głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fucking.awesome.bitch Nigdy nie powinniśmy mówić sobie wszystkiego. Teraz gdy odkryliśmy karty wiemy już wszystko. A mimo to nie możemy zrobić nic. Tkwimy w miejscu nie mogąc sobie p

fucking.awesome.bitch

fucking.awesome.bitch.moblo.pl
Nigdy nie powinniśmy mówić sobie wszystkiego. Teraz gdy odkryliśmy karty wiemy już wszystko. A mimo to nie możemy zrobić nic. Tkwimy w miejscu nie mogąc sobie pomóc.
Nigdy nie powinniśmy mówić sobie... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 4 grudnia 2012

Nigdy nie powinniśmy mówić sobie wszystkiego. Teraz, gdy odkryliśmy karty, wiemy już wszystko. A mimo to, nie możemy zrobić nic. Tkwimy w miejscu, nie mogąc sobie pomóc. Staczamy się na dno, nawzajem się ciągnąc.

Sen przyszedl dzisiaj tylko na... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 25 listopada 2012

Sen przyszedl dzisiaj tylko na chwile. Nie byl dobry. Przyniosl ze soba koszmary. Zabral resztki sil. Budzilam sie i usypialam. Przed oczami wyswietlal obrazy. Obudzilam sie zdziwiona łzami na policzkach. Teraz juz nawet sen nie daje wytchnienia.

W rozciagnietym swetrze  bez makijazu... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 25 listopada 2012

W rozciagnietym swetrze, bez makijazu, z potarganymi włosami, zapuchnietymi oczami, bez usmiechu na twarzy. Nie wygladam teraz ładnie. Ale ten balagan nie jest nawet w polowie tak duzy jak ten w mojej głowie.

Dlaczego tak mnie do ciebie ciągnie?... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 20 listopada 2012

Dlaczego tak mnie do ciebie ciągnie? Wbijam sobie długopis w rękę. Przecież nie mogę do ciebie napisać. To już skończone. Postanowiłeś odejść. Musze to w końcu w sobie zabić. Mimowolnie najeżdżam myszką na ikonkę z twoim zdjęciem. Mój mózg krzyczy "Przestań. On cię nie potrzebuje. Musisz pozwolić mu odejść. Daj sobie wreszcie spokój". Wiem co jest słuszne i co powinnam zrobić. Ale przecież ja nigdy nikogo nie słucham.

I wszystko co mówię i przewiduję... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 20 listopada 2012

I wszystko co mówię i przewiduję sprawdza się. Łatwo zyskać nowych przyjaciół. Trudniej jest sprawić żeby Ci, których kochamy zostali.

Wchodzisz. Słyszę twoje kroki.... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 19 listopada 2012

Wchodzisz. Słyszę twoje kroki. Świat zamiera. Jaki dzisiaj masz humor? Czy mogę do ciebie podejść czy lepiej nie wychodzić z ukrycia? Słyszę krzyk. Próbuję zrozumieć słowa, ale nie umiem ich odróżnić. Włączam muzykę, słyszalną tylko dla mnie. Chcę uciec. Dlaczego wszystkich ranisz? Właśnie takiego cię pamiętam. Od zawsze się ciebie bałam. To dla ciebie chciałam być idealna. Ale nigdy nie będę.

W pewnym sensie lubię ten moment... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 18 listopada 2012

W pewnym sensie lubię ten moment, kiedy już brakuje mi sił, myśli mnie przytłaczają, osuwam się na ziemię i chcę po prostu zniknąć. Gdy już nie umiem sobie poradzić. Nie mogę złapać oddechu. Po chwili dociera do mnie, że nie chcę nabierać powietrza.

To dziwne uczucie w środku  gdy... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 18 listopada 2012

To dziwne uczucie w środku, gdy czytasz swoje rozmowy z kimś, kogo już w twoim życiu nie ma.

W jednym momencie wszystko zwolniło.... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 13 listopada 2012

W jednym momencie wszystko zwolniło. Nie liczyło się nic. Nie myślałam o żadnych problemach. Byłam tylko ja i świat. Wtedy otworzyłam oczy. Zobaczylam wszystko, na co byłam ślepa. Wszystko nabiera nowego sensu.

Nie chcę jutro wychodzić z domu.... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 11 listopada 2012

Nie chcę jutro wychodzić z domu. Chcialabym już zawsze zostać tutaj. Tu jest bezpiecznie. Nikt mnie tu nie widzi. Nikt się nie przejmuje. Tu nikogo nie ma.

I moze ten swiat jest zly. Moze i cos... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 10 listopada 2012

I moze ten swiat jest zly. Moze i cos jest z nim nie tak. Moze ludzie udaja ze nie widza tego wszystkiego. Moze sami sie oszukuja. Ale chyba mimo wszystko ten zaklamany ale uchodzacy za dobry swiat jest lepszy od tego mojego, pelnego prawdy, bólu i szaleństwa.

Breathin' is not easy... teksty

fucking.awesome.bitch dodano: 5 listopada 2012

Breathin' is not easy...

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 8 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV