głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you mała wyłącz Messenger nie chcesz nic więcej to są tylko słowa. Daj mi siebie i serce dam ci coś więcej to jest nasza droga ...: Wkurzająca jest ta świadomość ż

forever-you

forever-you.moblo.pl
mała wyłącz Messenger nie chcesz nic więcej to są tylko słowa. Daj mi siebie i serce dam ci coś więcej to jest nasza droga ...:
  mała wyłącz Messenger nie chcesz... teksty

forever-you dodano: 11 czerwca 2018

" mała wyłącz Messenger nie chcesz nic więcej , to są tylko słowa. Daj mi siebie i serce, dam ci coś więcej - to jest nasza droga ...:*"

Wkurzająca jest ta świadomość że... teksty

forever-you dodano: 10 czerwca 2018

Wkurzająca jest ta świadomość że nie mogę normalnie ztoba pogadać, bardziej wkurzające jest jeszcze to że ja jestem cholerną zazdrosnicą i jak pomyślę że noce spędzasz z jakimiś koleżankami to mnie rozpierdala od środka, wiem też że to jest bezsensu że się nakręcam ale już taka jestem popieprzona.

Zastanawiam się co teraz robisz  i... teksty

forever-you dodano: 9 czerwca 2018

Zastanawiam się co teraz robisz, i czy jak jesteś ze znajomymi czy choć przez chwilę o mnie pomyślałeś? Nie widziałam cię dzisiaj strasznie dziwne uczucie jak ostatnio widywałam cię codziennie.

Nowy dzień i nowe możliwości  jak... teksty

forever-you dodano: 9 czerwca 2018

Nowy dzień i nowe możliwości, jak zauważyłeś rozmawiałam o głupotach żeby nie poruszać jakiś drażliwych tematów. Tak twój wzrok nadal zabija, nic się nie zmieniło w tej kwestii, i nadal mam przyspieszone bicie serca jak cię widzę. Poprostu niektóre sytuacje przychodzą same nie da się ich zaplanować. Dobrze było znow cię widzieć i przytulić :*

Nie odpowiem ci na to pytanie ale... teksty

forever-you dodano: 8 czerwca 2018

Nie odpowiem ci na to pytanie ale wiem że znasz odpowiedź. Dobranoc i proszę cię nie obwiniaj się o nic i nie musi do mnie żalu. Miłych snów.

Przepraszam  dobranoc. teksty

forever-you dodano: 8 czerwca 2018

Przepraszam, dobranoc.

Szczerze nie wiem co  mam ci... teksty

forever-you dodano: 8 czerwca 2018

Szczerze nie wiem co mam ci powiedzieć, miałam ci tego nie mówić ale czułam że musisz wiedzieć. Nie chcę żebyś się obwiniał w jakimś stopniu o to co ja zrobiłam. To była tylko i wyłącznie moja decyzja świadoma.

Proszę cię nie oceniaj mnie ale... teksty

forever-you dodano: 8 czerwca 2018

Proszę cię nie oceniaj mnie,ale pomyślałam że powinieneś wiedzieć.

Nie wiem jak mam ci to wyjaśnić... teksty

forever-you dodano: 7 czerwca 2018

Nie wiem jak mam ci to wyjaśnić , przepraszam cię za to co zaraz uslyszysz ale to nie koniec złych informacji tak naprawdę to dopiero początek...

Wszystko wraca jak pieprzony bumerang... teksty

forever-you dodano: 6 czerwca 2018

Wszystko wraca jak pieprzony bumerang , wspomnienia i uczucia. Gdy wydaje się że już jest wszystko poukładane wystarczy chwila , jedno twoje spojrzenie i mój świat się wali na drobne kawałki. Jestem szczęśliwa bo cię mam a jednak czegoś mi brakuje twojego dotyku , czemu to jest takie skomplikowane. Nie wiem co mam robić wiem że to wszystko nie ma sensu a jednocześnie nie potrafię z ciebie zrezygnować, zapomnieć. Poleciała mi łezka , dawno nie płakałam chciałam być twarda chyba przed samą sobą. Ale już nie jestem, jestem rozjebana od srodka, już nie wiem czego chcę w zyciu, nic już nie wiem. Kc

Jego oczy nie od dziś są mi... teksty

forever-you dodano: 5 czerwca 2018

Jego oczy nie od dziś są mi bliskie. Jego zapach zawsze będzie ponad przeciętność. Jego usta graniczą z cudem :*

  spojrzeniem wyznawaj mi miłosc :    teksty

forever-you dodano: 4 czerwca 2018

" spojrzeniem wyznawaj mi miłosc :-*"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV