głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowaa chodzili razem do klasy ona go kochała a on jej nienawidził mimo to czasem podszedł i gadał głupoty ona była szczęśliwa ale on o tym nie wiedział zawsze jak odc

fioletoowaa

fioletoowaa.moblo.pl
chodzili razem do klasy ona go kochała a on jej nienawidził mimo to czasem podszedł i gadał głupoty ona była szczęśliwa ale on o tym nie wiedział zawsze jak odch
chodzili razem do klasy  ona go... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

chodzili razem do klasy, ona go kochała, a on jej nienawidził mimo to, czasem podszedł i gadał głupoty, ona była szczęśliwa, ale on o tym nie wiedział, zawsze jak odchodził uśmiech z jej twarzy znikał, czuła się samotna, chciała o nim zapomnieć lecz nie wyszło ... nikogo nie kochała bardziej niż jego ./ spajderchrumcia

Kołdra   najlepiej chroni przed... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Kołdra - najlepiej chroni przed złodziejami, duchami, potworami i burzami ♥

Budząc się każdego poranka mam... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Budząc się każdego poranka mam nadzieję , że to co złe było tylko snem , o którym szybko można zapomnieć .

Chcę chłopaka  będzie mnie... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Chcę chłopaka, będzie mnie przytulał zawsze i wszędzie.. Który będzie mnie podnosił zawsze i wszędzie.. Który będzie mnie całował zawsze i wszędzie.. Który nie będzie się wstydził trzymać mnie za za rękę przy znajomych .. Ale czy tacy istnieją.?

Miał w sobie coś co sprawiało  że... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Miał w sobie coś co sprawiało, że jego dotyk dodawał mi otuchy na taką skalę, że nawet miesięczna psychoterapia z moim jakże dystyngowanym psychoterapeutą mogła się schować.

Czasami mam ochotę napłakać do... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Czasami mam ochotę napłakać do mojego ulubionego kubka z kubusiem puchatkiem, a później wręczyć Ci słomkę i kazać je wypić. patrzyłabym, wtedy na Twoją rzewną minę, spowodowaną ich gorzkim smakiem.

czuję to samo co wcześniej  wiem... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

czuję to samo co wcześniej, wiem, że za bardzo mi zależy, nie radzę sobie z tym, nie umiem okazywać uczuć. jestem jakaś dziwna, wybrakowana. jest dużo rzeczy, których nie umiem, ale brak umiejętności kochania to największa wada. kim jestem? natłok myśli, życia i ogólnie wszystkiego

By uszczęśliwić człowieka trzeba... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

By uszczęśliwić człowieka trzeba niewiele, nieraz wystarczy tylko poczucie, że ma kogoś na kim może zawsze polegać. Tylko tyle.

Dorastając uczymy się  że nawet ta... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Dorastając uczymy się, że nawet ta jedyna osoba, po której byś się nie spodziewał nigdy, że Cię zdołuje, prawdopodobnie zrobi to. Będziesz miał złamane serce, prawdopodobnie więcej niż jeden raz i silniej za każdym razem. Będziesz także łamał serca, więc pamiętaj jak się czułeś, gdy Twoje było złamane. Będziesz walczył z najlepszym przyjacielem. Będziesz oskarżał nową miłość o rzeczy, które zrobiła poprzednia. Będziesz płakał, bo czas ucieka za szybko i być może stracisz kogoś, kogo kochasz. Więc rób za dużo zdjęć, śmiej się za często i kochaj jakbyś nigdy nie był skrzywdzony, ponieważ każde 60 sekund, które spędzasz smutny, to minuta radości, której nigdy nie odzyskasz.

Zaczęło lać. Niebo zaczęło... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Zaczęło lać. Niebo zaczęło niesamowicie zanosić się deszczem. Właśnie, wtedy ściągnął swoją bluzę. Niezdarnie ją, jej założył, nie słuchając sprzeciwów z jej strony. Wziął ją na ręce, tak jak przenosi się pannę młodą przez próg. Zaniósł ją pod zadaszenie, jednego z budynków. - Ty, tylko sobie mała nie schlebiaj. Po prostu Twoich trampek, było mi szkoda. - Powiedział, udając powagę. Oboje wybuchli śmiechem. On delikatnie się nachylił. Ona cała podekscytowana zamknęła oczy i zaczęła się przygotowywać do pocałunku. - To należy do mnie. - Powiedział z uśmiechem, ściągając z niej bluzę. - A to do mnie. - Powiedziała, całując go namiętnie.

Ja nie jestem z tych lasek... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Ja nie jestem z tych lasek biegających po klubach w mini spódniczkach w poszukiwaniu sponsora na drinka. Wolę bujać się po blokach z piwem w ręku i tymi najlepszymi. Ja nie jestem z tych dziewczyn, które obudzisz słodkim 'kochanie, wstawaj', a będę cieszyć się jak głupia. Ode mnie dostaniesz opierdol za obudzenie, a przywitam Cię słowami ' wypierdalaj z mojego pokoju'. Ja nie jestem z tych, które lubią dobrą technozajebke. Osobiście wolę bauns przy dobrym bicie. Ja nie jestem z tych, które mając za sobą plecy wyskoczą do Ciebie z mordą, bo dziwnie się spojrzałaś. Owszem, uśmiechnę się wrednie i ewentualnie Cię skomentuje, ale po co od razu robić borutę. Ja nie jestem z tych, które wkopują swoich bliskich jak tylko mogą. Za swoich ludzi - poszłabym w ogień. Jak widzisz ja jestem inna, a dość często mówią - że trudna.

Przytulanie wytwarza hormony... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Przytulanie wytwarza hormony szczęścia , które powodują zanik agresji inerpersonalnej i spowalniaj proces starzenia się komórek .. Przytulisz mnie ?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV