głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
feest Żyję dla takich chwil kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: Chwilo proszę bądź wieczna! Włożyła słuchawki do uszu. Stanęła na tarasie i wpatrywała się w

feest

feest.moblo.pl
Żyję dla takich chwil kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: Chwilo proszę bądź wieczna!
 Żyję dla takich chwil kiedy... teksty

feest dodano: 2 stycznia 2011

"Żyję dla takich chwil kiedy bierzesz haust powietrza i krzyczysz: Chwilo, proszę bądź wieczna!"

Włożyła słuchawki do uszu.... teksty

feest dodano: 1 stycznia 2011

Włożyła słuchawki do uszu. Stanęła na tarasie i wpatrywała się w gwiazdy. W ręku trzymała kieliszek wina. Słuchając jednej piosenki w kółko delektując się każdym łykiem wina, stała tam w ten sposób aż do świtu. Czekała na wschód słońca. Miała nadzieję, że razem z nowym dniem pojawią się nowe nadzieje..

Lubie soboty. Lubie czekoladę... teksty

feest dodano: 1 stycznia 2011

Lubie soboty. Lubie czekoladę,cappuccino i pomarańcze. I lubię czasem przeklinać. I śmiać się tez lubię. I lubię zaczynać nowe zdania od litery "i". I lubię sport. Lubie tez czarny kolor. Ale Ciebie też lubie , i lubie jeszcze twój uśmiech .

Chce żebyś pokochał moją... teksty

feest dodano: 1 stycznia 2011

Chce żebyś pokochał moją podniesioną brew kiedy się denerwuję . Mój pieprzyk który ukryty jest w takim miejscu , że nikt prócz nas nie będzie o nim wiedział . Moje skręcające się włosy gdy robi się wilgotno . Ciche szepty gdy chce powiedzieć Ci co myślę , ale czuję , że to nie najlepszy moment . Chcę żebyś pokochał moje wielkie małe serce z toną miłości i nutką zabawnej nienawiści .

i gdyby nie fakt  że potrafię być... teksty

feest dodano: 1 stycznia 2011

i gdyby nie fakt, że potrafię być wredna, sprytna i upierdliwa, nie miałabym nic. Ale gdybym miała fajniejszy tyłek, dłuższe nogi i całkowity brak szacunku do samej siebie, zapewne miałabym wszystko

  nie łaź z nim za ręke .   eche... teksty

feest dodano: 29 grudnia 2010

- nie łaź z nim za ręke . - eche , jak mnie za reke chwyci to mu powiem ; WEŚ TA RYNKA BO TO JE SIARA DOWEJ TA PACA I CHYTEJ MIE W PASIE SYNEK

Mnie nie można kochać  ze mną... teksty

feest dodano: 28 grudnia 2010

Mnie nie można kochać, ze mną można iść w środku nocy z butelką wina tańczyć pod gwiazdami, lub śpiewać pod blokiem jak życie jest piękne zapominając o bezdźwięcznym głosie.. można wiele rzeczy, ale miłość nie jest dla mnie

siedząc na moim ulubionym fotelu... teksty

feest dodano: 28 grudnia 2010

siedząc na moim ulubionym fotelu, macham nogami jak kilkuletnie dziecko i ze słuchawkami w uszach, żuję moją ulubioną gumę balonową. uwielbiam ten stan. stan, kiedy wiem, że mogę sobie pozwolić na obojętność w stosunku do mojego przeznaczenia. stan, kiedy wiem, że nie muszę walczyć z losem, aby wyszarpać mu szczęście.

Były i dobre dni  kiedy chodziła... teksty

feest dodano: 28 grudnia 2010

Były i dobre dni, kiedy chodziła zatopiona w snach na jawie, z uśmiechem na ustach, przyłapywała się na chichotaniu, gdy szła ulicą i kiedy nagle przypomniał jej się jakiś wspólny żart. Potem znów nadchodził czas, gdy wpadała w głęboką depresję, aż wreszcie odnajdywała w sobie tyle siły, by ją pokonać na kilka następnych dni. Tyle że najmniejszy drobiazg doprowadził ją ponownie do łez. To był męczący proces i najczęściej dawała za wygrana.

Lizaki zmieniły się na papierosy... teksty

feest dodano: 28 grudnia 2010

Lizaki zmieniły się na papierosy, niewinne stały się dziwkami. Praca domowa umarła śmiercią naturalną, a telefony są używane w klasie. Cola zmieniła się na wódkę, a rowery na samochody. Niewinne pocałunki przeistoczyły się w dziki seks. Pamiętasz kiedy "zabezpieczyć się..." znaczyło założenie kasku na głowę? Kiedy najgorszą rzeczą, którą mogłaś usłyszeć od chłopaka było, że jesteś głupia. Kiedy ramiona taty były najwyższym miejscem na świecie, a mama była bohaterem? Twoimi największymi wrogami było Twoje rodzeństwo? Kiedy w wyścigach chodziło tylko o to kto pobiegnie najszybciej? Kiedy wojna oznaczała tylko grę karcianą. Kiedy wkładanie krótkiej spódniczki, nie oznaczało, że jesteś suką. Jedynymi "narkotykami" były lekarstwa na kaszel, a zioło oznaczało pietruszkę, którą Twoja mama dodawała do zupy? Największy ból jaki czułaś to pieczenie zdartych łokci czy kolan. I kiedy pożegnania znaczyły tylko "do zobaczenia jutro".

W realnym życiu Kopciuszek nie... teksty

feest dodano: 28 grudnia 2010

W realnym życiu Kopciuszek nie spotka Księcia, bo nawet nie dotrze na bal. Śpiąca Królewna nie doczeka pobudki - zwiędnie i zaśnie na zawsze. Leśniczy uratuje Czerwonego Kapturka, by go niecnie wykorzystać i wysłać do lasu do pracy. Małgosia sprzedaje narkotyki, bo nie może i nie chce znaleźć drogi do rodzinnego domu, a Jaś na gigancie kupczy własnym ciałem na Dworcu Centralnym. Calineczka za szminkę i tusz do rzęs obsługuje mężczyzn na klatce ewakuacyjnej centrum 2587 2/587ego. - Przerwała nagle wyliczankę, by po chwili cicho dokończyć: - Tak wygląda życie z bliska..

cierpię z powodu ludzi  miłości i... teksty

feest dodano: 28 grudnia 2010

cierpię z powodu ludzi, miłości i nienawiści. zbyt dużo razy widziałam jak umiera miłość, jak płaczesz, jak ludzie płaczą. zbyt mocno czuje, by być szczęśliwą w tym świecie, w tym życiu. nie potrafię już udawać, że tego nie widzę, to naprawdę nie moja wina. blizny nie znikają, a życie przemija.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV