głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
feest siadam czasem na parapecie w otwartym oknie i patrzę na zaspane miasto . nikogo wtedy nie potrzebuję wiem że mogę liczyć tylko na siebie i choćby nie wiem co mu

feest

feest.moblo.pl
siadam czasem na parapecie w otwartym oknie i patrzę na zaspane miasto . nikogo wtedy nie potrzebuję wiem że mogę liczyć tylko na siebie i choćby nie wiem co muszę
siadam czasem na parapecie   w... teksty

feest dodano: 27 grudnia 2010

siadam czasem na parapecie , w otwartym oknie i patrzę na zaspane miasto . nikogo wtedy nie potrzebuję , wiem , że mogę liczyć tylko na siebie i choćby nie wiem co muszę dać radę . myślę , że kiedyś wyjadę z tąd w chuj daleko , gdzie nikt mnie nie będzie znał . zostanę światowej sławy weterynarzem , piszącym niesamowicie dobre książki w wolnym czasie . będę szczęśliwa . i wtedy zawsze robi mi się tak potwornie zimno , że muszę zejść , zamknąć okno i wrócić do rzeczywistości .

zastanawiali się   czemu codziennie... teksty

feest dodano: 27 grudnia 2010

zastanawiali się , czemu codziennie zmienia kolor paznokci . tylko on wiedział , że zmieniała go , by pasował do koloru majtek .

wstałam o 6 rano   zmęczona... teksty

feest dodano: 27 grudnia 2010

wstałam o 6 rano , zmęczona , zaspana . ubrałam się , pomalowałam , poszłam do kuchni , żeby wziąść jabłko i zobaczyłam brata , w piżamie , wyciągającego serek z lodówki . znowu to zrobiłam . znowu zapomniałam , że jest sobota .

nie wymagam od ciebie szalenie... teksty

feest dodano: 27 grudnia 2010

nie wymagam od ciebie szalenie wielkiego romantyzmu , kolacji przy świecach , co minutę wypowiedzianego kocham . chcę tylko , żebyś czasem dał mi odczuć , że jestem najważniejsza . żebyś w kolejce po frytki z mcdonaldu nie żuł tak wkurwiająco tej miętowej gumy i żebyś czasem , jak chodzimy po mieście , zatrzymał sie na środku , przytulił i powiedział , że nie wyobrażasz sobie nikogo innego w twoich rękawiczkach .

patrzała na ciebie . i chociaż... teksty

feest dodano: 27 grudnia 2010

patrzała na ciebie . i chociaż byłeś tak nieidealny i cholernie daleko ci było do ideału , imponowałeś jej wszystkim . nawet głupim sposobem w jaki żułeś gumę.

docenia to ? :  teksty feest dodał komentarz: docenia to ? :) do wpisu 27 grudnia 2010
docenia to ?    teksty feest dodał komentarz: docenia to ? ;) do wpisu 27 grudnia 2010
Ona Nie Zna Się Na Psychologii  Ale... teksty

feest dodano: 27 grudnia 2010

Ona Nie Zna Się Na Psychologii, Ale Potrafi Czytać Z Ust. Ona Kocha Porządek, Ale W Jej Pokoju Ciężko Cokolwiek Znaleźć. Ona Zawsze Mówi Prawdę, Która Brzmi Gorzej Od Kłamstwa. Ona Potrafi Kochać I Nienawidzi Siebie Za To. Ona Zawsze Patrzy W Oczy, Ale Nikt Jej Nie Rozumie. Ona Kocha Kwiaty, Ale Nie Umie Się Nimi Zajmować. Ona Ufa Ludziom, Ale Często Tego Żałuje. Ona Kocha Się Śmiać, Lecz Bardzo Często Płacze. Ona Ucieka Od Przeszłości, Ale Często Pragnie Cofnąć Czas. Ona Nie Wierzy W Cuda, Ale Gdy Spada Gwiazda - Myśli Życzenie. Ona Tyle Razy Trzaskała Drzwiami, Ale Zawsze Wracała. Ona Wie, Że Nawet Anioły Popełniają Błędy, Ale Nigdy Sobie Ich Nie Wybaczy. Codziennie Widzę Ją W Lustrze.

gdyby została mi ostatnia godzina... teksty

feest dodano: 26 grudnia 2010

gdyby została mi ostatnia godzina życia ? wybrałabym tylko trzy opcje. najpierw pożegnała się z rodzicami, i dała im do zrozumienia jak bardzo ich kocham. następnie zobaczyłabym się z przyjaciółmi, wypiła z Nimi ostatnie piwo i poczuła smak wolności. na końcu, w ostatnich pięciu minutach poszłabym do Ciebie, by nacieszyć oczy Twoim widokiem. a gdy zostałyby mi trzy sekundy życia powiedziałabym Ci jak bardzo Cię kocham - potem bym znikła, nie słysząc tego jak odpowiadasz , że nie czujesz tego samego.

Nie bój się dużego kroku! Dwoma... teksty

feest dodano: 25 grudnia 2010

Nie bój się dużego kroku! Dwoma małymi nie przeskoczysz przepaści.

po całym dniu mogła wreszcie... teksty

feest dodano: 25 grudnia 2010

po całym dniu mogła wreszcie odpocząć. mogła zmyc makijaż, załozyc puchate kapcie i dresy. wsłosy zaczesac do góry i związac w kitke. i po prostu połozyc sie w nigdy nie zaścielonym łózku z pihem na uszach.

16:00 czas się pouczyć. 18:00 czas... teksty

feest dodano: 25 grudnia 2010

16:00 czas się pouczyć. 18:00 czas się pouczyć. 20:00 naprawdę czas się pouczyć. 22:00 tylko zajrzę do zeszytu. 24:00 jebać to, nic nie umiem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV