głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fakehappiness Nie nie wybaczę Ci. Nie jestem tą miłą dziewczynką która zapomni. Nie zapomnę bo choć rany przestały się jątrzyć to przecież nadal noszę blizny które przypomina

fakehappiness

fakehappiness.moblo.pl
Nie nie wybaczę Ci. Nie jestem tą miłą dziewczynką która zapomni. Nie zapomnę bo choć rany przestały się jątrzyć to przecież nadal noszę blizny które przypominają o
Nie  nie wybaczę Ci. Nie jestem tą... teksty

fakehappiness dodano: 23 stycznia 2014

Nie, nie wybaczę Ci. Nie jestem tą miłą dziewczynką, która zapomni. Nie zapomnę, bo choć rany przestały się jątrzyć to przecież nadal noszę blizny, które przypominają o tym co przeszłam za każdym razem kiedy na nie spojrzę. Jak mam odpuścić Twoje kłamstwa, moją zrujnowaną psychikę i myśl, że zafundowałeś mi jeden z gorszych okresów w życiu? Nie da się, Ty też byś mi nie wybaczył. Nie, nie chodzi o to, że Cię nienawidzę, nie zasługujesz na ani jedno z moich uczuć. Jestem po prostu obojętna. Na Ciebie, na to co było i na Twoje gówniane próby przeprosin./esperer

Każdy mówił  że jest inny  że... teksty

fakehappiness dodano: 23 stycznia 2014

Każdy mówił, że jest inny, że mnie nie zrani, że od tej pory już wszystko będzie u mnie lepiej. Zapierali się, że nie odejdą jak poprzednicy. Tak, to były piękne kłamstwa, które perfekcyjnie pierdoliły moje zaufanie do facetów. Na początku wierzyłam w połowę, teraz w nic. Co jeśli przegapię tego, który mówił prawdę?

Boli świadomość  że pomimo tego... teksty

fakehappiness dodano: 23 stycznia 2014

Boli świadomość, że pomimo tego co przeszłaś, że pomimo tego jak mocno dostałaś od życia, chcesz spróbować jakoś sobie radzić. Jesteś nieufna, ale w końcu poznajesz kogoś kto wydaję się być inny, kogoś kto nie wykorzysta Twoich słabości. Potem odchodzi jak wszyscy i plan przetrwania wydaję się być wielką raną

Nie będę za Tobą płakać. Nie... teksty

fakehappiness dodano: 23 stycznia 2014

Nie będę za Tobą płakać. Nie zamknę się w pokoju i nie puszczę melancholijnych piosenek, bo znowu Cię nie ma. Odszedłeś? Trudno, widocznie tak miało być. To nie to, że ja jestem niewystarczająco dobra, tylko Ty jesteś wystarczająco głupi, aby wybrać łatwiejszą opcję i po prostu pójść tam, gdzie nie trzeba się starać.

W dzisiejszych czasach tylko to jest... teksty

fakehappiness dodano: 29 kwietnia 2013

W dzisiejszych czasach tylko to jest siłą, Spijam słowa z Twoich ust - bezwarunkowa miłość!

Za przyjaźń  bo bez tego nie... teksty

fakehappiness dodano: 29 kwietnia 2013

Za przyjaźń, bo bez tego nie doszedłbym nigdzie, Choć z roku na rok, co raz mniej nas na tej liście. Z każdej sytuacji wspólnie znajdziemy wyjście, Jeszcze parę zwycięstw, razem będziemy na szczycie.

  Ludzie nam bliscy gdy odchodzą z... teksty

fakehappiness dodano: 29 kwietnia 2013

" Ludzie nam bliscy gdy odchodzą z tego świata, W sercu ból który nie daje zapomnieć przez lata. Przez jedna chwilę chciałbym zobaczyć brata, Który był starszy ode mnie o dwa lata. "

  Jeden moment taki dla którego... teksty

fakehappiness dodano: 29 kwietnia 2013

" Jeden moment taki,dla którego żyję, To ujrzeć swoje dzieci,mieć dom i rodzinę. Błagam Boga o to by z fartem już do końca, Iść razem z tym co najbardziej kocham. "

  Na koniec stanę sam na tle... teksty

fakehappiness dodano: 29 kwietnia 2013

" Na koniec stanę sam na tle błękitnego nieba. Pier*lę to jaranie, bo mi tego nie potrzeba "

Wzbudzić nadzieję a potem z tego... teksty

fakehappiness dodano: 29 kwietnia 2013

Wzbudzić nadzieję a potem z tego kpić, tak się nie robi jak z ludźmi chce się żyć.

 Stało się – dojrzałem  na oczy... teksty

fakehappiness dodano: 29 kwietnia 2013

"Stało się – dojrzałem, na oczy przejrzałem, Ujrzałem rzeczy, których wcześniej nie dostrzegałem. Stało się – wydoroślałem, bariery pokonałem, Poznałem to, o czym pojęcia nie miałem."

Pełne lęku oczy  na ustach... teksty

fakehappiness dodano: 29 kwietnia 2013

Pełne lęku oczy, na ustach kłamstwa motyw, Na koncie ploty, poszły w krwiobieg jak narkotyk. Zażekasz się, nie masz z tym nic wspólnego, Masz szczerych przyjaciół- oni mówią co innego ... "

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 85 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV