głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Czy walentynki mają jaki kolwiek sens jeżeli się je spędza samotnie? Nie miałam kiedy napisać ci życzeń nawet więc życzę ci sukcesów w szkole i pracy dużo kasy

forever-you

forever-you.moblo.pl
Czy walentynki mają jaki kolwiek sens jeżeli się je spędza samotnie?
Czy walentynki mają jaki kolwiek... teksty

forever-you dodano: 14 luty 2018

Czy walentynki mają jaki kolwiek sens, jeżeli się je spędza samotnie?

Nie miałam kiedy napisać ci... teksty

forever-you dodano: 25 grudnia 2017

Nie miałam kiedy napisać ci życzeń nawet więc życzę ci sukcesów w szkole i pracy, dużo kasy żebyś kupił wymarzone auto, dziewczyny która cię zrozumie i doceni. Więcej radości i uśmiechu na twarzy, zadowolenia z zycia i spełnienia najskrytszych marzeń:-), mam nadzieję że choć przez chwilę pomyślałeś o mnie w te świeta, że myślałeś o mnie przy wigilijnym stole. Że zagryzając zęby powiedziałeś w myślach jak mi jej cholernie brakuje,:* dobranoc. Jeżeli zajdziesz chwilę to się odezwij tu.

No czasem trzeba mieć wyjebane  Na... teksty

forever-you dodano: 6 grudnia 2017

No czasem trzeba mieć wyjebane, Na wszystko, na sytuację, na ludzi. Trzeba mieć w dupie ludzi którzy nie mają dla nas czasu, i odzywają się tylko jak coś chcą. Trzeba zająć się sobą bo prawda jest taka że nasze problemy mają gdzies, wazne że im się układa.Tylko gdy nadejdzie chwila gdzie im się podwinie noga, to ja w tym momencie moge nie mieć czasu! Dziękuję wszystkim zajebistym przyjaciołom którzy są tak naprawdę h..a warci!

O czym mówić  o czym myśleć... teksty

forever-you dodano: 6 grudnia 2017

O czym mówić, o czym myśleć, kiedy to wszystko rozpierdala mnie od środka? Nie wiem czy chcę i czy potrafię jeszcze być szczęśliwą i radosną dziewczyną. Nie wiem czy mam siłę udawać, jak życie może zajebiście wyglądać, kiedy ból, który odszedł na nowo powraca, ale z dnia na dzień coraz silniejszy. Chyba czasami miałam za dużo planów, zbyt wiele marzeń. Chciałam rzeczy niemożliwych od życia, choć wiedziałam o tym. Lecz starałam się walczyć do samego końca. Próbowałam pokazać coś samej sobie. Starałam się walczyć o siebie, o własne życie, aby przetrwać, aby nie zniknąć z powierzchni obecnego świata. Ale nie udało mi się to. Zbyt często upadałam i wciąż upadam. I jakoś nie widzę już żadnej przyszłości dla siebie w tym jakże pojebanym świecie. Nie widzę tego, aby kiedyś jeszcze wyszło słońce. I tak, mam chęć uciec, zniknąć i odejść. I to zrobię. Wcześniej czy później, ale to zrobię i nikt nie będzie znał dnia ani tym bardziej godziny kiedy zniknę z powierzchni tego świata.

Przyjaciel czy przyjaciółka? Nie... teksty

forever-you dodano: 6 grudnia 2017

Przyjaciel czy przyjaciółka? Nie wiem o czym do mnie mówisz. Nie znam znaczenia tych słów. Kiedyś wydawało mi się, że wiem co one znaczą, co człowiek czuje kiedy ktoś obcy a jednocześnie bliski jest przy nim. Lecz myliłam się. Nie znam tego określenia. To w poprzednim życiu bardzo mnie zmieniło. Straciłam wiarę w rzeczywistość. Utraciłam stały grunt pod nogami i przekonałam się, że przyjaźń nigdy nie istniała dla mnie. Bo wiem, że gdyby było inaczej to moja teraźniejszość wyglądała by zupełnie inaczej. Nie byłoby tyle samotności, bólu, smutku. Byłby ktoś kto umiałby dać mi jeszcze wiarę i wsparcie w to, że istnieje coś o czym nie mogłam się przekonać. Coś co zwane jest szczerością, miłością i bezpieczeństwem. Ale tego nie ma. Nie było i nie będzie. Więc nic już nie szkodzi mi tak bardzo, jak fakt, że przez kłamstwa ludzi i ich odejścia zmieniłam się. Powróciłam do stanu, gdzie maska jest stanem idealnym, a błędy ratunkiem przed bólem wspomnień i uczuć.

Najgorsze w życiu jest to że nikt... teksty

forever-you dodano: 3 grudnia 2017

Najgorsze w życiu jest to że nikt mnie tak naprawdę nie zna, nie jestem sobą, ciągle muszę udawać. To jest męczące nie mieć osoby która mnie zrozumie.

Idąc wciąż   po omacku   upity... teksty

forever-you dodano: 3 grudnia 2017

Idąc wciąż po omacku, upity brakiem sensu, na uboczu ciągłości wciąż szepczę twoje imię. Słowa lekkie niczym wiatr, dudniące sensu pustką. Przestrzeń pozbawiona kształtów w naczyniu myśli przeszłych. Już dawno nie słyszę trzepotu twoich skrzydeł. Jednak nadal czuję woń wypowiedzianych słów. - Michał Kellen

 Kiedyś  może zrozumiesz  że... teksty

forever-you dodano: 2 grudnia 2017

"Kiedyś" może zrozumiesz, że można było inaczej... inaczej żyć... inaczej spędzić ten czas ofiarowany Ci przez Boga na Ziemi. Bo właśnie to "kiedyś" to złudna iluzja naszej przyszłości... Przyszłości, która nigdy nie stanie się realna. Mr. M

Wiem że nie zawsze jest tak... teksty

forever-you dodano: 2 grudnia 2017

Wiem że nie zawsze jest tak jakbyśmy chcieli ale powinniśmy się cieszyć z tego co mamy, rozumiem twoje zwątpienie czasem też tak mam i wtedy się zastanawiam po co to wszystko,po co te wpisy, wiadomość skoro to nie zmieni za dużo,czasem wydaje mi się że to nie ma sensu, ale przychodzi taka tęsknota i mimo naszych problemów, osobnego życia itd cieszę się że jesteś i rozumiem twoje zwątpienie, i ta bariere która się tworzy.

Wiem że się wszystko kiedyś... teksty

forever-you dodano: 29 listopada 2017

Wiem że się wszystko kiedyś zmienia i między nami również, nie będzie już tak samo jak było, można powiedzieć że nic między nami nie będzie i dlatego zostaliśmy przyjaciółmi! Ale jeżeli będziemy się nazwazjem olewać to, to nie wypali, nie uda nam się a chyba dobrze by było gdybyśmy mogli się wspierać w jakiś trudnych chwilach albo poprostu pogadac nie sądzisz? Nie oczekuje od ciebie zbyt dużo wiem że każdy ma swoje życie ale jakiś minimalny kontakt chciałabym utrzymać, ale widzę że ty jak za każdym razem poznasz kogoś nowego to mnie odsuwasz na dalszy plan, przecież ja ci nie bronie żyć i budować relacji z jakąś dziewczyną, poprostu chce mieć jakiś kontakt z tobą. A jedna wiadomosc, albo wpis dziennie to chyba nie tak dużo co? No chyba że ty nie chcesz pisać to co innego. A i jeszcze jedno rozumiem że mam nie myśleć nad spotkaniem bo ty z góry zakładasz że i tak się nie zobaczymy?!

Chce porozmawiac tak jak kiedys.... teksty

forever-you dodano: 29 listopada 2017

Chce porozmawiac tak jak kiedys. Kiedys rozmawialiśmy ciagle i o wszytkim.

Zapomniałam już jak to jest budzić... teksty

forever-you dodano: 26 listopada 2017

Zapomniałam już jak to jest budzić się rano i pisać do ciebie pytanie jak ci minęła noc, co robisz i pisać o glupotach. Dobrze że mam ciebie lubię tu uciekać w chwilach gdzie rzeczywistość mnie przytłacza. Gdzie wszystko jest takie przewidywalne i bez sensu. :*

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV