głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
KOOOOOOOOOOOOOOCHAM CIE   3    teksty

feest dodano: 5 listopada 2010

KOOOOOOOOOOOOOOCHAM CIE < 3 ;*

nie chce mi się już siedzieć na... teksty

feest dodano: 4 listopada 2010

nie chce mi się już siedzieć na dostępnym na gg, by mieć nadzieję, że może akurat się odezwie. nie chcę już co dziesięć minut sprawdzać telefonu, bo może akurat napisał sms. nie chcę za każdym razem wychodząc ze szkoły rozglądać się we wszystkie strony, bo może on akurat tam stoi. nie chcę idąc przez miasto trzymać non stop uniesioną głowę, bo może akurat skończyło Ci się kakao i postanowiłeś iść do tego sklepu, obok którego właśnie przechodzę. no nie chcę !

Możesz myśleć o mnie cokolwiek :... teksty

feest dodano: 3 listopada 2010

Możesz myśleć o mnie cokolwiek : Że się poddałam , jestem niestała , niekonsekwentna , mało poważna , cyniczna , chłodna i obojętna . Możesz oskarżyć mnie o co zechcesz . O dziecinność , niesłowność i że nie tak miało być . Możesz dowolnie też mnie nazywać . Dziecinną materialistką , skrajną egoistką . Tylko zanim otworzysz usta , spójrz proszę na moment w kierunku lustra .

Scenariusz mojego życia musiał być... teksty

feest dodano: 3 listopada 2010

Scenariusz mojego życia musiał być bardzo wyczerpujący dla tego , kto go pisał . Ostatnią rubrykę o nazwie " miłość " zapisał tak niewyraźnie , że do dzisiaj nie wiem , czy po dwukropku jest napisane " kocham ", czy " to cham " .

Ona nie przypominała... teksty

feest dodano: 3 listopada 2010

Ona nie przypominała podręcznikowego bóstwa, nieziemskiej bogini, muzy wielkich artystów, co jednym spojrzeniem darowuje natchnienie. Nie była podobna do nocy gwieździstej ani dnia soczystego. Nie była ideałem. Nie przypominała niczego, co piękne. Mówiła, że nie okazuje uczuć, ale robiła to mówiąc o nich. Próbowała być egoistką, bezskutecznie. Żyła po swojemu i chciała kogoś, kto będzie miał swój świat i znajdzie w nim dla niej miejsce. Nie chciała wiele, chciała jedynie mieć wszystko. Nie chciała podbić świata, tylko by ktoś go podbił dla niej, owinął w wielką czerwoną kokardę i dał jej w prezencie. Chciała spokojnego życia, w którym bez przerwy będzie się coś działo. Chciała żyć długo, ale nie dożyć starości. Umrzeć po cichu, ale żeby każdy o tym wiedział.

Bądź prawdziwy  doceń prostotę... teksty

feest dodano: 3 listopada 2010

Bądź prawdziwy, doceń prostotę, bo życie to nie fotel na którym siedzisz z pilotem .

Nie zawsze można być najlepszym... teksty

feest dodano: 3 listopada 2010

Nie zawsze można być najlepszym, czasem trzeba poprzestać na byciu zajebistym!

Jeśli chcesz mieć tęczę  musisz... teksty

feest dodano: 3 listopada 2010

Jeśli chcesz mieć tęczę, musisz najpierw przeczekać deszcz.

Obudzą mnie promienie słońca.... teksty

feest dodano: 3 listopada 2010

Obudzą mnie promienie słońca. Będę wyspana pierwszy raz od dawna. Przeciągnę się leniwie i uśmiechnę. Nie będzie to uśmiech taki jak zwykle. Nie ' uśmiechnę się bo muszę' tylko 'uśmiechnę się bo chcę'. Powiem sobie w myślach: 'Ten dzień będzie inny lepszy.' Uśmiechnę się szerzej. Powtórzę to na głos i wstanę. Gotowa zmierzyć się ze światem.

Nazywam go złodziejem czasu  a on... teksty

feest dodano: 3 listopada 2010

Nazywam go złodziejem czasu, a on chyba nawet nie jest świadomy, że odkąd go poznałam kradnie mi każdą sekundę życia. Siedzi mi w głowie i nie pozwala myśleć o niczym innym. Czasem nawet udaje mi się go na jakiś czas uśpić i wtedy wszystko sobie w tej mojej główce układam. Ale on jest zbyt sprytny, zaraz się budzi i z hukiem znów burzy ten mój cały porządek. I znów muszę zaczynać wszystko od nowa. I przez cały czas muszę pamiętać, że mam o nim zapomnieć. Ale on na to nie pozwoli. Już zawsze będzie mi mieszał w głowie. On lubi żyć w takim bałaganie..

Nowe buty trzeba rozchodzić  zanim... teksty

feest dodano: 3 listopada 2010

Nowe buty trzeba rozchodzić, zanim się wyruszy w długą podróż, czasami do mocnych ran, by potem móc wygodnie iść. z miłością jest podobnie, nieprawdaż?

Coraz częściej miewała dziwne... teksty

feest dodano: 3 listopada 2010

Coraz częściej miewała dziwne myśli , coraz częściej wolała zostawać sama w domu , czasem po nocy poduszka była tak mokra ze nadawała się do wyciśnięcia , dobrze ze za oknem było słonce którego promienie pozwalały jej wysychać by następnej nocy była znów tak przydatna jak poprzedniej. Coraz mniej powodów do radości , skłonność do długotrwałych przemyśleń , za dnia milczenie i rzadko spotykany uśmiech .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV