głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowaa Nie muszę być pod wpływem alkoholu ani żadnych grzybków halucynogennych aby stanąć w oknie w środku nocy i zacząć krzyczeć do nieba jak bardzo Cię kocham. Umies

fioletoowaa

fioletoowaa.moblo.pl
Nie muszę być pod wpływem alkoholu ani żadnych grzybków halucynogennych aby stanąć w oknie w środku nocy i zacząć krzyczeć do nieba jak bardzo Cię kocham.
Nie muszę być pod wpływem alkoholu... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Nie muszę być pod wpływem alkoholu, ani żadnych grzybków halucynogennych, aby stanąć w oknie w środku nocy i zacząć krzyczeć do nieba, jak bardzo Cię kocham.

Umiesz kłamać? To dobrze  bo... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Umiesz kłamać? To dobrze, bo właśnie musisz okłamać samą siebie, że wszystko się ułoży.

Gdy pasja w sercu płonie  aż kipi... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Gdy pasja w sercu płonie, aż kipi od talentów, to trzeba je szlifować, bo nie będziesz miał efektów.

Ten pierwszy pocałunek potwierdził... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Ten pierwszy pocałunek potwierdził ich miłość, ale już wcześniej oboje wiedzieli, że wbrew temu wszystkiemu, co się wydaje, i co mówią inni, znaleźli się tutaj tylko po to, żeby się spotkać… Wszystko co było obok, poza nimi traciło właściwości. Jakby nie istniało.

Pamiętaj nawet najwyższy iloraz... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Pamiętaj nawet najwyższy iloraz inteligencji nie pomoże ci jeżeli nie wiesz czego tak naprawdę czego w życiu chcesz.

Jedynie samotność jest w życiu... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Jedynie samotność jest w życiu człowieka stanem graniczącym z absolutnym spokojem wewnętrznym,z odzyskaniem indywidualności. Tylko w pochłaniającej wszystko pustce samotności,w ciemnościach zacierających kontury świata zewnętrznego można odczuć, że się jest sobą aż do granic zwątpienia, które uprzytamnia nagle własną nicość w rosnącym przeraźliwie ogromie wszechświata.

położyłam się na łóżku. oczy... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

położyłam się na łóżku. oczy wbiłam w sufit i czekałam. rozłożyłam ręce, by w pełni poddać się fali bólu, nie miałam zamiaru już dłużej się z nią zmierzać, ból i tak był silniejszy ode mnie. cisza, spokój. nic. to dziwne, czemu ból nie nadchodzi? moje serce, a raczej wielka dziura, w miejscu serca zaczęła delikatnie pulsować, poczułam ukłucie, a potem wszystko ustało. poderwałam się, by sprowokować atak bólu, ale nic. tylko zakręciło mi się w głowie, a oczy na chwilę zaszły mgłą. nic więcej, żadnego bólu. przyzwyczaiłam się do skulania się w kłębek pod kołdrą, cierpiałam, ale mogłam do woli wspominać, a teraz kiedy wszystkie moje uczucia odeszły czułam się jak wrak, jak ludzki wrak, bez niczego.

Chciałabym mieć takie miejsce  w... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Chciałabym mieć takie miejsce, w którym mogłabym spokojnie o Tobie myśleć, rozkminiać życie, by móc się cieszysz z głupot, płakać ze szczęścia, krzyczeć ze złości tak by nikt nie widział, nie komentował, nie wpierdalał się w moje skomplikowane życie

A teraz leżąc na łóżku i... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

A teraz leżąc na łóżku i wpatrując się w sufit, zastanawiam się, dlaczego zachowuje się jak rozpieszczony dzieciak, który ma wszystko, a jednak ciągle czegoś mu brakuje . - brakuje mu tej cholernej, pierdolonej miłości !

Wszystko ma swoją niewiadomą  nawet... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Wszystko ma swoją niewiadomą, nawet to, co jak nam się zdaje, znamy doskonale.

W te zimowe wieczory  kiedy siedzę... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

W te zimowe wieczory, kiedy siedzę na parapecie w legginsach, za dużym swetrze, grubych skarpetach trzymając stopy na gorącym kaloryferze, a ręką obejmując delikatnie ulubiony kubek cholernie dużo myślę. zadaję sobie miliony pytań, wciąż krążących wokół Twojej osoby. kochałeś mnie? pamiętasz jeszcze? wspominasz? tęsknisz czasem? nie płaczę, podczas tych rozmyśleń. jestem zwyczajnie ciekawa. już nawet nie boli. tylko trudno zapomnieć.

Radość w czystej postaci nie... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Radość w czystej postaci nie istnieje, musi być pomieszana ze smutkiem, tak jak prawda blisko sąsiaduje z kłamstwem, a miłość z nienawiścią.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV