głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
feest mówią że najpiękniejszy uśmiech ma ten kto wiele wycierpiał. już wiem dlaczego wszyscy się tak nim zachwycają. miała rozmazany tusz czerwone usta rozszerzone źr

feest

feest.moblo.pl
mówią że najpiękniejszy uśmiech ma ten kto wiele wycierpiał. już wiem dlaczego wszyscy się tak nim zachwycają.
mówią że najpiękniejszy uśmiech... teksty

feest dodano: 27 listopada 2010

mówią że najpiękniejszy uśmiech ma ten kto wiele wycierpiał. już wiem dlaczego wszyscy się tak nim zachwycają.

miała rozmazany tusz  czerwone usta... teksty

feest dodano: 27 listopada 2010

miała rozmazany tusz, czerwone usta, rozszerzone źrenice, a jej ręce drzały jak nigdy dotąd, staneła w deszczu na środku ulicy i zaczeła krzyczeć, że miłości nie ma...

Nie mamo. To nie jest coś o czym... teksty

feest dodano: 27 listopada 2010

Nie mamo. To nie jest coś o czym mogę tak po prostu zapomnieć, wymazać z pamięci i pójść naprzód. Tak, wiem, że mam piętnaście lat. Ale zrozum, nie jestem już tym dzieckiem, które biega ze swoim różowym misiem... Nie zaraz, ja nigdy nie miałam różowych misiów... Mamo, spróbuj sobie to wyobrazić. Kiedy go nie widzę, czuję jak wszystko we mnie szaleje. Jakby miliard motyli przeleciało przez całe moje ciało. Uwielbiałam z nim rozmawiać. O wszystkim, nawet o tym, jakiego batona ostatnio zjedliśmy. Przy nim czułam się bezpieczna, wystarczyła tylko jego obecność. Przy nim byłam szczęśliwa. Wiesz mamo, gdy przy jakiejś osobie jest się tak bardzo szczęśliwym, a potem się to straci, to nie da się o tym tak po prostu zapomnieć. Kocham go, mamo. Kocham go tak cholernie mocno, że oddałabym za niego wszystko, mimo tego, że mam przecież tylko piętnaście lat.

Wyglądała pięknie jak nigdy... teksty

feest dodano: 27 listopada 2010

Wyglądała pięknie jak nigdy, pachniała perfumami CoCo Chanel. Usiadła mu na kolana, sunęła delikatnie dłonią po jego policzku i szepnęła do ucha 'wypierdalaj z mojego życia'.

i znów mam ochotę pierdolnąć... teksty

feest dodano: 27 listopada 2010

i znów mam ochotę pierdolnąć uczuciami o ścianę.

bo ona lubi usiąść się na... teksty

feest dodano: 27 listopada 2010

bo ona lubi usiąść się na parapecie, wsadzić słuchawki w uszy i patrzeć w gwiazdy, by po chwili iść po telefon i odczytać: "masz 1 nieodebraną wiadomość" od Niego.

nie  nie kocham go. tylko czasami... teksty

feest dodano: 27 listopada 2010

nie, nie kocham go. tylko czasami sprawdzam jakby wyglądało moje imię z jego nazwiskiem..

Skłmałabym powiedziawszy ze o nim... teksty

feest dodano: 27 listopada 2010

Skłmałabym powiedziawszy ze o nim nie myślę. Myślę.Czasami są takie dni kiedy jest w każdej godzinie, a takie godziny kiedy jest w każdej minucie.Ciągle zasypiam i budzę się z jego imieniem na moich ustach.Często łapie się również na tym, ze wypatruje jego twarzy w ulicznym tłumie,ale wiem ze to nie możliwe żebym ja w nim znalazła. Ale nie mogę się powstrzymać, to silniejsze ode mnie.Ciągle przyciskam twarz do brudnej szyby i moje oczy nadal są wilgotne kiedy 'przypadkiem' przejeżdżam obok miejsc gdzie spędzaliśmy razem czas. Najgorsze są drobiazgi,kiedy usłyszę piosenkę której słuchaliśmy, kiedy ktoś wymówi tytuł filmu o którym rozmawialiśmy.Kiedy poczuje zapach perfum, w które ubierałam się na nasze spotkania, kiedy gdzieś usłyszę jego imię.Ciągle bliskie i ukochane.

Lubię sobie leżeć i wyobrażać... teksty

feest dodano: 23 listopada 2010

Lubię sobie leżeć i wyobrażać, jak spacerujemy. Ja mówię jakąś głupotę, a Ty śmiejesz się, nazywasz mnie głuptasem i obejmujesz. A kiedy pada deszcz, skaczemy razem po kałużach, tańczymy i Ty dajesz mi swoją bluzę, bo mi 'ziuziu'. Później kłócimy się, mówię, że mam Cię dość, chociaż wiesz, że to jedynie marne kłamstwo... I 5 minut później dostajesz buziaka 'na zgodę'. Bo przecież tak na poważnie, to my się nigdy nie kłócimy. Bierzesz mnie na ręce i idziesz tak po chodniku, ostrożnie, żeby mnie nie ochlapał żaden przejeżdżający samochód. Przed moim domem, zatrzymujesz się, ostatni raz mnie przytulasz, patrzysz w oczy, dajesz całusa i znikasz. I tak już zawsze. Ot, taka moja mała, słodka, niespełniona nierealność.

przytłoczona kilkoma drobnymi... teksty

feest dodano: 23 listopada 2010

przytłoczona kilkoma drobnymi rozczarowaniami, które teoretycznie sama sobie zafundowała, skuli się pod ciepłym kocem i postara się jak najszybciej zasnąć.

Nie musisz pisać dla mnie wierszy... teksty

feest dodano: 23 listopada 2010

Nie musisz pisać dla mnie wierszy, ani wyśpiewywać serenad pod oknem, nie musisz umieć grać nawet na tamburynie. Nie oczekuję od Ciebie byś kupował dla mnie prezenty za 100 złotych, a całymi dniami siedział w pracy. " Słonko " , " Skarbie" też nie jest specjalnie dla mnie, wyszukane słowa, których sama nie rozumiem i cytaty wyszukane z neta, buty Nike, motor, też mi nie sa potrzebne. Nie mam wymagań specjalnie zbyt dużych. Lojalność, szczerość, miłość i własne zdanie tyle od Ciebie wymagam.

Jedna z pierwszych rozmów  pan x... teksty

feest dodano: 22 listopada 2010

Jedna z pierwszych rozmów, pan x próbuje się zaznajomić z panią y, zapytać o coś niezwykłego, żeby ta pomyślała, jaki to nie jest elokwentny, oczytany a przede wszystkim ciekawy. pada pytanie - co lubisz? pani y traci nadzieję w ludzi, niemniej jednak odpowiada. odpowiedź brzmi:- lubię posiadać swoją przestrzeń i swoją prywatność, nienawidzę, kiedy ktoś mi zabiera powietrze, ingeruje w moje życie będąc nieuprawnionym i ogranicza mnie w nawet najmniejszym stopniu.pan x wycofuje się z pola, już nie bitwy a zasięgu jej wzroku. a ona powraca do egzystencji lubianej przez siebie indywidualistki.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV