głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you I nie wiem co bym zrobił gdybyś tam gdzieś.. pojawiła się w drzwiach piękna jak zawsze.. nienawiść uszłaby ze mnie pewnie nagle.. i powiedziałbym ci wprost Koch

forever-you

forever-you.moblo.pl
I nie wiem co bym zrobił gdybyś tam gdzieś.. pojawiła się w drzwiach piękna jak zawsze.. nienawiść uszłaby ze mnie pewnie nagle.. i powiedziałbym ci wprost Kochanie
I nie wiem co bym zrobił gdybyś tam... teksty

forever-you dodano: 30 maja 2018

I nie wiem co bym zrobił gdybyś tam gdzieś.. pojawiła się w drzwiach, piękna jak zawsze.. nienawiść uszłaby ze mnie pewnie, nagle.. i powiedziałbym ci wprost, Kochanie że nasz czas nadszedł.. Mogłaś tam być, wiesz? Mogłaś być tam.. Powinnaś przyjść, wiesz? nie mogę żyć sam.. Mogłaś tam być, wiesz? Mogłaś być tam.. Powinnaś przyjść, wiesz? kurwa, nie mogę żyć sam.

Zawsze będę  tu czekać. teksty

forever-you dodano: 25 maja 2018

Zawsze będę, tu czekać.

Właściwie to nie wiem co napisać... teksty

forever-you dodano: 25 maja 2018

Właściwie to nie wiem co napisać, mam tyle myśli i tyle emocji w sobie , wszystko mi się miesza smutek z usmiechem, złość i chwila radości. Z jeden strony jestem wkurzona na siebie, na ciebie właściwie nie wiem na co i na kogo, za chwilę jestem zadowolona ze gdzieś jednak tam jestes, i że jesteś może w jakimś stopniu mój. Chciałabym zapytać czy czujesz coś do mnie ? A z drugiej strony nie wiem czy chce znać odpowiedz , boję się że jestem ci obojętna. A może to dobrze jakbyś o mnie zapomniał, znalazł byś sobie nową miłość. Nic już nie wiem.

 Rozmowy... To jednak dziwna rzecz.... teksty

forever-you dodano: 24 maja 2018

,Rozmowy... To jednak dziwna rzecz. Można zamienić milion słów i... nie powiedzieć tego najważniejszego. A można po prostu w milczeniu spojrzeć w oczy i już wszystko wiadomo."

Pamiętaj  że zawsze będziesz... teksty

forever-you dodano: 24 maja 2018

Pamiętaj, że zawsze będziesz częścią mnie. Częścią mojej historii, mojego życia, mojej osoby. Zawsze będziesz dla mnie kimś ważnym. Kimś, w kim się zakochałam.

To nie jest przypadek a piękna... teksty

forever-you dodano: 12 maja 2018

To nie jest przypadek a piękna historia, - chociaż to nie jest ta bajka..

W każdym razie mamy do siebie... teksty

forever-you dodano: 11 maja 2018

W każdym razie mamy do siebie jakąś słabość, to jest ważne

Niby jest wszystko okej  spoko.... teksty

forever-you dodano: 11 maja 2018

Niby jest wszystko okej spoko. Uśmiechasz się często masz wypady z przyjaciółmi zdarza się nawet tak że śmiejesz się bez opamiętania. Aż przychodzi w końcu ten moment że siedzisz w domu i postanawiasz wyjść. Bierzesz słuchawki telefon i wychodzisz nawet beż żadnego słowa. Chcesz się rozpłakać ale wiesz że nie możesz nie chcesz nikomu pokazywać że jest coś na rzeczy. Idziesz do tego miejsca siadasz na ławkę zakładasz na uszy słuchawki i siedzisz. Patrzysz się w jeden punkt uśmiechając się bo przypominasz sobie jak całkiem nie dawno byłaś szczęśliwa i chyba zaczyna Ci brakować czegoś. Wybuchasz płaczesz przeklinasz ale wiesz że to nic nie da..Wstajesz patrzysz się ostatni raz na ławkę i idziesz do domu z myślą że będzie lepiej..

Zebym wsrod kolegow nie byla zwykla... teksty

forever-you dodano: 11 maja 2018

Zebym wsrod kolegow nie byla zwykla kolezanka, tylko kims wiecej. Chce byc od nowa chocby malenka czescia jego swiata.

Znowu nie rozmawiamy.Znowu... teksty

forever-you dodano: 8 maja 2018

Znowu nie rozmawiamy.Znowu powróciły czasy gdy nie potrafimy napisać nawet głupiego sms-a.Znowu nie piszemy codziennie. Znowu mamy na siebie wyjebane. (Nie uważasz że to Trochę jakby o nas?)

Wlejmy sobie do gardeł czystą za to... teksty

forever-you dodano: 8 maja 2018

Wlejmy sobie do gardeł czystą za to co nam miało wyjść, a nie wszyło

Jakaś cząstka mnie zawsze będzie... teksty

forever-you dodano: 8 maja 2018

Jakaś cząstka mnie zawsze będzie chciała wrócić.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV