głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
feest i czasem daje komuś możliwość bycia cholernie blisko tylko proszę cie nie spieprz tego. miły ale niegrzeczny ładny ale nie piękny opiekuńczy ale nie pantoflarz

feest

feest.moblo.pl
i czasem daje komuś możliwość bycia cholernie blisko tylko proszę cie nie spieprz tego.
i czasem daje komuś możliwość... teksty

feest dodano: 7 marca 2011

i czasem daje komuś możliwość bycia cholernie blisko , tylko proszę cie nie spieprz tego.

miły  ale niegrzeczny  ładny  ale... teksty

feest dodano: 7 marca 2011

miły, ale niegrzeczny, ładny, ale nie piękny , opiekuńczy, ale nie pantoflarz , zabawny, ale nie żałosny, słodki, ale nie zakochany w sobie, bezpośredni, ale nie chamski , wysportowany, ale nie napakowany, wyjątkowy, ale nie przereklamowany, dobry, ale nie idealny , mój, ale nie wszystkich .

pokochaj mnie w pełnym pakiecie. z... teksty

feest dodano: 6 marca 2011

pokochaj mnie w pełnym pakiecie. z rudymi włosami, z niebieskimi paznokciami, z których ciągle zdrapuje lakier, z wahaniami nastrojów, z tęsknotą za starym rockiem, z miłością do tanich win, z paleniem dopóki paczka się nie skończy, z co 5 min. powtarzaniem, że kocham, z własnym zdaniem, z wrednością, z ironią, z moim mózgiem, który odbiera nie które rzeczy tak a nie inaczej, z darciem gardła na całą ulice, z wpieprzaniem tabletek na kaszel, z krzyczeniem , z zazdrością o każdą laskę, na którą dłużej popatrzysz, z przyrostem cechy władczej i z jaraniem się na każdego napotkanego murzyna. i co, potrafisz ?

Rodzimy się z krzykiem   z buntem... teksty

feest dodano: 5 marca 2011

Rodzimy się z krzykiem , z buntem dorastamy . W szalonym pędzie życia gubimy ponad miarę cenne perełki czasu , ścigając marzenia niedościgłe , chwytając chwile nieuchwytne ...

Naszą miłość można by porównać... teksty

feest dodano: 26 luty 2011

Naszą miłość można by porównać do miłości Romea i Julii i stojącego z boku Parysa .Tylko troszkę w zmienionej wersji . Romeo wraca do Rozaliny , zostawia Julię i znika bez śladu . Ona nie może otrząsnąć się po tej stracie . Wraca do poprzedniego trybu życia tylko z pozoru . Jego twarz towarzyszy jej na każdym kroku . Może postanowi być z Parysem tak dla świętego spokoju , by go uszczęśliwić ? To chyba byłby jedyny sposób na odbudowanie normalności . Tylko u jego boku mogłaby wierzyć , że jeszcze nieraz się uśmiechnie . Ale przecież Romeo nigdy nie odkochałby się w Julii , ani Julia w nim . Nawet tragedia nazywała się `Romeo i Julia` . Na zawsze razem . `Julia zadowala się Parysem` nie byłoby raczej hitem .

jestem jedną z tych wariatek... teksty

feest dodano: 23 luty 2011

jestem jedną z tych wariatek, kochających kłótnie i bitwy na poduszki. Dogryzanie to u mnie codzienność, a nudę wyeliminowałam z życia. Mam nierówno pod sufitem, ale jak pokocham, nie widzę odwrotu. Jeśli zdradzisz się wścieknę. Możesz mnie nazwać idiotką, możesz zrównać z ziemią, zdeptać moje serce, ale ja i tak się podniosę aby skopać ci tyłek.

wiesz co? nie mam w zwyczaju... teksty

feest dodano: 23 luty 2011

wiesz co? nie mam w zwyczaju schodzić z drogi komukolwiek. i wiedzą to wszyscy którzy rozmawiali ze mną dłużej niż 5 min. ale dla Ciebie zrobiłam wyjątek. wiesz czemu? bo Jego szczęście jest ważniejsze niż moje. nie spieprz tego, dziewczyno, bo za przyjaciółmi pójdę w ogień. a na pewno przejde sie do Ciebie.

dorastając uczymy się  że nawet ta... teksty

feest dodano: 23 luty 2011

dorastając uczymy się, że nawet ta jedyna osoba, po której byś się nie spodziewał nigdy, że cię zdołuje, prawdopodobnie zrobi to.Będziesz walczył z najlepszym przyjacielem. będziesz oskarżał nową miłość o rzeczy,które zrobiła poprzednia. Więc rób za dużo zdjęć,śmiej się za często i kochaj jakbyś nigdy nie był skrzywdzony,ponieważ każde 60 sekund, które spędzasz smutny,to minuta radości, której nigdy nie odzyskasz.

Kiedy przychodzi wieczór  i kładę... teksty

feest dodano: 16 luty 2011

Kiedy przychodzi wieczór, i kładę się do łóżka a koło mnie siedzi kilka pluszowych kolesi , zastanawiam się nad dziwnymi rzeczami , wymyślam różne pierdoły. Czasami zajmuje mi to dużo czasu , czasami chwile, w każdym bądź razie prędzej czy później zasypiam .. a rano wstaje i zastanawiam się , czy nie powinnam zacząć dnia, od wizyty u psychiatry.

siłę mentalną człowieka... teksty

feest dodano: 16 luty 2011

siłę mentalną człowieka najłatwiej odnaleźć gdy podczas walki , totalnie mu nie wychodzi a On z godnością schodzi odstępując swoje miejsce innej osobie , która obecnie jest lepsza . i nawet jeśli bardzo zależy mu na swoim wybiciu i sukcesie , potrafi oddać pole do popisu innym bo wie , że dziś nie ma szans na wygraną .

mózg odmawia wszelkiej chęci do... teksty

feest dodano: 16 luty 2011

mózg odmawia wszelkiej chęci do nauki . ręka z trudnością sięga po książkę od geografii . oczy złośliwie rozjeżdżają się we wszystkie strony , byleby tylko nie spojrzeć na kartki zasypane literami . wszystko sprzyja zakończeniu dzisiejszej edukacji na wrzuceniu książki do plecaka

Co by było  gdyby Fineasz i Ferb nie... teksty

feest dodano: 15 luty 2011

Co by było, gdyby Fineasz i Ferb nie widzieli co dzisiaj robić ? co by było, gdyby Pepe pan dziobak sie nie znalazł ? Gdyby princesa nie rozpływała sie w ustach , a na cinimini nie byłoby cynamonowych wzorków ? Co by było gdyby sklepem warzywnym był JYSK ? nie wiem. Wiem jednak, że są Ci, dzieki którym śmieje mi się pysk .

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV