głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
fakehappiness Poczuj prawdę która osiada na powiekach to jest o miłości której nie zmierzysz w monetach Pozwalasz mi odejść. W tak bezlitosny sposób odpychasz mnie od siebie

fakehappiness

fakehappiness.moblo.pl
Poczuj prawdę która osiada na powiekach to jest o miłości której nie zmierzysz w monetach
  Poczuj prawdę  która osiada na... teksty

fakehappiness dodano: 29 kwietnia 2013

` Poczuj prawdę, która osiada na powiekach, to jest o miłości, której nie zmierzysz w monetach `

Pozwalasz mi odejść. W tak... teksty

fakehappiness dodano: 12 października 2012

Pozwalasz mi odejść. W tak bezlitosny sposób odpychasz mnie od siebie nie próbując przy tym nic ratować. Myślisz, że to daje mi przyjemną radość z Twojego zachowania? Ty, człowieku nie widzisz nawet, jak niszczysz mnie tymi posunięciami. Starasz się odejść, zniknąć z mojego życia, a jednak wykorzystujesz każdą chwilę, aby dyktować mi warunki, na których mam żyć. Ja nie chcę tego. Wolę słuchać głosu własnego serca i podążać w jego rytmie, aniżeli przystać na Twoje warunki.

Miłość? Szaleństwo  w które... teksty

fakehappiness dodano: 12 października 2012

Miłość? Szaleństwo, w które kiedyś zostałam uwikłana. Zmieniła ona całe moje życie. Obróciła dotychczasowe życie o ponad 180 stopni. Zniszczyła wiele moich marzeń, wspomnień, ale zapoczątkowała powstanie czegoś nowego.. Poznałam dzięki Niej wiele wspaniałych osób, które do dziś są przy Mnie. Znam ich wystarczająco długo, aby mieć pewność, iż mogę im ufać. Są zawsze, niezależnie od tego co los pisze. Stają murem za Mną, gdy coś się dzieje, karcą i krzyczą, kiedy nadchodzi chwila zbłądzenia.

To nie jest tak  że ja już nie... teksty

fakehappiness dodano: 12 października 2012

To nie jest tak, że ja już nie pamiętam. Pamiętam każdą przepłakaną przez Niego noc, pamiętam po jakich słowach płakałam najbardziej. Każdą obietnicę nadal noszę w sobie z nadzieją, że jeszcze kiedyś ją spełni. Każdy szept, każde wypowiedziane prosto w oczy słowa odtwarzam czasami w pamięci, nikomu o tym nie mówiąc. Pamiętam jak mnie przytulał, jak trzymał za rękę, jak utwierdzał w przekonaniu, że mu zależy. Pamiętam jak odszedł, nic nie wyjaśniając. jak kłamiąc prosto w twarz układał sobie życie z inną.

Na szczęście nie pokochałam Cię... teksty

fakehappiness dodano: 25 września 2012

Na szczęście nie pokochałam Cię bardziej od nutelli, od numerów HuczuHucza i Pezeta, od przesiadywania całymi dniami na moblo, od oglądania Trudnych spraw z moją mamą, od prowokowania mojej siostry do kłótni, od lodówki przepełnionej Lechami, która jest moją miłością, od mojego kilkunastoletniego swetra który mama zrobiła mi na drutach. Na szczęście nigdy nie będę kochała cię bardziej. Na szczęście dla mnie. / Jachcenajamaice♥
Autor cytatu: jachcenajamaice

I wiedziałam  że będzie tak... teksty

fakehappiness dodano: 25 września 2012

I wiedziałam, że będzie tak jakbyśmy się nigdy nie poznali. Mogę się założyć, że już nigdy nie usłyszę od Ciebie ani jednego miłego słowa. Nasze drogi się rozeszły, bo Ty tego chciałeś i nic się już nie zmieni.
Autor cytatu: jachcenajamaice

Przepraszam  że wstając każdego... teksty

fakehappiness dodano: 25 września 2012

Przepraszam, że wstając każdego dnia myślałam o Tobie. Przepraszam, że wieczorami płakałam za Tobą. Przepraszam, że układałam sobie z Tobą życie. Przepraszam, że się z Tobą spotykałam i pozwoliłam sobą bawić. Przepraszam, że mnie poznałeś. Przepraszam za "kocham" wypowiedziane w duchu. Przepraszam za nieprzespane noce. Przepraszam, że uwierzyłam w Twoje obietnice, komplementy. Przepraszam, ale już mnie nie rań..

Jeżeli ciało A lubi ciało B to nie... teksty

fakehappiness dodano: 25 września 2012

Jeżeli ciało A lubi ciało B to nie mogą być razem, bo ciało C się wpierdala.

chciałabym  żebyśmy przestali się... teksty

fakehappiness dodano: 25 września 2012

chciałabym, żebyśmy przestali się znać. zapomnieli o sobie nawzajem. a po pewnym czasie ponownie spotkali i zaczęli od nowa. nie pamiętając o tym co było.

boję się zobowiązań. nie chcę ci... teksty

fakehappiness dodano: 25 września 2012

boję się zobowiązań. nie chcę ci nic obiecywać, niczego na siłę nazywać. nie wyznam ci nagle wszystkiego, co czuję. ale mogę być, całkiem blisko. mogę być oparciem, o ile nie obciążysz mnie zbyt mocno, dobrym słuchaczem, albo poprawiaczem nastroju. mogę być kim chcesz, tylko nie czyń mnie zbyt ważną. nie jestem dobra w byciu czyimś wszystkim.

Myślisz że mnie znasz? Może... teksty

fakehappiness dodano: 25 września 2012

Myślisz że mnie znasz? Może poprostu przewidujesz pare moich reakcji, ale tak naprawde nawet przyjaciele mnie do końca nie znają.Zakładam maskę, by ptrzetrwać w tym raniącym świecie

Leżąc na podłodze z papierosem w... teksty

fakehappiness dodano: 11 czerwca 2012

Leżąc na podłodze z papierosem w ręku, wciąż zastanawiała się, czy lepsze jest bezsensowne życie czy sensowna śmierć

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV