głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
forever-you Nie dostałbyś wpierdol znasz mnie ale to że mam ochotę ci kiedyś przywalic w twarz to napewno już wiesz od dawna to już chyba moja fantazja rozładowała by napię

forever-you

forever-you.moblo.pl
Nie dostałbyś wpierdol znasz mnie ale to że mam ochotę ci kiedyś przywalic w twarz to napewno już wiesz od dawna to już chyba moja fantazja rozładowała by napięcie
Nie dostałbyś wpierdol znasz mnie... teksty

forever-you dodano: 12 kwietnia 2018

Nie dostałbyś wpierdol znasz mnie, ale to że mam ochotę ci kiedyś przywalic w twarz to napewno już wiesz od dawna, to już chyba moja fantazja, rozładowała by napięcie między nami i by mi ulżyło. Oczywiście potem bym cię pocałowała , widzisz jaka jestem pojebana? Ciągle mi czegoś brakuje niby jest ok ale jakoś brakuje mi twojej obecności dlatego się wkurzam że nic nie piszesz, a pisanie tu pomaga mi się jakoś rozluźnić od zlych emocji itd.

Miałeś mnie nigdy nie zostawiać  a... teksty

forever-you dodano: 12 kwietnia 2018

Miałeś mnie nigdy nie zostawiać a jednak od tak dawna już Cię nie ma. Nie słyszałeś mojego błagającego wołania nie widziałeś moich łez bezradności. Obojętność zabiła wszystko a ja tak bardzo pragnęłam abyś był obok mnie. Przecież miałeś mnie trzymać w ramionach prowadzić jasną ścieżką do szczęścia wspierać w trudnych chwilach miałeś wieszać gwiazdy na moim niebie i odganiać burzowe chmury. Nie wiem co stało się z wszystkimi obietnicami one chyba stopniały wraz ze śniegiem tamtej zimy której odszedłeś na dobre. Nic nie tłumaczy tej pustki ciszy oraz ciemności która nastąpiła i która za żadną cenę nie chce odpuścić. Nie umiem bez Ciebie żyć bo obiecałeś że nigdy nie odejdziesz a jednak wybrałeś tą drogę beze mnie. Udowodniłeś że słowa to za mało pokazałeś ból ale nie powiedziałeś co zrobić z niechcianą miłością. Zniszczyłeś we mnie wszystko nie umiejąc mnie kochać.

Każde wspomnienie ma swoją piosenkę teksty

forever-you dodano: 12 kwietnia 2018

Każde wspomnienie ma swoją piosenkę

Oboje byliśmy w pewnym sensie tego... teksty

forever-you dodano: 10 kwietnia 2018

Oboje byliśmy w pewnym sensie tego samego typu ludźmi. Nasze sytuacje życiowe były różne, sposób myślenia i odczuwania także inny, lecz byliśmy ludźmi tego samego typu. Obaj ciągle traciliśmy. A teraz tracimy siebie nawzajem.

Nie wiązałam z Nim jakichś... teksty

forever-you dodano: 10 kwietnia 2018

Nie wiązałam z Nim jakichś szczególnych nadziei. Wiedziałam że mamy inny charakter sposób spędzania wolnego czasu inne zdanie w wielu sprawach. Jednak gdzieś na dnie serca zabolało jak odszedł. Spędzałam z Nim sporo czasu chyba nawet przyzwyczaiłam się do Jego obecności w swoim życiu wiele się od Niego nauczyłam tych złych i dobrych rzeczy. Dziś jest mi smutno bo wiem że już nigdy nie zobaczę Jego źrenic wpatrzonych w moje. Czasami mi Go brakuje tak po prostu.

Kiedyś zdasz sobie sprawę z tego... teksty

forever-you dodano: 10 kwietnia 2018

Kiedyś zdasz sobie sprawę z tego, że jako jedyna najbardziej pragnęłam Twojego szczęścia. Cierpiałam tylko dlatego, że bardzo kochałam i nie chciałam żebyś musiał z czegoś rezygnować. Będę, gdy wszyscy się od Ciebie odwrócą, ale nie gwarantuję, że będę umiała Ci wybaczyć. Być może wtedy będzie już za późno byś mógł wrócić.

Starala się a Ty jak zwykle niczego... teksty

forever-you dodano: 10 kwietnia 2018

Starala się a Ty jak zwykle niczego nie widziales:(

Trzeba pozwolić komuś zatęsknić i... teksty

forever-you dodano: 10 kwietnia 2018

Trzeba pozwolić komuś zatęsknić i trzeba pozwolić sobie zapomnieć...

Tak się zastanawiam od tygodnia czy... teksty

forever-you dodano: 6 kwietnia 2018

Tak się zastanawiam od tygodnia czy jeśli ja przestanę pisać to czy się odezwiesz? I jak narazie miałam rację, cisza. Nie wierzę w brak czasu raczej w brak chęci. Miłego dnia.

Fajnie że się odzywasz   dobranoc :  teksty

forever-you dodano: 28 marca 2018

Fajnie że się odzywasz , dobranoc :*

Nie rozumiem facetow  nawet ich już... teksty

forever-you dodano: 25 marca 2018

Nie rozumiem facetow ,nawet ich już chyba nie będę próbować rozumieć. Zadajesz pytanie a on ci odpowiada jednym pierdolonym słowem! I nie wiesz czy nie ma czasu czy ma cię w dupie czy jest wkurzony weź tu bądź madra. Dlaczego ja zawsze wpakuje się w jakieś bagno. Ten mój piepszone charakter mnie kiedyś wykończy , nie wiem czy wyjaśniać sytuację czy olać sprawę 😐.

Są takie perfumy którymi pachnie... teksty

forever-you dodano: 21 marca 2018

Są takie perfumy którymi pachnie tylko ta jedna osoba.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV