głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
feest i zastanawiała sie ile razy puści sobie jeszcze replay tej chwili? pewnie sporo. będzie to robiła dopóki nie zrozumie że to nic nie znaczyło. Chciałabym żeby pi

feest

feest.moblo.pl
i zastanawiała sie ile razy puści sobie jeszcze replay tej chwili? pewnie sporo. będzie to robiła dopóki nie zrozumie że to nic nie znaczyło.
i zastanawiała sie ile razy puści... teksty

feest dodano: 25 grudnia 2010

i zastanawiała sie ile razy puści sobie jeszcze replay tej chwili? pewnie sporo. będzie to robiła dopóki nie zrozumie że to nic nie znaczyło.

Chciałabym  żeby pierwsze słowa... teksty

feest dodano: 25 grudnia 2010

Chciałabym, żeby pierwsze słowa jakie wypowiem w Nowym Roku brzmiały ''Kocham Cię'' skierowane prosto w Twoje zielone oczy.

Napisał ! Czułam  że nawet mój... teksty

feest dodano: 25 grudnia 2010

Napisał ! Czułam, że nawet mój telefon był zdziwiony.

Mówią: tylko słabi płaczą. I... teksty

feest dodano: 14 grudnia 2010

Mówią: tylko słabi płaczą. I zalewają się potokami łez. Mówią: co nie zabije, to wzmocni. I dostają zawału. Mówią: trzeba tylko umieć się rozerwać. I rozrywają to, co nigdy nie powinno być rozerwane..

Ja przeżyję. Znajdę taka... teksty

feest dodano: 14 grudnia 2010

Ja przeżyję. Znajdę taka najgłębszą piwnicę, zamknę się, nie wpuszczę nikogo, wygrzebie w ziemi jamę, zębami wygryzę cegły, schowam się w murze, wejdę w mur jak stonoga. Wszyscy umrą, a ja przeżyję.

tak  był czas kiedy uśmiech nie... teksty

feest dodano: 8 grudnia 2010

tak, był czas kiedy uśmiech nie schodził mi z twarzy. gdy leżałam na łóżku, słuchając muzyki i uśmiechając się sama do siebie. gdy, wybiegałam na deszcz w samej koszulce śmiejąc się i skacząc po kałużach. gdy nie przesypiałam nocy, bo rzeczywistość była lepsza niż sen. gdy uśmiechałam się do telefonu. tak, byłam wtedy szczęśliwa. tak, wtedy był też On.

  to tak jakby nasze życie było... teksty

feest dodano: 8 grudnia 2010

` to tak jakby nasze życie było ulicznym śmietnikiem do którego każdy może wrzucić swój papierek . jedni wrzucą kulkę z gumy , inni plik kartek zapychający większość miejsca . tego śmietnika opróżnić się nie da . wypełnia się i w którymś momencie przewraca , wysypując swoją zawartość . może znajdzie się przechodzień , który podniesie śmietnik i zabierze kilka kartek , aby było nam lżej .

obudziłam się dzisiaj ze strasznym... teksty

feest dodano: 8 grudnia 2010

obudziłam się dzisiaj ze strasznym bólem głowy . zegar wskazywał na 6 . 30 , nie miałam na nic siły , oczy mi łzawiły , w żadnych ciuchach nie wyglądałam dobrze , zamiast włosów miałam na głowie siano , zgubiłam gdzieś podkład i nie zrobiłam zadania . telefon mi się rozładowywał , nadepnęłam na jakiś klocek, który sprawił , że ugryzłam rękę z bólu . padłam na łóżko i zaczęłam wrzeszczeć , że nie ogarniam . w tym momencie otworzyły się drzwi z mojego pokoju , co spowodowało , że prawie dostałam zawału serca . obok mnie usiadł brat . - jak już wstałaś i tak leżysz niepotrzebnie , to zrób mi śniadanie co ?

genialna świadomość  że masz... teksty

feest dodano: 8 grudnia 2010

genialna świadomość, że masz osoby, które bez względu na sytuację, zawsze staną u Twojego boku. to z Nimi będziesz robić Mu przemiłe uwagi, śmiać się z miną Prokopa w 'Mam Talent', wcinać orzechową czekoladę, odrabiać lekcje, uczyć się do sprawdzianów. p r z y j a c i e l e. osoby, od których nigdy nie usłyszysz 'nie mam czasu'. osoby, które odwołają wszystkie swoje plany, żeby pójść z Tobą do sklepu, po żelki, na poprawę humoru. osoby, które są bezcenne. najważniejsze. warte wszystkiego.

Potykamy się o próg swych marzeń... teksty

feest dodano: 8 grudnia 2010

Potykamy się o próg swych marzeń, których nie spełni nawet Bóg, budujemy na swej drodze nowy mur. Potykamy się o próg doświadczeń, które stanowią życia grunt, uciekamy wierząc, że się spełni cud. W pogoni za tym, czego szukamy, już błądzę. Nowy świat, nowe pokolenia, nowe żądze, których nikt nie docenia, masz coś do powiedzenia? Przestań się bać i wyjdź z tego cienia, poczuj to flow, bardziej efektowne niż amerykańskie show out of control. Stymulowani do tego, by wciąż naprawiać ten świat, czekamy, czekamy na odpowiedzi znak. Cierpienia brak nadaje memu życiu smak, sprawia to, że nie dostrzegam największych strat. Jak artyleria ta energia nadciąga. To wszystko - duży tłum, każdy się tu rozgląda, to dźwięki, słowa łączą się jak niebanalny styl, kilka chwil, mniej niż promil, lżejszy niż motyl, jest naszego przekazu stan. Czujesz grass, słyszysz bas? Chcę, byś zrozumiał wibrację, która jest w nas. ` / StarGuardMuffin

stała na mrozie   dopalając... teksty

feest dodano: 8 grudnia 2010

stała na mrozie , dopalając papierosa . zaciągneła ostatni buch i poszła do domu . zdołowana poszła po ładowarke , podłaczyła telefon i siadła na końcu łóżka. ostatkami sił poszła do kuchni po szklankę mleka . włączyła laptopa. był dostępny . jak zwykle zero reakcji . miała dość czekania wyłączyła komputer , siadła na podłodze , owineła się kołdrą i zaczeła płakac jak małe dziecko . Nikogo nie obchodziło to co czuje , a jej świat coraz bardziej się rozpierdalał .

a gdy Ci powiem  że jesteś... teksty

feest dodano: 5 grudnia 2010

a gdy Ci powiem, że jesteś czynnikiem dzięki, któremu funkcjonuje. Odejdziesz?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV