głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fioletoowaa Gdybyś zobaczył szczęście które dzięki Tobie miała nie odważyłbyś się jej tego odebrać. : Miłość to jego uśmiech westchnienie szczęścia. To pauza między pocałun

fioletoowaa

fioletoowaa.moblo.pl
Gdybyś zobaczył szczęście które dzięki Tobie miała nie odważyłbyś się jej tego odebrać.
Gdybyś zobaczył szczęście  które... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Gdybyś zobaczył szczęście, które dzięki Tobie miała, nie odważyłbyś się jej tego odebrać.

: Miłość to jego uśmiech... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

: Miłość to jego uśmiech, westchnienie szczęścia. To pauza między pocałunkami, zapach i smak jego warg... To życie tętniące w jego ustach , ciepło jego ciała , gdy je przytulam .. Miłość to drżenie moich rąk , gdy nie ma jego akurat przy mnie. To tęsknota, oglądanie jego jednego zdjęcia przez godzinę ... To szczęście , ciepło i spełnienie wszystkich marzeń ... Nasza miłość to poznanie miejsc, chwil i czasu, którego nikt oprócz nas nie pozna ... To radość i wyjątkowość jak poznanie wszechświata

nie tylko krew wypełnia moje serce.... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

nie tylko krew wypełnia moje serce. jest tam jeszcze pewne imię, niespełnione marzenie i lodowaty ból.

Uwielbiam te dni kiedy pomimo... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Uwielbiam te dni,kiedy pomimo pochmurnego nieba chce mi się uśmiechać do każdego i cieszyć się, tak po prostu tym co mam.

Czasami jestem chamska  bo trzeba.... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Czasami jestem chamska, bo trzeba. Czasami przesadzam z ocenami, bo nie daje rady. Czasami o tobie nie myślę, bo nie mam ochoty. Czasami zamykam się w swoim pokoju ze swoimi problemami, bo lubię.

Mam obsesję na Twoim punkcie..Łzy... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Mam obsesję na Twoim punkcie..Łzy same napływają mi do oczu. Tak bardzo chciałabym się do Ciebie przytulić,poczuć Twoje ciepło, bicie Twojego serduszka.Chciałabym móc poczuć zapach Twego ciała, czuć dreszcz na ciele , gdy patrzysz na mnie swoim groźnym wzrokiem. Nie spać po nocach wysyłając do Ciebie setki smsów. Karmić wzrok Twoim uśmiechem, usłyszeć Twój głos..

Może jeszcze kiedyś będziemy mieli... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Może jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję razem wypić za szczęście, które jeszcze nadeszło. Łatwo jest udawać, wystarczy wysłać Ci dwukropek i nawias, a Ty będziesz przekonany, że wszystko jest dobrze. A ja siądę, zapale papierosa i wszystko będę miała gdzieś. Przestań pierdolić teorie, że mam ciągle dawać radę. słyszę to kurwa ciągle.

Nawet gdyby przede mną była... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Nawet gdyby przede mną była ciemność , której tak cholernie się boję , a wiedziałabym , że to jedyna droga do Ciebie . poszłabym .

Pytał o moje marzenia  a ja... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Pytał o moje marzenia, a ja nieśmiało podnosząc wzrok zagryzałam wargi z uśmiechem nie wiedząc, jak ująć w słowach wyznanie, zę spełnił je wszystkie samym sobą . ♥

Kiedyś Ci opowiem  jak puste były... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Kiedyś Ci opowiem, jak puste były wieczory bez Ciebie. Gdy za towarzystwo robiła muzyka, herbata i koc i Twoje zdjęcie. Powiem Ci jak smakowały moje łzy i tęsknota, której nie dało się opisać słowami, że nawet pomarańcze traciły smak.

Walentynki bez chłopaka którego... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

Walentynki bez chłopaka,którego kocham, to męka . w prawdzie byliśmy na spacerze, kupił mi kwiaty ,ale nie mogłam się już do niego przytulić i w ogóle. Strasznie obwiniam się za to,że robiłam mu awantury z byle powodu. Dlatego dziewczyny. Nigdy nie bądźcie co chwile wybuchowe i zazdrosne, bo faceci jakby nie patrzeć też mają uczucia i potrzebują spokoju.. ja właśnie to zrozumiałam. żałuje że tak późno .

: Jeżeli ktoś umarł  to jeszcze... teksty

fioletoowaa dodano: 14 luty 2012

: Jeżeli ktoś umarł, to jeszcze nie powód, żeby go przestać lubić, zwłaszcza jeżeli to był ktoś tysiąc razy sympatyczniejszy niż inne znajome osoby, które żyją

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV