głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Nigdy nie żałuj że zrobiłaś cokolwiek jeśli robiąc to byłaś szczęśliwa. Nie zaprotestowałam kiedy błądziłeś dłonią po moich plecach. Nic nie powiedziałam gdy d

forever-you

forever-you.moblo.pl
Nigdy nie żałuj że zrobiłaś cokolwiek jeśli robiąc to byłaś szczęśliwa.
  Nigdy nie żałuj  że zrobiłaś... teksty

forever-you dodano: 25 sierpnia 2017

" Nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to byłaś szczęśliwa."

Nie zaprotestowałam  kiedy... teksty

forever-you dodano: 25 sierpnia 2017

Nie zaprotestowałam, kiedy błądziłeś dłonią po moich plecach. Nic nie powiedziałam, gdy dotykałeś mojego tyłka, a każdy inny facet w tym momencie dostałby z liścia. Podobało mi się to, że ciągle mnie przytulasz. Czułam się tak cholernie bezpiecznie, a jednocześnie kurewsko źle. Bo dobrze wiedziałam, że mimo wszystko to nie ma sensu.

Nigdy nie baw się emocjami drugiego... teksty

forever-you dodano: 24 sierpnia 2017

Nigdy nie baw się emocjami drugiego człowieka. Traktuj innych tak, jak Ty chciałbyś być traktowany...a pod koniec dnia stań przed lustrem i zastanów się, czy sam sobie podałbyś dłoń.

Jutro zaś obudzi mnie ten z... teksty

forever-you dodano: 22 sierpnia 2017

Jutro zaś obudzi mnie ten z nienawidzony budzik . wstanę i sprawdzając telefon będę udawać , że mam wyjebane na to , że kolejny dzień się nie odezwał .

na tym polega kłopot z piciem... teksty

forever-you dodano: 22 sierpnia 2017

na tym polega kłopot z piciem pomyślałam nalewając sobie drinka. Gdy wydarzy się coś złego pijesz żeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego pijesz żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego pijesz po to żeby coś się działo. magicznalenka dodano: 9 sierpnia 2014 na tym polega kłopot z piciem, pomyślałam, nalewając sobie drinka. Gdy wydarzy się coś złego, pijesz, żeby zapomnieć. Kiedy zdarzy się coś dobrego, pijesz, żeby to uczcić. A jeśli nie wydarzy się nic szczególnego, pijesz po to, żeby coś się działo

Uczucie pustki jedna piepszona... teksty

forever-you dodano: 22 sierpnia 2017

Uczucie pustki,jedna piepszona wiadomosc wszystko z czym walczyłam i udało mi się zapomnieć albo tak mi się wydaje wraca ze zdwojoną siłą, w ułamku jednej sekundy czuję jak drętwieje całe moje ciało, biorę głęboki oddech, i myślę dlaczego, czuje jakbym ponownie coś albo kogoś straciła. Ale jak można stracić kogoś kto nigdy nie należał do nas?

Nie ma przyjaźni po rozstaniu... teksty

forever-you dodano: 22 sierpnia 2017

Nie ma przyjaźni po rozstaniu „Zrywam z tobą, ale zostańmy przyjaciółmi”. („Twój pies zdechł, ale możesz go sobie zatrzymać. Ostrzegam, trochę śmierdzi”). Nie ma przyjaźni w związku, gdzie jedna osoba rzuciła drugą. Między nimi są tylko złudzenia. -Piotr C. pokolenieikea

Nie jestem na ciebie zła ani nic... teksty

forever-you dodano: 16 sierpnia 2017

Nie jestem na ciebie zła ani nic, przecież zaczeliśmy nowy rozdział. Poprostu się nie odzywaleś trochę i zaczęłam się zastanawiać czy wszystko ok.

 Staliśmy się bardzo niesolidni.... teksty

forever-you dodano: 14 sierpnia 2017

"Staliśmy się bardzo niesolidni. Mówimy jedno, choć myślimy co innego. Składamy obietnice, których nie dotrzymujemy. „Zadzwonię do ciebie”. „Spotkajmy się”. Wiemy, że wcale tego nie zrobimy. Na Giełdzie Ludzkich Interakcji nasze słowa straciły niemal całkowicie swoją wartość. Sytuacja wciąż się pogarsza, bo teraz już nawet nie spodziewamy się, że ktoś dotrzyma danego słowa. W rzeczywistości, wstydzilibyśmy się wytknąć obrzydliwym kłamcom, że nigdy nie zrobili tego co obiecali. Dlaczego więc miałabyś robić wielką sprawę z tego, że facet z którym się spotykasz, nie dzwoni wtedy, kiedy miał zadzwonić? DLATEGO, ŻE POWINNAŚ UMAWIAĆ SIĘ Z MĘŻCZYZNĄ, KTÓRY JEST WART PRZYNAJMNIEJ TYLE, ILE WARTE JEST JEGO SŁOWO."

„ podeszła do mnie tak blisko  że... teksty

forever-you dodano: 9 sierpnia 2017

„ podeszła do mnie tak blisko, że nasze ciała prawie się dotykały. Wspięła się na palce i delikatnie przycisnęła usta do moich ust. Miałem wrażenie, że wszystkie moje zakończenia nerwowe zbiegły się w tym jednym miejscu”.

Wczoraj przeżyłam szok  idę sobie... teksty

forever-you dodano: 5 sierpnia 2017

Wczoraj przeżyłam szok, idę sobie obok miejsca które napewno obydwoje dobrze pamiętamy, słońce mi świeci więc ledwo co widze, i z naprzeciwka idzie chłopak, słuchawki w uszach, ubrany podobny do ciebie, fryzura taka sama. W pierwszej chwili myślałam że to ty, zrobiło mi się gorąco, i pierwsza myśl " o kurwa". Ale gdy spojrzałam drugi raz raz okazało się że to nie ty, poczułam ulgę w sumie nie wiem dlaczego. Tyle nas łaczy/ło i nie wiem skąd taka moja reakcja że się wystraszyłam, w sumie nie wiem czemu, w jednej chwili przeleciały mi różne nasze sytuacje. Chciałabym cię spotkać ale nie tak z zaskoczenia,czy ty też się obawiasz przypadkowego spotkania?

Jesteśmy do siebie przywiązani... teksty

forever-you dodano: 4 sierpnia 2017

Jesteśmy do siebie przywiązani, przywiązaliśmy sie do siebie sami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV