głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Cz3.Pewnie zaraz spytasz czy jest jeszcze jakaś szansa Patrzę w Twoje spojrzenie i wiem co jest szczere Widzę tam nieporozumienie nić która w Tobie pękła Powiem

forever-you

forever-you.moblo.pl
Cz3.Pewnie zaraz spytasz czy jest jeszcze jakaś szansa Patrzę w Twoje spojrzenie i wiem co jest szczere Widzę tam nieporozumienie nić która w Tobie pękła Powiem
Cz3.Pewnie zaraz spytasz  czy jest... teksty

forever-you dodano: 30 kwietnia 2018

Cz3.Pewnie zaraz spytasz, czy jest jeszcze jakaś szansa, Patrzę w Twoje spojrzenie, i wiem co jest szczere, Widzę tam nieporozumienie, nić która w Tobie pękła, Powiem Ci tak: chcę wyrzucić Cię z mojego serca, Dlaczego? Zabawię się w proroka, jak Ty czasami, Że nic nie wyjdzie, że nie będzie drugiej szansy, Szczerze Ci powiem, że mam dość motywowania Do działania, bo coś chcesz, ale nie działasz, Znasz mnie, wiesz, że mam chwile zwątpienia, Ale to już kilka ładnych lat, kiedy lecę jak bumerang, Raz jestem na dole, a raz się wznoszę, Może kiedyś to zrozumiesz, gdy zmierzysz się z losem, Nauczysz się na błędach, poznasz życie I pewnie będzie szkoda, że Ci w nim nie towarzyszę, Sama podjęłaś wybór, nie wiedząc jak to powiedzieć, Więc, jak widzisz Kochanie, robię to za Ciebie. Ref: Kochaj albo znienawidź, brać albo zostawić, Nie bądź obojętna, nie graj uczuciami, Klucz do mojego serca, wyrzuć gdzieś daleko w morze I obiecaj mi, że nie będziesz chciała go z powrotem, Kochaj albo znienawidź.

Cz.2  Nie jesteśmy dziećmi... teksty

forever-you dodano: 30 kwietnia 2018

Cz.2 Nie jesteśmy dziećmi, miłość to nie jest zabawa, Pytam się tylko, po co były te wszystkie starania? Tak, masz rację, popełniłem wiele błędów, Ale byłem przy Tobie, a Ty byłaś w moim sercu, Tak, nic nie dzieje się przypadkiem, Ale to nie znaczy, żeby porzucać naszą tratwę, Mogą być huragany, sztormy i fale, Ale zawsze Ci mówiłem, że z Tobą zostanę, Mam zdjęcia, ramki, wszystkie te duperele Teraz nic nie znaczą, choć kiedyś to było wiele, Niestety, wszystko poszło na marne (na marne), Obwiniaj mnie dalej, sama mówiłaś, że na zawsze, Czym zawiniłem? Nie moja wina, Że kolejna łza spływa, to tylko to co jest w środku, To takie serduszko, biło dla Ciebie od początku, Teraz i tak Cię to nie obchodzi.

Cz.1  Niestety tak już jest  ja Cię... teksty

forever-you dodano: 30 kwietnia 2018

Cz.1 Niestety tak już jest, ja Cię kocham, Ty mnie nie, Odchodzisz gdzieś daleko, nie pytam Cię o drogę, Może Ci się przypomnę, o ile nie będzie za późno, Bo kiedyś moje serce może być zamknięte furtką, Nie jest tak, że możesz mieć mnie na jakiś czas, Na jakiś czas porzucić, po czasie znowu mnie brać Jak zabawkę, sorry, ale nie myśl nad nami, Czy przyjaźń, czy miłość, bo to bardzo rani, Nie wytrzymam dłużej, patrząc się w Twoje piękne oczka, Siedząc obok Ciebie i nie móc Cię pocałować, To się nazywa kochać? Bez znaczenia na resztę? Sorry, ale nie chcę więcej, nie chcę więcej cierpieć, Ja to pieprzę, spójrz w kalendarz, przypomnij sobie, Zakreślanie dni, kiedy byłem przy Tobie, Kiedy było nam dobrze, kiedy mówiłaś, że kochasz, Że będzie tak zawsze, że nie będzie końca..

Brak odpowiedzi  mam sobie sama na... teksty

forever-you dodano: 19 kwietnia 2018

Brak odpowiedzi, mam sobie sama na pytania odpowiadać?

I sto powodów żeby wracać.. Więzi... teksty

forever-you dodano: 14 kwietnia 2018

I sto powodów żeby wracać.. Więzi, które nas łączą są czasami nie do wytłumaczenia. Łączą nas nawet po tym, gdy wydaje się, że powinny się już zerwać. Niektóre więzi opierają się odległości, czasowi, logice. Ponieważ niektóre więzi są po prostu sobie przeznaczone.

Myślisz że pocałował byś mnie... teksty

forever-you dodano: 13 kwietnia 2018

Myślisz że pocałował byś mnie bez żadnego strachu? Nie bał byś tego zrobić , może po takim długim czasie brakło by ci odwagi? Nie stresowałbys się? Nie bał byś się mojej reakcji? Myślisz że nadal miał byś przyspieszone tętno i ten sam błysk w oku, że nadal miałbyś na mnie ochotę ? Jak ty to widzisz? Nadal wzbudzam w tobie tyle emocji ?

Czasem jestem zła że cię nie ma tu... teksty

forever-you dodano: 12 kwietnia 2018

Czasem jestem zła że cię nie ma tu,a czasem jest mi zwyczajnie smutno.

Nie dostałbyś wpierdol znasz mnie... teksty

forever-you dodano: 12 kwietnia 2018

Nie dostałbyś wpierdol znasz mnie, ale to że mam ochotę ci kiedyś przywalic w twarz to napewno już wiesz od dawna, to już chyba moja fantazja, rozładowała by napięcie między nami i by mi ulżyło. Oczywiście potem bym cię pocałowała , widzisz jaka jestem pojebana? Ciągle mi czegoś brakuje niby jest ok ale jakoś brakuje mi twojej obecności dlatego się wkurzam że nic nie piszesz, a pisanie tu pomaga mi się jakoś rozluźnić od zlych emocji itd.

Miałeś mnie nigdy nie zostawiać  a... teksty

forever-you dodano: 12 kwietnia 2018

Miałeś mnie nigdy nie zostawiać a jednak od tak dawna już Cię nie ma. Nie słyszałeś mojego błagającego wołania nie widziałeś moich łez bezradności. Obojętność zabiła wszystko a ja tak bardzo pragnęłam abyś był obok mnie. Przecież miałeś mnie trzymać w ramionach prowadzić jasną ścieżką do szczęścia wspierać w trudnych chwilach miałeś wieszać gwiazdy na moim niebie i odganiać burzowe chmury. Nie wiem co stało się z wszystkimi obietnicami one chyba stopniały wraz ze śniegiem tamtej zimy której odszedłeś na dobre. Nic nie tłumaczy tej pustki ciszy oraz ciemności która nastąpiła i która za żadną cenę nie chce odpuścić. Nie umiem bez Ciebie żyć bo obiecałeś że nigdy nie odejdziesz a jednak wybrałeś tą drogę beze mnie. Udowodniłeś że słowa to za mało pokazałeś ból ale nie powiedziałeś co zrobić z niechcianą miłością. Zniszczyłeś we mnie wszystko nie umiejąc mnie kochać.

Każde wspomnienie ma swoją piosenkę teksty

forever-you dodano: 12 kwietnia 2018

Każde wspomnienie ma swoją piosenkę

Oboje byliśmy w pewnym sensie tego... teksty

forever-you dodano: 10 kwietnia 2018

Oboje byliśmy w pewnym sensie tego samego typu ludźmi. Nasze sytuacje życiowe były różne, sposób myślenia i odczuwania także inny, lecz byliśmy ludźmi tego samego typu. Obaj ciągle traciliśmy. A teraz tracimy siebie nawzajem.

Nie wiązałam z Nim jakichś... teksty

forever-you dodano: 10 kwietnia 2018

Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam że mamy inny charakter sposób spędzania wolnego czasu inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z Nim sporo czasu chyba nawet przyzwyczaiłam się do Jego obecności w swoim życiu wiele się od Niego nauczyłam tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno bo wiem że już nigdy nie zobaczę Jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Go brakuje tak po prostu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV