głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fucking.awesome.bitch i wydaje się że jestem po prostu zbyt bliski kochania cie nie ma nic co naprawdę mogę powiedzieć nie mogę dłużej kłamać nie mogę dłużej ukrywać muszę być szcze

fucking.awesome.bitch

fucking.awesome.bitch.moblo.pl
i wydaje się że jestem po prostu zbyt bliski kochania cie nie ma nic co naprawdę mogę powiedzieć nie mogę dłużej kłamać nie mogę dłużej ukrywać muszę być szczery
  i wydaje się  że jestem po prostu... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 5 listopada 2012

" i wydaje się, że jestem po prostu zbyt bliski kochania cie nie ma nic, co naprawdę mogę powiedzieć nie mogę dłużej kłamać, nie mogę dłużej ukrywać muszę być szczery wobec siebie i wydaje się, że jestem po prostu zbyt bliski kochania Cię więc pójdę swoją drogą"

Nie nie plakalam  wpadlo mi cos do... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 4 listopada 2012

Nie,nie plakalam, wpadlo mi cos do oka. Nie,nie jestem smutna, po prostu zmeczona. Nie,nic sie nie stalo, po prostu sie zamyslilam. Wszystko w porzadku. Radze sobie. Jestem silniejsza niz myslisz. Smiech, zadowolenie, mily glos. Wszystko da sie ukryc pod usmiechem. Badzcie naiwni. Wierzcie mi. Udawajcie.

Szukam odpowiedzi. Co ze mna jest nie... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 3 listopada 2012

Szukam odpowiedzi. Co ze mna jest nie tak? Z jednaj strony czuje ze nie ma przy mnie nikogo. Z drugiej odpycham kazdego,kto probuje sie zblizyc. Wiem ze wszystko robie nie tak. Ale po prostu nie umiem przestac. Moze ja po prostu taka jestem. Gubie sie we wlasnych myslach.

Gdybyś tylko wiedział  jak bardzo... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 1 listopada 2012

Gdybyś tylko wiedział, jak bardzo mi zależy...

Chcę poczuć się lepiej. To trwało... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 1 listopada 2012

Chcę poczuć się lepiej. To trwało tak krótko. Dlaczego niektórzy nie zasługują na szczęście? Może to nie jest kwestia tego. Może niektórzy po prostu nie chcą widzieć złych rzeczy, szukają tylko tych dobrych. Moge udawać, że świat jest dobry przed innymi, ale nie przed sobą. Przyłożę głowę do poduszki, polecą łzy, powieki się zamkną, z nadzieją, że już nigdy się nie otworzą.

Chciałabym wiedzieć co myślisz. O... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 1 listopada 2012

Chciałabym wiedzieć co myślisz. O mnie, o nas, o najzwyklejszych rzeczach. Wolę na początku ustalić zasady gry. Chciałabym otwartości, ale boję się. Poprzednim razem to nie wyszło. A teraz całe dnie i noce spędzam myśląc, co o mnie sądzisz i czy cie nie rozczarowuje. Przecież wszyscy się w końcu na mnie zawodzą. Chcę uciec. Z bezradności chcę biec, krzycząc. Zachowuje pozorny spokój.

Jeden dzień dał mi wiarę  że... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 1 listopada 2012

Jeden dzień dał mi wiarę, że może być lepiej. Kolejny odebrał nadzieje. Samotność. Cisza. Ciemność. I tylko moje myśli zaburzające spokój.

I te wszystkie myśli nie pozwalają... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 31 października 2012

I te wszystkie myśli nie pozwalają mi normalnie żyć. Płaczę, tracąc oddech. Mimo zimnego serca, ciało mam gorące. Uciekam. Ja znowu uciekam. Nic nie umiem poradzić na to, że jestem tchórzem. Szukam pomocy, ale jej nie chce. Odchodzę. Wszystko się miesza. Nie potrafię oddzielić uczuć i myśli. Jestem sama. Chyba przywykam do tego. Do tego trzeba się przyzwyczaić. Wszyscy odchodzą. Zostajemy sami.

Nie zauważyłaś  że kiedy mnie nie... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 14 października 2012

Nie zauważyłaś, że kiedy mnie nie ma, wszystko zaczyna się układać?

Najlepszy tekst forever teksty fucking.awesome.bitch dodał komentarz: Najlepszy tekst forever do wpisu 10 października 2012
To tak cholernie boli  gdy każą ci... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 8 października 2012

To tak cholernie boli, gdy każą ci milczeć, gdy wołasz o pomoc.

Nawet nie umiem opisać słowami  jak... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 1 października 2012

Nawet nie umiem opisać słowami, jak bardzo siebie nienawidze.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV