głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
feest tak był czas kiedy uśmiech nie schodził mi z twarzy. gdy leżałam na łóżku słuchając muzyki i uśmiechając się sama do siebie. gdy wybiegałam na deszcz w samej ko

feest

feest.moblo.pl
tak był czas kiedy uśmiech nie schodził mi z twarzy. gdy leżałam na łóżku słuchając muzyki i uśmiechając się sama do siebie. gdy wybiegałam na deszcz w samej koszulc
tak  był czas kiedy uśmiech nie... teksty

feest dodano: 3 grudnia 2010

tak, był czas kiedy uśmiech nie schodził mi z twarzy. gdy leżałam na łóżku, słuchając muzyki i uśmiechając się sama do siebie. gdy, wybiegałam na deszcz w samej koszulce śmiejąc się i skacząc po kałużach. gdy nie przesypiałam nocy, bo rzeczywistość była lepsza niż sen. gdy uśmiechałam się do telefonu. tak, byłam wtedy szczęśliwa. tak, wtedy był też On.

będę pieprzoną   wyrafinowaną... teksty

feest dodano: 3 grudnia 2010

będę pieprzoną , wyrafinowaną damą , z papierosem w ręku , z czerwoną szminką na ustach , ubraną w czarną koronkową bieliznę , opartą o framugę drzwi , ze spojrzeniem wrednej suki

stwierdzono u niej niepoczytalną... teksty

feest dodano: 30 listopada 2010

stwierdzono u niej niepoczytalną skłonność do zmiennych nastrojów wybujały temperament a także uzależnienie od czekolady.

jestem inna  bo nie marzę o... teksty

feest dodano: 30 listopada 2010

jestem inna, bo nie marzę o romantycznych kolacjach we dwoje, czy o spacerach brzegiem morza . Pragnę tylko wspólnych zakupów w sklepie, esemesów na dobranoc, zwyczajnej, treściwej rozmowy, czy przelotnych pocałunków w usta na pożegnanie. Nie koniecznie długich i namiętnych. Bo mi wystarczą małe gesty, by poczuć miłość. Bo czasami krótkie tęsknię, oznacza więcej niż tysiąc innych słów.

  i byłabym grzeczna dla Ciebie... teksty

feest dodano: 30 listopada 2010

` i byłabym grzeczna dla Ciebie, przez chwilę.

  Ty jesteś kimś  kto poda mi... teksty

feest dodano: 30 listopada 2010

` Ty jesteś kimś, kto poda mi kredki, kiedy będę miała ołówek. zrobi naleśniki z uśmieszkiem z dżemu. nie będziesz pytał, bo będziesz wiedział. przejdziesz ze mną na czerwonym świetle. w ostatniej chwili mi powiesz: " Uważaj! Kałuża. " nadążysz za mną do autobusu. odpowiesz równo ze mną na jedno pytanie. będziesz mnie słuchał kiedy coś mówię. i uśmiechał się, kiedy jestem na Ciebie zła.

Lubie się uśmiechać  Lubie śmiać... teksty

feest dodano: 30 listopada 2010

Lubie się uśmiechać, Lubie śmiać się najszczerszym prawdziwym śmiechem nawet wtedy gdy życie wali się mi na głowę. Wielu ludzi to dziwi, niektórych to wkurza jeszcze inni mi tego zazdroszczą. Bo trzeba być naprawdę szalonym żeby być szczęśliwym bez powodu, tak po prostu .. swoim uśmiechem napawać optymizmem innych,Lubie siebie.

Kocham Cię. teksty

feest dodano: 27 listopada 2010

Kocham Cię.

miałaś tak kiedyś  że płakałaś... teksty

feest dodano: 27 listopada 2010

miałaś tak kiedyś, że płakałaś za każdym razem kiedy go widziałaś, że odwracałaś wzrok, kiedy szedł obok Ciebie? że kiedy się do Ciebie uśmiechał Ty śmiałaś się w duchu? że kiedy kładłaś się spać miałaś nadzieję że tym razem szloch nie przeszkodzi Ci zasnąć, że kiedy się budziłaś patrzyłeś na ekran komórki, z nadzieją że może coś do Ciebie napisał? nie? to nie pieprz mi że czas leczy rany.

wiedziałam dlaczego jesteśmy razem.... teksty

feest dodano: 27 listopada 2010

wiedziałam dlaczego jesteśmy razem. kochałam go do szaleństwa, wiesz? tylko że jego szaleństwo do mnie to były tylko pocałunki i mój wygląd. nie był przystojny, miły, kochany. zawsze tak myślałam, ale miał to coś. rozumiesz? teraz żałuję. cholernie żałuję.

wróć do mnie. proszę. nie powiem... teksty

feest dodano: 27 listopada 2010

wróć do mnie. proszę. nie powiem Ci tego wprost. ale nie widzisz nic? przecież to nie przez przypadek codziennie na Ciebie wpadam, chodzę bez koleżanek i robię miejsce, żebyś się przysiadł.

Bezczelnie stałeś mi się powietrzem. teksty

feest dodano: 27 listopada 2010

Bezczelnie stałeś mi się powietrzem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV