głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
feest W uszach miała słuchawki które były nieodłącznym elementem jej świata bez nich nie istniała. pewnie w tej chwili 857346 ludzi na świecie ucieka przed czymś pani

feest

feest.moblo.pl
W uszach miała słuchawki które były nieodłącznym elementem jej świata bez nich nie istniała.
W uszach miała słuchawki  które... teksty

feest dodano: 25 stycznia 2011

W uszach miała słuchawki, które były nieodłącznym elementem jej świata, bez nich nie istniała.

pewnie w tej chwili 857346 ludzi na... teksty

feest dodano: 25 stycznia 2011

pewnie w tej chwili 857346 ludzi na świecie , ucieka przed czymś , panicznie się tego bojąc . 747456 ludzi , płacze przez wspomnienia . 388948 jest chora na miłość , a ja , wyłożyłam nogi na biurko , zapaliłam papierosa i na wszystko mam wyjebane .

Uwielbiam  gdy idąc miastem ze... teksty

feest dodano: 25 stycznia 2011

Uwielbiam, gdy idąc miastem ze słuchawkami w uszach, rozmyślam o Tobie, a odtwarzacz spośród ponad 500 piosenek losuje akurat tę, przy której wyznałeś mi miłość.

est taki dzień  że po prostu  w... teksty

feest dodano: 25 stycznia 2011

est taki dzień, że po prostu, w pewnym momencie, musisz się, kur.wa, rozpłakać.

Po raz pierwszy napis na papierosach... teksty

feest dodano: 25 stycznia 2011

Po raz pierwszy napis na papierosach " palenie zabija " brzmiał jak obiecująca zachęta.

I nigdy nie mów  że kochasz tylko... teksty

feest dodano: 25 stycznia 2011

I nigdy nie mów, że kochasz tylko po to, żeby kogoś pocieszyć. Nigdy nie mów o wspólnych nocach, skoro wiesz, że jednak nie chcesz. Nigdy nie zostawiaj pijanego, skoro wiesz, że sam pijesz. Nigdy nie mów, że Cię nie ma, lecz po prostu powiedz, że nie chcesz rozmawiać. Nigdy nie mów, że wszystko Ci się we mnie podoba, jeśli nie podoba Ci się nic. Nigdy nie mów, że jestem jedyna, wyjątkowa, skoro wiesz, że to gówno prawda. Nigdy nie całuj, jeśli wiesz, że to dla Ciebie nic nie znaczy, bo dla kogoś może to oznaczać bardzo dużo. Nigdy nie mów "zapomnij", skoro wiesz, że i tak tego nie zrobię, bo nie chcę i nie potrafię. Nigdy nie mów, że to nie jest takie trudne, jeśli wiesz, że dla mnie to najtrudniejsza rzecz jaka kiedykolwiek zrobiłam. Nigdy nie chciej wracać do starych czasów, skoro wiesz, że niedługo zostawisz, złamiesz serce i powiesz "spierdalaj". Proszę Cię, nie kłam. Czy wymagam za wiele?

byłam pijana  ledwo stałam na... teksty

feest dodano: 25 stycznia 2011

byłam pijana, ledwo stałam na nogach, prawie na nic nie miałam siły, jedynie co byłam w stanie wtedy zrobić, to wykrzyczeć, że cię kurwa kocham. na to zawsze mam siłę.

a jak będę umierać to się... teksty

feest dodano: 25 stycznia 2011

a jak będę umierać to się uśmiechnę i powiem : Kurwa fajnie było !

tak bardzo chciałabym znów sięgać... teksty

feest dodano: 25 stycznia 2011

tak bardzo chciałabym znów sięgać mamie do pasa, nałożyć jej szpilki, po czym ubrać czerwoną sukienkę, która ciągnie się po podłodze z racji mojego wzrostu. usta pomalować ciemną szminką, przewiesić torebkę przez ramię, wziąć do ręki stary, białogardzki telefon, po czym udawać, że jestem panią prawnik i ktoś do mnie dzwoni w ważnej sprawie. wszystko było takie proste, bezpieczne. możecie brać wszystko na serio, przejmować się najdrobniejszymi błahostkami. ja mam zamiar zachować w sobie to dziecko, które przepełnione było wiarą i nadzieją w lepsze jutro

Pytasz po co gram ? Po co jak nie... teksty

feest dodano: 25 stycznia 2011

Pytasz po co gram ? Po co jak nie normalna w świątki piątki czy niedziele zakładam dres i biegnę z torbą na hale ? Po co jak nie do końca normalny człowiek biegam za okrągłym przedmiotem , który nazywają piłką ? Po co trenuje ? Dlaczego kocham Handball ? To tak jakbym zapytała po co i dlaczego oddychasz..

nie palę  ale jeśli kiedyś... teksty

feest dodano: 25 stycznia 2011

nie palę, ale jeśli kiedyś zobaczysz mnie z papierosem będzie to znaczyło, że nie mogę sobie z czymś poradzić.

Oni są jak najbliższa rodzina... teksty

feest dodano: 24 stycznia 2011

Oni są jak najbliższa rodzina , mają klucze do mojego domu , znają każdy mój sekret. Wyciągali mnie z każdego bagna , ratowali z każdej trudnej sytuacji.Milczeli na komisariacie gdy za moje nazwisko obiecywali im niestworzone rzeczy.Byli zawsze gdy ich potrzebowałam , nawet wtedy gdy krzyczałam że ich nienawidzę żeby spierdalali.Tylko dzięki nim dzisiaj jeszcze żyję na tym świecie , to oni widzieli mnie w najgorszym rozpierdolu , to oni byli ze mną gdy umierałam z bólu i wtedy gdy szczęście wypełniało każdą komórkę mojego ciała . Tysiące melanży , miliony wypitych piw , drinków , każdy blant , każdy papieros , każda ustawka , każda ucieczka przed policją i w chuj akcji o których lepiej nie wspominać. Nigdy nie obrócili się plecami , wierz mi że nie da się opisać jak mocna więź jest między nami.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV