głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
feest najpierw podoba Ci się tylko tyle. później zauważasz że obchodzi Cię to z kim gada jakie ma koleżanki. kolejnym etapem jest ogarnięcie czy nie ma dziewczyny cho

feest

feest.moblo.pl
najpierw podoba Ci się tylko tyle. później zauważasz że obchodzi Cię to z kim gada jakie ma koleżanki. kolejnym etapem jest ogarnięcie czy nie ma dziewczyny choci
najpierw podoba Ci się   tylko tyle.... teksty

feest dodano: 5 grudnia 2010

najpierw podoba Ci się - tylko tyle. później zauważasz , że obchodzi Cię to z kim gada , jakie ma koleżanki. kolejnym etapem jest ogarnięcie czy nie ma dziewczyny - chociaż jeszcze wypierasz się , że pod żadnym pozorem On Ci się nie podoba. w końcu przyznajesz przyjaciółce - zauroczenie. trwa to dość długo. jest oglądanie się za Nim na ulicy, śledzenie Jego życiorysu i usiłowanie wpisania się w niego. w końcu zaczynasz czuć , że serce inaczej pyka - kochasz Go, ale udajesz przed sobą , że to nie prawda. bo przecież jesteś zimną i bezuczuciową panienką. po paru miesiącach przyznajesz się już jawnie , że Go kochasz i nie będziesz potrafiła żyć bez Jego widoku. cały ten proces tylko po to , by później się dowiedzieć jak bardzo On kocha inną ..

Powiedz  że choć przez chwile... teksty

feest dodano: 5 grudnia 2010

Powiedz, że choć przez chwile tęsknisz za mną. Że są takie momenty, w których brakuje Ci mnie, że są taki dni, w których oddałbyś za mnie życie i powiedz, że kiedyś pokochasz mnie tak jak ja kocham Ciebie. No cholera powiedz to!

była bezsilna. nie potrafiła mu... teksty

feest dodano: 5 grudnia 2010

była bezsilna. nie potrafiła mu powiedzieć, że znaczy dla niej więcej niż cokolwiek.

kiedyś mu opowiem jak bardzo go... teksty

feest dodano: 5 grudnia 2010

kiedyś mu opowiem jak bardzo go kochałam. jak bardzo tęskniłam i cierpiałam. kiedy wieczorami płakałam trzymając w ręku kakao i cukierki. jak spałam z jego zdjęciem. jak serce mi pękało gdy robił opisy do jakiejś dziewczyny. opowiem mu .. kiedyś .

Kochany Mikołaju Od dawna marzę o... teksty

feest dodano: 5 grudnia 2010

Kochany Mikołaju Od dawna marzę o kimś, kto da mi swoje ciepło o kimś kto będzie mnie kochał nawet wtedy kiedy nie rozstaję się z paczką chusteczek higienicznych, tabletkami i łóżkiem o kimś kto razem ze mną będzie leniuchował przez telewizorem i zjadał popcorn o kimś komu będę mogła zaufać o kimś kto będzie spełniać ze mną marzenia o kimś dla kogo będę małą dziewczynką, którą musi się opiekować bo ona bez niego, nie da sobie rady kochany Mikołaju, może nie byłam grzeczna ale z całego serduszka, proszę Cię tylko o tego kogoś.

Żeby mu kiedyś zależało  tak jak... teksty

feest dodano: 4 grudnia 2010

Żeby mu kiedyś zależało, tak jak mi zależy. By chciał tak bardzo, jak pisze, że chce.

Lubię gdy coś mnie boli  lubię... teksty

feest dodano: 4 grudnia 2010

Lubię gdy coś mnie boli, lubię sparzyć język gorącą herbatą dlatego, że wtedy i tylko wtedy moje myśli skupiają się na czymś innym niż na Tobie.

A w moich marzeniach zawsze... teksty

feest dodano: 4 grudnia 2010

A w moich marzeniach zawsze pozostaniesz tylko mój.

i ta niepewność kiedy nie wiesz czy... teksty

feest dodano: 4 grudnia 2010

i ta niepewność kiedy nie wiesz czy znaczysz dla niego coś więcej czy jesteś po prostu dobrą koleżanką. Słowa które potrafią zabić kiedy dowiadujesz się że on chce tylko Twojej przyjaźni, kiedy Ty marzysz o jego miłości. Sposób w jaki na niego patrzysz, uśmiechasz się już zawsze będzie przepełniony uczuciem. Zniesiesz nawet kiedy on będzie Ci opowiadał o dziewczynie z którą się spotyka. Bo cieszysz się że możesz spędzić z nim czas, przytulić go mając nadzieje że kiedyś się w Tobie zakocha.

Czekam i czekam .. ale ja już nie... teksty

feest dodano: 4 grudnia 2010

Czekam i czekam .. ale ja już nie chcę czekać ! Chcę Cię przytulić , pocałować i szepnać na ucho : kocham . Jak długo jeszcze mam czekać ? Będę czekała do końca... aż zrozumiesz , że cię kocham , aż zrozumiesz , że mnie kochasz.

Pamiętaj dziewczyno  jak chłopu... teksty

feest dodano: 4 grudnia 2010

Pamiętaj dziewczyno, jak chłopu zależy, to żeby skały srały, a mury pękały, to znajdzie czas i sposób, żeby się z Tobą skontaktować. więc przestań tu siedzieć jak ten ostatni osioł z telefonem w ręce tylko idź i zapomnij o nim i przestań się łudzić

dziś   gdy płatki śniegu spadały... teksty

feest dodano: 3 grudnia 2010

dziś , gdy płatki śniegu spadały na moje różowe rękawiczki uświadomiłam sobie , że niedługo Boże Narodzenie i Sylwester - uśmiechnęłam się. jednak chwilę potem przypomniało mi się , że nawet nie będe mogła napisać Ci 'szczęśliwego Nowego Roku' , jedyne co będe mogła to napić się za Ciebie, tak porządnie - za to byś wkońcu wypierdolił z mojej głowy jak najdalej.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV