głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fakehappiness a gdy dowiem się że ten paszczur zrobił kolejny krok by zepsuć moje szczęście nie skończy się na rozwaleniu Jej głowy o ławkę. ja nie dam zniszczyć swojego szcz

fakehappiness

fakehappiness.moblo.pl
a gdy dowiem się że ten paszczur zrobił kolejny krok by zepsuć moje szczęście nie skończy się na rozwaleniu Jej głowy o ławkę. ja nie dam zniszczyć swojego szczęśc
a gdy dowiem się   że ten paszczur... teksty

fakehappiness dodano: 22 maja 2012

a gdy dowiem się , że ten paszczur zrobił kolejny krok by zepsuć moje szczęście - nie skończy się na rozwaleniu Jej głowy o ławkę. ja nie dam zniszczyć swojego szczęścia - nigdy, nikomu. i tak już, chodząc - ogląda się za siebie. bo jestem wszędzie, kontrolując każdy Jej ruch. i nawet jeśli nie ma mnie w mieście - wiem kiedy wyszła z domu, a nawet kiedy była w kiblu. mnie się nie prowokuje.

Zawsze tak jest. Wydaje ci sie  że... teksty

fakehappiness dodano: 22 maja 2012

Zawsze tak jest. Wydaje ci sie, że nie jestes taka, że nie jesteś zdolna do tak podlych rzeczy. I wtedy przychodzi kryzys jesteś zła, facet cie zostawił, matka nie chce cie znać, pokłóciłaś sie z przyjaciółka. Masz wszystkiego dosc i przychodzi pokusa. Zawsze w takich momentach kiedy nie jesteś w stanie z nimi walczyć. I okazuje sie ,że jesteś tak podła jak reszta albo i bardziej.

i choć poszli w inne strony on nie... teksty

fakehappiness dodano: 22 maja 2012

i choć poszli w inne strony on nie odszedł z jej serca.

czasem biorąc do ręki nóż miałam... teksty

fakehappiness dodano: 22 maja 2012

czasem biorąc do ręki nóż miałam ochotę wbić go sobie prosto w serce, by nic więcej już nie czuć. gdy miałam w ręce strzykawkę nie jeden raz pomyślałam o złotym strzale. stojąc na krawędzi , miałam ochotę skoczyć. tak często chciałam się poddać, a mimo to - nadal tu jestem.

Byłeś dla mnie ważny  ale teraz... teksty

fakehappiness dodano: 20 maja 2012

Byłeś dla mnie ważny, ale teraz jestes kimś kogo nie znam.

Ludzie uzależnieni od narkotyków... teksty

fakehappiness dodano: 18 maja 2012

Ludzie uzależnieni od narkotyków są podobni do alkoholików. Nie szanują się, chcieliby uciec od samych siebie. To rodzaj psychicznego samobójstwa.

Człowiek pije  żeby utopić jakąś... teksty

fakehappiness dodano: 18 maja 2012

Człowiek pije, żeby utopić jakąś myśl, a ta przeradza się w obsesję. Podejrzenie, które chciało się odsunąć, pod wpływem alkoholu staje się żywsze, silniejsze, zajmuje coraz więcej miejsca.

Dzięki Tobie skumałem  że ten... teksty

fakehappiness dodano: 18 maja 2012

Dzięki Tobie skumałem, że ten brzydki świat jest piękny I nie liczy się tutaj nic tylko momenty.

Nie jest źle. Są przyjaciele  jest... teksty

fakehappiness dodano: 18 maja 2012

Nie jest źle. Są przyjaciele, jest nadzieja, głośny śmiech. Jest prawie tak jak być powinno. Szkoda tylko, że Ciebie brak.

Zastanawia mnie co czuje gdy mija... teksty

fakehappiness dodano: 18 maja 2012

Zastanawia mnie co czuje gdy mija mnie na ulicy, gdy nasze oczy spotykają się na te kilka krótkich sekund .Zastanawia mnie czy czasem o mnie myśli, jak i czy w ogóle wypowiada się na mój temat...Zastanawia mnie czy żałuje że to wszystko tak się potoczyło czy chciał by to zmienić...Zastanawia mnie jaki ma do mnie stosunek i kim tak właściwie dla niego byłam...

Po prostu uciec  pozostawiając za... teksty

fakehappiness dodano: 18 maja 2012

Po prostu uciec, pozostawiając za sobą każdy, nawet z najmniejszych problemów. Zapomnieć o każdej źle podjętej decyzji. Nie żałować i żyć, czerpiąc jak najwięcej z szansy, którą dostaliśmy od samego stwórcy. Szansy, która się nigdy nie powtórzy.

Wrogów mi nie brak  bo tak to... teksty

fakehappiness dodano: 18 maja 2012

Wrogów mi nie brak, bo tak to działa. mój każdy sukces to ich osobisty dramat.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV