głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
feest wielka restauracja otwarta przez całą dobę. Niby ma bogate menu ale i tak połowa z tych rzeczy akurat się skończy gdy będziesz chciał je zamówić. Kelnerką w prz

feest

feest.moblo.pl
wielka restauracja otwarta przez całą dobę. Niby ma bogate menu ale i tak połowa z tych rzeczy akurat się skończy gdy będziesz chciał je zamówić. Kelnerką w przykrótki
wielka restauracja otwarta przez... teksty

feest dodano: 22 listopada 2010

wielka restauracja otwarta przez całą dobę. Niby ma bogate menu ale i tak połowa z tych rzeczy akurat się skończy, gdy będziesz chciał je zamówić. Kelnerką w przykrótkiej spódniczce jest Przeznaczenie. Ty decydujesz, co chcesz zjeść, ale to od niej zależy w jakim czasie i stanie otrzymasz zamówiony posiłek. Kręci z nią ochroniarz-Los, lepiej na niego uważaj, bo naprawdę potrafi dać w kość. Pijanym barmanem za ladą jest Szczęście i bardzo często nie trafia do twojego kieliszka. Miłość - zapomniana przez wszystkich kucharka - czasem traci smak i źle przyprawi to i owo. Nadzieja pracuje tu tylko jako sprzątaczka. Przychodzi o dwóch porach - bardzo wcześnie i bardzo późno, to dlatego niewiele osób ją spotyka, a reszta nie docenia jej pracy. Różni ludzie mogą dosiąść się do twojego stolika, ale pamiętaj: na koniec uczty każdy i tak dostanie oddzielny rachunek.

Z kostką czekolady pod językiem... teksty

feest dodano: 22 listopada 2010

Z kostką czekolady pod językiem lubiła snuć fantazje o pięknej miłości, chłopaku z naprzeciwka i serii namiętnych pocałunków. Niestety czekolada szybko się rozpuszcza, a wraz z nimi rozpuszczają się jej marzenia.

Ona nie przypominała... teksty

feest dodano: 22 listopada 2010

Ona nie przypominała podręcznikowego bóstwa, nieziemskiej bogini, muzy wielkich artystów, co jednym spojrzeniem darowuje natchnienie. Nie była podobna do nocy gwieździstej ani dnia soczystego. Nie była ideałem. Nie przypominała niczego, co piękne. Mówiła, że nie okazuje uczuć, ale robiła to mówiąc o nich. Próbowała być egoistką, bezskutecznie. Żyła po swojemu i chciała kogoś, kto będzie miał swój świat i znajdzie w nim dla niej miejsce. Nie chciała wiele, chciała jedynie mieć wszystko. Nie chciała podbić świata, tylko by ktoś go podbił dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo. Chciała żyć długo, ale nie dożyć starości. Umrzeć po cichu, ale żeby każdy o tym wiedział.

Jest taki dzień  że wstajesz rano i... teksty

feest dodano: 22 listopada 2010

Jest taki dzień, że wstajesz rano i nic Ci się nie chce. Wszyscy Cię wkurzają , nic Ci nie wychodzi i każdy się czepia właśnie Ciebie. Myślisz ' fatum ' Ale gdybyś się głębiej zastanowiła dojdziesz do wniosku , że to wcale nie Twoja wina lecz jego . !

siedzę na parapecie   w za dużym... teksty

feest dodano: 22 listopada 2010

siedzę na parapecie , w za dużym dresie, w ręku trzymam kubek kakao, które już jest całkowicie zimne. Patrze w gwiazdy i myśle " Czy ty kiedykolwiek tęskniłeś? " Czy tęskniłeś za moim głosem, oczami, żartami, zapachem, za moją obecnością? Czy Twoje myśli chociaż przez dwie sekundy skupiły się na mnie ? Czy tak ja siadałeś na parapecie i rozmyślałeś o mnie? Czy kiedyś powiedziałeś " cholernie,mi jej brakuje " ?

Chciałam się ostatnio zapytać co... teksty

feest dodano: 22 listopada 2010

Chciałam się ostatnio zapytać co widzisz kiedy na mnie patrzysz. Chciałam ostatnio zapytać jak pachne twoim zmysłom. Chciałam, ale zamiast tego zjadłam następną mandarynkę. Była tak kwaśna. Poleciały mi łzy. Zapytałeś potem czy to z Twojego powodu. Ale nie starałeś się mnie zatrzymać, kiedy zamknęłam za sobą drzwi otwierając Ci oczy. Pytasz czy mi zimno, widzisz że drżę. Jestem banalna.

z czasem gdy mam dość  po prostu... teksty

feest dodano: 22 listopada 2010

z czasem gdy mam dość, po prostu wychodzę z domu i idę do pierwszego lepszego baru. piję najtańszą wódkę i w pewnym momencie opowiadam całe swoje życie osobie, którą widzę pierwszy raz na oczy. gdy kończę, on pyta "jesteś z siebie zadowolona?" a ja po prostu nie wiem co odpowiedzieć..

Nie chcę nikogo innego tylko ciebie.... teksty

feest dodano: 22 listopada 2010

Nie chcę nikogo innego tylko ciebie. Prędzej zestarzeję się w samotności niż będę z kimś innym. Prędzej spędzę z tobą złe chwile niż dobre z kimś innym. Prędzej będę przy tobie w czasie burzy niż sama bezpieczna. Prędzej przeżyję z tobą ciężkie czasy niż łatwe oddzielnie. Zawszę będę cię kochać. Jesteś tym który ma moje serce.

Do twarzy mi było w smutku.... teksty

feest dodano: 22 listopada 2010

Do twarzy mi było w smutku. Zaprzyjaźniłam się z nim nawet. Z tęsknotą także. Wiedziałam teraz, że tęsknota to nie tylko przebieranie ziarenek maku. Nie tylko nadsłuchiwanie jego kroków za drzwiami (…). Bo 'tęsknić' i 'czekać' to prawie to samo. Pod warunkiem, że czekając się tęskni, a tęskniąc czeka. Z tęsknoty można przestać jeść. Można też umyć podłogę w całym domu szczoteczką do zębów. Można wytapetować mieszkanie. Umrzeć można..

On. Kilka literek imienia zmieniły... teksty

feest dodano: 22 listopada 2010

On. Kilka literek imienia zmieniły jej światopogląd. Jego poczucie humoru, czasem drwiny były dużo ważniejsze niż komplementy innych. Uwielbiała dołeczki na Jego twarzy kiedy się uśmiechał. Jego śmieszny ton mówienia, Jego ciepły głos, a zarazem pobudzający. Każde spotkanie, każda chwila, każde słowo było dla niej najważniejsze, najwspanialsze.. Kochała Go mimo i wbrew. Za wszystko. Nawet za to, co było złe.

.  przekręcałam się przez kilka... teksty

feest dodano: 22 listopada 2010

.` przekręcałam się przez kilka godzin z boku na bok próbując zasnąć. wreszcie nie wytrzymałam i zadzwoniłam do Niego. - a co Ty nie śpisz jeszcze? usłyszałam. - czy możesz mi chociaż na chwilkę przestać chodzić po głowie?! zapytałam z wyrzutem w głosie. zaśmiał się cicho. - dobranoc piękna. szepnął i nie rozłączając się przyłożył komórkę do klatki piersiowej. wsłuchując się w przyśpieszone kołatanie Jego serca .. zasnęłam.

Obyś nigdy nie kradł  nie kłamał... teksty

feest dodano: 17 listopada 2010

Obyś nigdy nie kradł, nie kłamał,nie oszukiwał, ale jeśli musisz kraść okradnij mnie ze zmartwień, jeśli musisz kłamać to tylko po to, by schlebiać mojej urodzie, a jeśli musisz oszukiwać to oszukaj śmierć, bo nie będę umiała przeżyć bez Ciebie nawet dnia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV