głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowaa Łzy kobiet powinny byc dla prawdziwego mężczyzny kompletna porażka. Kiedy dajesz i nie otrzymujesz nic tracisz wiarę w to co dobre . tracisz wiarę w sens życia

fioletoowaa

fioletoowaa.moblo.pl
Łzy kobiet powinny byc dla prawdziwego mężczyzny kompletna porażka.
Łzy kobiet powinny byc dla... teksty

fioletoowaa dodano: 15 luty 2012

Łzy kobiet powinny byc dla prawdziwego mężczyzny kompletna porażka.

Kiedy dajesz i nie otrzymujesz nic... teksty

fioletoowaa dodano: 15 luty 2012

Kiedy dajesz i nie otrzymujesz nic , tracisz wiarę w to co dobre . tracisz wiarę w sens życia .

nie jestem zazdrosna gdy widzę Go z... teksty

fioletoowaa dodano: 15 luty 2012

nie jestem zazdrosna gdy widzę Go z inną , bo rodzice nauczyli mnie, że zużyte zabawki oddaje się bardziej potrzebującym .

Nie pozwól   by twoje życie... teksty

fioletoowaa dodano: 15 luty 2012

Nie pozwól , by twoje życie straciło sens przez osobę , która po prostu nie była ciebie warta .

W momencie którym Cię spotkałam... teksty

fioletoowaa dodano: 15 luty 2012

W momencie którym Cię spotkałam, jeszcze nie wiedziałam że nigdy nie zapomnę Twojej twarzy. Po prostu cały czas jesteś w moich myślach .

Jestem tylko dziewczyną . W genach... teksty

fioletoowaa dodano: 15 luty 2012

Jestem tylko dziewczyną . W genach mam wiarę w szczęśliwe zakończenia. Tylko,że czasem szczęśliwym zakończeniem jest rezygnacja.

Dobry przyjaciel będzie Cię krył... teksty

fioletoowaa dodano: 15 luty 2012

Dobry przyjaciel będzie Cię krył przy Dyrku , prawdziwy będzie siedział obok ciebie i powie " mamy przejebane " . ♥

Walentynki. Szał zakochanych... teksty

fioletoowaa dodano: 15 luty 2012

Walentynki. Szał zakochanych, pocałunków, pluszaków i serduszek. Pary będą obściskiwać się na środku ulicy, aby wyrazić to, jacy to oni nie są zakochani. Pamiętasz, jak o nas tak mówiono? Ludzie, którzy nas nie znali mówili, że wyrażamy swoją miłość raz w roku. Wydawało im się, że mogą nas tym urazić. Nie mogli. Ci, którzy nas znali, wiedzieli, że naszą miłością emanujemy codziennie, bez względu na święta. Prezenty dawaliśmy sobie często bez okazji, bo przecież nasze uczucie było najważniejsze. Zresztą. W Walentynki masz urodziny, więc tym także nie było problemu. Nasza miłość przetrwała wszystko. I przetrwa jeszcze dłużej, mimo, że Ciebie nie ma już fizycznie,ciągle jesteś. W moim sercu... [samoczynnie]
Autor cytatu: samoczynnie

Ojciec? Nie było go w moim życiu.... teksty

fioletoowaa dodano: 15 luty 2012

Ojciec? Nie było go w moim życiu. Wszystko robiła matka. On jedynie co, to przychodził do domu nachlany w 3 dupy i awanturował się. Bił mnie, czasem matkę i brata. Nie obchodziło go, czy będą ślady, bo przecież i tak wszystko już mu totalnie zwisało. Krzyczał, nierzadko kradł z osiedlowych sklepów alkohol, bo sam nie pracował, a matka nie dawała mu pieniędzy. Dobrze wiedzieliśmy, na co ją wyda. Czasem okradał matkę. Jak nie ją, to nas, a jak nie nas, to potrafił chodzić po sąsiadach i żebrać. Wstyd? Dla nas tak, dla niego nie. Dla niego nic nie liczyło się, oprócz alkoholu. Chlał i chlał, aż zmarł na marskość wątroby. Matka płakała, bo przecież kochała go, brat też uronił łzę, a ja? Ja nie uroniłem żadnej. Wtedy nie uroniłem. Teraz czasami nie wytrzymuję i muszę, bo przecież to był mój ojciec. Bez względu na wszystko. Kocham go, pomimo wszystkiego... [samoczynnie]
Autor cytatu: samoczynnie

Siedziała sama na kanapie wpatrując... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Siedziała sama na kanapie wpatrując się w to co dzieje się za oknem i z trudem powstrzymywała łzy wiedząc że on teraz kocha inną.

To nie tak że się poddałam . Po... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

To nie tak że się poddałam . Po prostu daję spokój , bo to nie ma żadnego sensu, a niedługo nie będzie miało znaczenia .

Zamykamy oczy i przypominamy sobie te... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Zamykamy oczy i przypominamy sobie te najwspanialsze chwile, które przeżyliśmy. Łzy ochoczo wylewają się z naszych oczu, a tęsknota rozpieprza nas od środka. Za wszelką cenę pragniemy by to wszystko powróciło. By te wszystkie wspólnie przeżyte sekundy powróciły na nowo. A najgorsze w tym wszystkim jest to, że w to wierzymy, że mamy choćby najmniejszą iskierkę nadziei, że to kiedyś powróci. Łudzimy się jak alkoholicy czy narkomani, którzy mówią sobie, że już nigdy nie wezmą, ale dziś ostatni raz..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV