głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
feest cz2 Nie płakałaby w każdej wolnej chwili i nie musiałaby przyklejać codziennie rano sztucznego uśmiechu do twarzy i udawać że wszystko jest w porządku. Wszystko

feest

feest.moblo.pl
cz2 Nie płakałaby w każdej wolnej chwili i nie musiałaby przyklejać codziennie rano sztucznego uśmiechu do twarzy i udawać że wszystko jest w porządku. Wszystko to s
cz2  Nie płakałaby w każdej wolnej... teksty

feest dodano: 13 luty 2011

cz2 Nie płakałaby w każdej wolnej chwili i nie musiałaby przyklejać codziennie rano sztucznego uśmiechu do twarzy i udawać, że wszystko jest w porządku. Wszystko to stałoby się rzeczywistością, gdybyś tylko ją docenił. Gdybyś tylko nie był wobec niej tak obojętny i gdybyś tylko spróbował pokochać ją, choć w połowie tak, jak ona kocha Ciebie..

Cz 1.  Ona? Uwielbiałaby chodzić w... teksty

feest dodano: 13 luty 2011

Cz 1. Ona? Uwielbiałaby chodzić w Twoich bluzach. Zapinać was oboje w jednej, aby wyobrażać sobie, że dzięki temu będziecie złączeni już na zawsze. Uwielbiałaby zatrzymywać je na noc. Nie zamieniłaby na nic wtulania się w Twoją sylwetkę. Uzależniłaby się od zapachu Twych perfum, a dawanie Ci słodkich buziaków było by jej ulubionym zajęciem. Uwielbiałaby Twój łobuzerski uśmiech i codzienne zatapiałaby się w zielonej głębi Twoich oczu. Jej sny, w których chodzicie na koniec świata, stały by się rzeczywistością. Każdy Twój gest byłby dla niej tym najważniejszym, a każde słowo zagościłoby w jej sercu już na zawsze. Byłbyś ulubionym tematem jej dialogów jak i monologów. Pamiętałaby każdą chwilę spędzoną razem, bo te przeżyte z Tobą znaczyły dużo więcej niż wszystkie pozostałe. Ułożyłaby serca z gwiazd na niebie i z pewnością, po wejściu na szczyt pałacu kultury wykrzyczałaby, że kocha tylko Ciebie. Uwielbiałaby Twoje dłonie, które poznawałyby jej ciało centymetr po centymetrze.

Powinnam zrobić selekcję w życiu.... teksty

feest dodano: 2 luty 2011

Powinnam zrobić selekcję w życiu. Wyrzucić kilka wspomnień, wymazać większość faktów. Na pstryk palcem z premedytacją zakończyć Twój rozdział.

  chciałabym być bardziej ułożona... teksty

feest dodano: 30 stycznia 2011

` chciałabym być bardziej ułożona . taka wyjątkowo przyzwoita dziewczyna , z której ust nie płyną agresywnie wulgarne hasełka . która co niedziele ubrana w sukienkę za kolanko maszeruje do kościoła a potem wraz z rodzicami je wspólnie rosół . chciałabym być o wiele lepszą uczennicą pomimo tego , że na moje oceny nie mogę narzekać . taką , która daje z siebie wszystko i nigdy nie narzeka na nadmiar roboty . miła , kulturalna . tak , czasem chciałabym być taką osobą . jednak jestem inna . jestem dziewczyną , którą rozpiera non stop energia , która ma tysiące pomysłów na minutę a gdy się rozkręci to nie może przestać paplać . jestem leniwą wariatką . ale chyba właśnie dzięki temu , mam takich wyjątkowych przyjaciół , którzy kochają mój szurnięty charakter .

Wiem   że nie mogę Cię mieć... teksty

feest dodano: 30 stycznia 2011

Wiem , że nie mogę Cię mieć , Wiem , że Ty nie chciałbyś bym Cię miała , więc pozwalam Ci odejść .. I nie patrz na moje łzy , na moje złamane serce.. Po prostu odejdź i bądź szczęśliwy.

i pomimo tego  że jest skończonym... teksty

feest dodano: 26 stycznia 2011

i pomimo tego, że jest skończonym palantem, będę cholernie szczęśliwa , gdy wróci..

uwielbiała o nim mówić. mogła to... teksty

feest dodano: 26 stycznia 2011

uwielbiała o nim mówić. mogła to robić godzinami, a za każdym razem, gdy to robiła oczy jej błyszczały, a usta układały się w uśmiech.

Nie chodzę w markowych ciuchach  nie... teksty

feest dodano: 25 stycznia 2011

Nie chodzę w markowych ciuchach, nie spędzam dwóch godzin przed lustrem i nie popier.dalam w dwumetrowych obcasach. I to Cię boli. Bo ja nawet w ubraniu ze szmateksu, bez makijażu i w schodzonych już trampkach jestem lepsza od Ciebie

może nie wyglądam na taką  która... teksty

feest dodano: 25 stycznia 2011

może nie wyglądam na taką, która posiada uczucia, ale mi też zdarza się tęsknić.

Nie obiecam Ci że będę czekała... teksty

feest dodano: 25 stycznia 2011

Nie obiecam Ci że będę czekała zawsze. Pewnie nie będę. Znajdę sobie kogoś, chociażby na złość Tobie. Pewnie nie będzie miał aż tak zielonych oczu, ale może pomoże zapomnieć.

Uwielbiam te wieczory gdy brat wpada... teksty

feest dodano: 25 stycznia 2011

Uwielbiam te wieczory gdy brat wpada z kumplami i 4pakiem a ja wbijam mu do pokoju z retorycznym pytaniem 'można?' po czym siadam gdzieś na fotelu przy okazji zabierając mu puszkę. gdy już zaczynam pić On jak zawsze ze śmiechem mówi 'żeś się przyssała do tej tego jak pijawka' i zabiera mi trunek. ' ej, nie zapominaj kto mnie tego nauczył' odpowiadam otwierając kolejne piwo.

miała rozmazany tusz  czerwone usta... teksty

feest dodano: 25 stycznia 2011

miała rozmazany tusz, czerwone usta, rozszerzone źrenice, a jej ręce drzały jak nigdy dotąd, staneła w deszczu na środku ulicy i zaczeła krzyczeć, że życie jest piękne..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV