucie gdy razem z każdym nacięciem uciekają ze mnie uczucia. Nienawisc, strach,ból

Co byś zrobił  gdybyś odkrył  że... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 16 września 2012

Co byś zrobił, gdybyś odkrył, że wszystko, w co wierzyłeś, nie ma sensu? Wszyscy, w których wierzyłeś, zawiedli cię. Jesteś sam. Wiesz, że wszystko, co robisz, nie ma sensu. Jesteś zagubiony. Nie wiesz, co robić. Wszystkie cele i marzenia przestały mieć znaczenie. Co byś zrobił gdybyś stracil sens?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV