głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowaa Myślałam że w końcu się udało zapomniałam o nim. A on akurat wtedy powiedział że mu zależy i właśnie w tamtej chwili przekonałam się że mi jednak też. Codzienni

fioletoowaa

fioletoowaa.moblo.pl
Myślałam że w końcu się udało zapomniałam o nim. A on akurat wtedy powiedział że mu zależy i właśnie w tamtej chwili przekonałam się że mi jednak też.
Myślałam że w końcu się udało... teksty

fioletoowaa dodano: 15 luty 2012

Myślałam, że w końcu się udało - zapomniałam o nim. A on akurat wtedy powiedział, że mu zależy i właśnie w tamtej chwili przekonałam się, że mi jednak też.

Codziennie rano wstaje i zapierdalam... teksty

fioletoowaa dodano: 15 luty 2012

Codziennie rano wstaje i zapierdalam do szkoły tylko po to by zobaczyć twój śliczny uśmiech. .

Albo zatrzymasz czas albo po prostu o... teksty

fioletoowaa dodano: 15 luty 2012

Albo zatrzymasz czas albo po prostu o mnie zapomnij..

Nie mam zamiaru się zmieniać tylko... teksty

fioletoowaa dodano: 15 luty 2012

Nie mam zamiaru się zmieniać tylko dlatego, że ktoś czegoś we mnie nie akceptuje

Tak często zastanawiam się co... teksty

fioletoowaa dodano: 15 luty 2012

Tak często zastanawiam się co myślisz kiedy przypadkiem na mnie spojrzysz .

 Choć tak bardzo chcę o Tobie... teksty

fioletoowaa dodano: 15 luty 2012

` Choć tak bardzo chcę o Tobie zapomnieć nadal tyle dla mnie znaczysz. Wciąż myślę o Tobie kiedy nie mogę zasnąć, kiedy tylko wejdę na gadu patrze jaki masz opis i czy przypadkiem nie jesteś dostępny, ale i tak nie mam odwagi do Ciebie napisać. Moją codziennością jest również sprawdzanie Twojej tablicy na facebooku i oglądanie Twoich zdjęć. Mimo tego, że od naszego rozstania minęło sporo czasu. Kiedy miałeś inną dziewczynę ogarniała mnie taka zazdrość, że miałam ochotę ją skrzywdzić. Wszystko mi Ciebie przypomina... tyle miejsc i piosenek jest z Tobą związanych. Chociaż uważam Cię za największego chama nadal gdy Cię spotykam przechodzą mnie dreszcze i robi mi się gorąco. Nic się nie zmieniło od czasu gdy się rozstaliśmy, tak bardzo się starałam wymazać Cię z pamięci, ale nie udało się. Mówią, że "nadzieja matką głupich", ja chyba nigdy nie zmądrzeje. Przez cały czas mam nadzieję, że kiedyś zrozumiesz ile dla mnie znaczysz...
Autor cytatu: mautaa.x3

  Ale zimno.  Pizga jak cholera.... teksty

fioletoowaa dodano: 15 luty 2012

` - Ale zimno. - Pizga, jak cholera. - odpowiedział naciągając kaptur na głowę. Zaczęłam szperać w kieszeniach. - Kurde, nie wzięłam rękawiczek. - jęknęłam stukając zębami. - Daj rękę. - Zwrócił się do mnie, a ja spojrzałam na niego, sprawdzając czy to kolejny żart z jego strony. Zaskoczył mnie. Patrzył na mnie z troską wyciągając swoją dłoń w moją stronę. - Mam Cię trzymać za rękę? - Po prostu ją daj. - zrobiłam jak kazał. Miał tak rozkosznie ciepłe ręce, że przeszły mnie dreszcze. Wsunął nasze dłonie do kieszeni swojej kurtki splatając palce. Uśmiechnęłam się do siebie i rozejrzałam. - Wiesz, może lepiej puść. Jak to zobaczy Twoja laska to będzie koniec. - Masz racje... - burknął pod nosem chcąc zabrać swoją rękę, ale mu na to nie pozwoliłam. - Ej , powinieneś powiedzieć 'jebać to' i trzymać mnie dalej. - Zażartowałam , a on ku mojemu zaskoczeniu ścisnął moją dłoń i patrząc w okno jej szkoły powiedział: - Jebać to.
Autor cytatu: mautaa.x3

 3 teksty fioletoowaa dodał komentarz: < 3 do wpisu 15 luty 2012
  no to mamy godzinę wychowawczą... teksty

fioletoowaa dodano: 15 luty 2012

` - no to mamy godzinę wychowawczą, porozmawiajmy o uczuciach. każdy powie swoje najbardziej romantyczne przeżycie. proszę. może pierwsza M .. - dobrze. a wiec.. Moim najbardziej romantycznym przeżyciem było gdy rysowałam pod jego oknem w dniu jego urodzin na chodniku serce z napisem , że go kocham. zszedł do mnie. pocałował w czoło i powiedział,że dłużej nie może mnie oszukiwać i ma inną dziewczynę. rzucił mnie w swoje urodziny. kiedy wszedł do domu lunął deszcz. zmył serce i duży napis " Kocham Cię Słońce. Najlepszego w dniu urodzin. Twoje Kochanie. " Odeszłam zmoknięta.. Czy jest dość romantycznie? Tak? Więc dziękuje. 'i usiadłam' czułam jego wzrok na moich plecach. popatrzyłam się na niego. oczy mi się zaszkliły. wstał spakował się podszedł do mnie i powiedział ' przepraszam ' i wyszedł.
Autor cytatu: mautaa.x3

 dzisiaj włączyłam jedną... teksty

fioletoowaa dodano: 15 luty 2012

` dzisiaj włączyłam jedną piosenkę. tą moją ukochaną, która towarzyszyła mi przez całą zeszłoroczną jesień i początek zimy. pamiętam jak w chłodne popołudnia po szkole uciekaliśmy do pobliskiej knajpki na gorącą pizzę. kłóciłam się z nim o miejsce przy ciepłym kaloryferze. w rezultacie i tak mocno mnie do siebie przytulał ogrzewając mnie sto razy lepiej i bardziej. ciągle się śmialiśmy, wygłupialiśmy, prowadziliśmy długie rozmowy i nawet nie zauważaliśmy, kiedy już trzeba było się żegnać. nie chciał mi podawać kurtki, która wisiała tuż koło niego ale i ta kazał mi zapinać się pod samą szyję i poprawiał szalik. wychodziliśmy, kiedy na dworze było już ciemno. pozwalał mi trzymać go mocno za ramię, kiedy przechodziliśmy przez nieoświetloną część parku . zawsze wtedy mnie straszył , że ktoś się chowa za drzewami albo za nami idzie. żegnał mnie buziakiem i znikał wbiegając po schodach do autobusu . zostawiał mnie z tą piosenką w słuchawkach, zatęsknionymi już ustami , dłońmi i sercem
Autor cytatu: mautaa.x3

 wracaliśmy od kumpla do domu.... teksty

fioletoowaa dodano: 15 luty 2012

` wracaliśmy od kumpla do domu. jedną ręką mnie obejmował w drugiej trzymał butelkę z piwa. - boję się. - wyjąkałam bez zastanowienia. - czego? - zapytał. - boję się, że Cię stracę, że odejdziesz ode mnie dla jakieś innej panienki. - powiedziałam spuszczając wzrok. - skąd Ci to przyszło do głowy? Ciebie kocham i na razie cieszmy się sobą nie myślmy co będzie dalej. - podniósł głos zatrzymując się. - jakby nie było jesteś ode mnie sześć lat starszy. - syknęłam. - jestem. i co? wiedziałaś o tym od początku i jakoś Ci to nie przeszkadzało teraz nagle zaczęło. w dupie mam to ile pomiędzy nami jest różnicy wieku. jesteś ode mnie te sześć jebanych lat młodsza a to ja czuję się jak gówniarz bo nie oszukując się jesteś dojrzalsza ode mnie. - wykrzyczał i podchodząc do mnie objął mocno mówiąc, że kocha.
Autor cytatu: mautaa.x3

I obyś chuju wszedł w lego na... teksty

fioletoowaa dodano: 15 luty 2012

I obyś chuju wszedł w lego na bosaka . ! ; D

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV