głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fakehappiness Ona chyba trochę w rozterce szukała swego księcia ale nie wpadł jej w ręce . Z pozoru szczęśliwa ale w głębi duszy smutna ... Samotność bywa okrutna to taka pus

fakehappiness

fakehappiness.moblo.pl
Ona chyba trochę w rozterce szukała swego księcia ale nie wpadł jej w ręce . Z pozoru szczęśliwa ale w głębi duszy smutna ... Samotność bywa okrutna to taka pustka .
Ona chyba trochę w rozterce szukała... teksty

fakehappiness dodano: 18 maja 2012

Ona chyba trochę w rozterce szukała swego księcia ale nie wpadł jej w ręce . Z pozoru szczęśliwa ale w głębi duszy smutna ... Samotność bywa okrutna - to taka pustka .

I mijają godziny  dni  miesiące i z... teksty

fakehappiness dodano: 16 maja 2012

I mijają godziny, dni, miesiące i z każdą chwilą jest jeszcze dalej, z każdą chwilą tracę po kawałku nadziei, każdego dnia boję się tych kolejnych dni, i tak bardzo chciałabym Go zobaczyć, tak bardzo chciałabym móc przytulić się do Niego, lub chociażby zamienić z Nim kilka zdań. Tak bardzo za Nim tęsknie. /inmyveins

jeśli cię zdradził  kochanie  to... teksty

fakehappiness dodano: 16 maja 2012

jeśli cię zdradził, kochanie, to pamiętaj, że młodzi chłopcy wyruchaliby węża, jeśli tylko nosiłby makijaż. nie możesz brać tego do siebie . / eeioiuzalezniasz

I może udawałam przy Tobie silną i... teksty

fakehappiness dodano: 15 maja 2012

I może udawałam przy Tobie silną i bezuczuciową sukę, ale przecież jakbyś darzył mnie chociaż odrobiną tego co ja czuję do Ciebie to może byś zobaczył ten błysk w oczach gdy patrzę na Ciebie i jebaną miłość, w której się poplątałam.

Choroby są po to  by nam... teksty

fakehappiness dodano: 15 maja 2012

Choroby są po to, by nam przypominać, że nasz kontrakt z życiem może być w każdej chwili unieważniony.

The green eyes  yeah the spotlight... teksty

fakehappiness dodano: 15 maja 2012

The green eyes, yeah the spotlight, shines upon you And how could, anybody, deny you. I came here with a load, And it feels so much lighter now I met you. And honey you should know, That I could never go on without you./ Zielone oczy, świecą w ciebie niczym reflektory, i jak ktokolwiek mógł ci odmowić. Przyszedlem tu z ciężarem I teraz wydaję się być o wiele lżejszy, odkąd poznałem ciebie. I kochanie, powinnaś wiedzieć Że nigdy nie mógłbym iść bez ciebie

czujesz jak się trujesz każdym... teksty

fakehappiness dodano: 15 maja 2012

czujesz jak się trujesz każdym nabranym powietrzem w płuca ? nie słyszysz , już nie czujesz że to co kiedyś rozrywało ci żebra przestało bić , zupełnie ucichło ? tęsknisz , cholernie tęsknisz za tym kto niegdyś trzymał cię za dłoń , budził pocałunkiem zostawiając kolejną drobną ranę na twoich wargach , za tym co miał te niesamowite oczy , i cudowny szept który mówił że kocha i zawsze będzie.

Zobacz ile warta miłość  ile warte... teksty

fakehappiness dodano: 21 kwietnia 2012

Zobacz ile warta miłość, ile warte jest uczucie, Które nagle traci urok w pierdolonej minucie

Stracić bliską osobę nie życzę... teksty

fakehappiness dodano: 21 kwietnia 2012

Stracić bliską osobę nie życzę tego nikomy Sam mam takie doświadczenie, wiem jak to boli ziomuś

Nieraz sam siebie nie rozumiesz... teksty

fakehappiness dodano: 21 kwietnia 2012

Nieraz sam siebie nie rozumiesz, patrzysz jak dziecko. Nagle zwalił Ci się świat , bo to co kochałeś odeszło

Powiedz mi co czujesz   gdy tracisz w... teksty

fakehappiness dodano: 21 kwietnia 2012

Powiedz mi co czujesz , gdy tracisz w siebie wiarę. Gdy okazuje się , że osoba , którą kochasz odeszła i wiesz , że już nie wróci , wiem , opcja ciężka.

On lata ci gdzieś w bani   myśli... teksty

fakehappiness dodano: 21 kwietnia 2012

On lata ci gdzieś w bani , myśli niepoukładane. Jest ostatnią myślą gdy idziesz spać i pierwszą kiedy wstajesz. Gdziekolwiek jesteś to wciąż słyszysz jego głos. Myślisz o nim dzień w dzień bo jednak łączyło was coś. Dostałaś cios po którym ledwo stąpasz po tej ziemi. Nagle podnosisz biała flagę , bo brakuje nadziei. Upadasz z dnia na dzień , w dół i tak coraz bardziej, bo czułaś jak CI zależało i wiązałaś plan za planem.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV