głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Każdego dnia muszę się od Ciebie dowiadywać jak bardzo jestem złym człowiekiem? Ile złego wyrządziłam naszemu związkowi? Jak bardzo jestem słaba psychicznie? Ja

estate

estate.moblo.pl
Każdego dnia muszę się od Ciebie dowiadywać jak bardzo jestem złym człowiekiem? Ile złego wyrządziłam naszemu związkowi? Jak bardzo jestem słaba psychicznie? Jaką jeste
Każdego dnia muszę się od Ciebie... teksty

estate dodano: 8 luty 2012

Każdego dnia muszę się od Ciebie dowiadywać, jak bardzo jestem złym człowiekiem? Ile złego wyrządziłam naszemu związkowi? Jak bardzo jestem słaba psychicznie? Jaką jestem zwykłą dziwką? Ile jestem warta w przeciwieństwie do Twoich koleżanek? Lubisz, gdy cierpię i że lubisz ten widok. Tylko żeby któregoś dnia nie zaskoczyło Cię to, że już mnie nie ma. Tak, dokładnie, nie ma.

Ona zawsze na mnie czeka. Ona zawsze... teksty

estate dodano: 8 luty 2012

Ona zawsze na mnie czeka. Ona zawsze wita mnie uśmiechem. Ona zawsze mnie przytuli. Ona zawsze do mnie dzwoni. Ona zawsze mówi mi, co jej dolega. Ona zawsze wie, jak mnie pocieszyć. Ona nigdy mnie nie skrzywdziła. Ona zawsze po prostu jest, że aż chce się żyć.

Nigdy nie będę już taka  jaką... teksty

estate dodano: 8 luty 2012

Nigdy nie będę już taka, jaką pragniesz. Taką, jak bardzo kochałeś. Boli, cholernie kurwa.

Cwaniakowanie na lekcji wychowawczej... teksty

estate dodano: 6 luty 2012

Cwaniakowanie na lekcji wychowawczej to moje ulubione zajęcie w ciągu całego tygodnia. Uwielbiam być w centrum uwagi, śmiać się na całą klasę i dopierdalać każdemu po kolei. Jedzenie i picie też jest fajne, jednak nie aż tak bardzo, jak rzucanie w kumpla papierkami, długopisami czy zeszytami. Jak myślisz, po chuj to wszystko, ta radość? Po jedno Twoje spojrzenie.

Jest tyle do powiedzenia  że nie mam... teksty

estate dodano: 6 luty 2012

Jest tyle do powiedzenia, że nie mam pojęcia od czego zacząć.

2. Więcej czasu zaczęłyście... teksty

estate dodano: 6 luty 2012

2. Więcej czasu zaczęłyście spędzać z nim niż ze mną. On stał się dla was jedną z najważniejszych osób, a ja zbędną. Nie mogłam tego wytrzymać, wiesz? Uciekałam cały czas przed tą całą rzeczywistością. Musiałam się odciąć, innego wyjścia nie widziałam. Rozmowa z wami? Po co miałam otwierać swój ryj? Po co miałam się wpierdalać? Żeby usłyszeć, że przesadzam? Że czas się ogarnąć? Że życie toczy się dalej? Że było to co było i czasu nie cofnę? Żeby po raz kolejny zostać spławionym? Żeby usłyszeć jaki on jest doskonały, śmieszny i o niebo lepszy ode mnie? Widzę to już w szkole, to mi wystarczy. Tak naprawdę, nie dziwię się, że go wybrałyście. Przecież dobrze mieć kopię swojego najlepszego kumpla tuż obok siebie. Uwierz, że mój śmiech prawie na każdej lekcji nie oznacza tego, jaka jestem szczęśliwa. Nie masz pojęcia, co ja tak naprawdę czuję. Udawanie i obojętność stały się codziennością, nie tylko moją, ale i waszą. Przepraszam, ale ja nie potrafię inaczej, przynajmniej teraz.

1. Nie widzisz  co się stało?... teksty

estate dodano: 6 luty 2012

1. Nie widzisz, co się stało? Proszę Cię. Zakończenie roku 2011 był najgorszym dotychczas w moim życiu. Koniec wielkiej miłości, użalanie się nad sobą i wciąganie w to was. Przed Sylwestrem Twoje wielkie wkurwy, że istnieję, że masz spędzić go w moim towarzystwie. Dobrze wiedziałaś, jak skończy się ten wieczór, ale ja nie chciałam słuchać, jak zwykle postawiłam na swoim. Naprawdę myślałam, że poradzę sobie z jego osobą w jednym pokoju. Przerosło mnie to. Nadmiar alkoholu, zbyt duże emocje. Moje zachowanie było chore, ale powiedz, jakbyś Ty zareagowała na to wszystko? Osoba, którą tak kochałaś wręcz wykrzyczała Ci to, że Cię nie kocha i że naprawdę nigdy nie pokochała. Odreagowania pierwszym, lepszy idiotą było zbędne. Zdaję sobie sprawę, że zrobiłam z siebie największą idiotkę, kretynkę, no kurwa nie umiem określić siebie w tej sytuacji. Mam wrażenie, że zawiodłam wszystkich dookoła, szczególnie was dwie. Przez jeden incydent, zmieniło się całe moje życie.

Nie chodzi o to  że nie chcę. Ja... teksty

estate dodano: 5 luty 2012

Nie chodzi o to, że nie chcę. Ja nie potrafię tego naprawić, w żaden sposób.

Nie muszę nic mówić  wystarczy... teksty

estate dodano: 2 luty 2012

Nie muszę nic mówić, wystarczy jedno moje spojrzenie, by usłyszeć od niej "nie przejmuj się, chodź".

Nazwij mnie jak chcesz  ale kurwa... teksty

estate dodano: 1 luty 2012

Nazwij mnie jak chcesz, ale kurwa, boję się. Boję się pierwszy raz o samą siebie. O swoją przyszłość i czy też, w ogóle wytrwam jeszcze parę miesięcy.

Jest to jedyna osoba  od której... teksty

estate dodano: 30 stycznia 2012

Jest to jedyna osoba, od której odbieram telefon o piątej nad ranem. Gdy widzę jej uśmiech, już wiem, że zrobiła coś głupiego. Uwielbiam, gdy opowiada mi o tych wszystkich dziewczynach, kręcących się koło chłopaka, którego kocha. Jej nieosiągalne marzenia doprowadzają mnie do śmiechu, którego nie potrafię opanować. Smsy od niej o banalnej treści powodują u mnie szeroki uśmiech. Parogodzinne rozmowy przez kamerkę i wspólne śpiewanie harcerskich piosenek wywołuje u mnie wiele wspomnień. Najmilej wspominam kłótnie z chłopakami, szczególnie z moim byłym. Informowanie go, że jest już zajęty przez nią, że śmierdzi/jebie, że nie ma wody w domu, że nie stać go na taką dupę jak ja, że nie jestem jego warta, że przyjdzie pod jego dom i pojadą razem do szkoły, że jego kumpel jest bardziej "szeksi" od niego i wiele innych. Mogłabym to przeżyć jeszcze raz, nawet jakby miało się skończyć, jak skończyło. Chciałabym poczuć się choć na chwilę tak szczęśliwa, jak wtedy.

Miesiąc temu to Ty zatrzymałeś... teksty

estate dodano: 30 stycznia 2012

Miesiąc temu to Ty zatrzymałeś mój czas, dziś jednak głupia koperta. Nie spodziewałabym się, że zostało mi tak mało czasu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV