głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate nie powiem Ci że tęsknie bo to cholernie żałosne ale tęsknie. esperer Powinnam spaść na takie dno by docenić każdy swój uśmiech. Chciałeś żebym się wreszcie oga

estate

estate.moblo.pl
nie powiem Ci że tęsknie bo to cholernie żałosne ale tęsknie. esperer
nie powiem Ci  że tęsknie  bo to... teksty

estate dodano: 3 stycznia 2012

nie powiem Ci, że tęsknie, bo to cholernie żałosne, ale tęsknie. /esperer
Autor cytatu: esperer

Powinnam spaść na takie dno  by... teksty

estate dodano: 2 stycznia 2012

Powinnam spaść na takie dno, by docenić każdy swój uśmiech.

Chciałeś  żebym się wreszcie... teksty

estate dodano: 2 stycznia 2012

Chciałeś, żebym się wreszcie ogarnęła. Chciałeś, żebym wreszcie zrozumiała, że nas nie ma. Chciałeś, żebym przestała Cię kochać. To chociaż przestań przeszkadzać mi być chwilowo szczęśliwą.

Za rozpad naszego związku winiłam... teksty

estate dodano: 29 grudnia 2011

Za rozpad naszego związku winiłam tylko siebie. Przez cały czas gdybałam i liczyłam swoje błędy. Gdy ochłonęłam i zaczęłam racjonalnie myśleć, doszłam do wniosku, że nic wielkiego nie zrobiłam. Obrażanie się o głupoty, zazdrość przecież były na porządku dziennym. Mi nie zależało na dobrych ocenach. Nie obchodziła mnie opinia innych na nasz temat. Nie kłamałam nigdy, gdy mówiłam o swoich uczuciach do Ciebie. Nie udawałam, że jest dobrze. Nie potrafiłam mieć wyjebane na Twoją osobę. I to nie ja nie potrafiłam tego wszystkiego powiedzieć prosto w oczy.

Najbardziej kochałam Cię za to  że... teksty

estate dodano: 29 grudnia 2011

Najbardziej kochałam Cię za to, że potrafiłeś w ciągu pięciu sekund naprawić największy błąd. Jednak nie wiedziałam, że potrafisz również wszystko rozjebać w tak krótkim czasie.

Wiesz jak fajnie obejrzeć stare... teksty

estate dodano: 29 grudnia 2011

Wiesz jak fajnie obejrzeć stare zdjęcia z przedszkola i podstawówki? Wiesz jak fajnie powspominać starych kumpli? Wiesz jak fajnie przypomnieć sobie wszystkie przypały za dzieciaka? Wiesz jak fajnie, gdy nie jesteś chwilowo najważniejszy w mojej głowie? Nawet nie masz pojęcia.

  Wiesz  co jest najgorsze w tym... teksty

estate dodano: 26 grudnia 2011

- Wiesz, co jest najgorsze w tym wszystkim? - Nie? - Że jeśli wkładasz w coś serce to potem jesteś dla innych tylko kurwą, co chce więcej. / Beds.

Może nie wchodzi się do tej samej... teksty

estate dodano: 23 grudnia 2011

Może nie wchodzi się do tej samej rzeki dwa razy, ale przecież w miłości góry, rzeki, doliny nie mają znaczenia.

Po raz pierwszy od jakis trzech lat... teksty

estate dodano: 16 grudnia 2011

Po raz pierwszy od jakis trzech lat, przeszłam obok Ciebie obojętnie. Żadnego patrzenia się w oczy, żadnego odwracania się w tył, żadnego wymuszonego "cześć", żadnych refleksji "co by było, gdyby.." jak to było zawsze po naszych przypadkowych spotkaniach. Tak definitywnie, mam wyjebane w Twoją jakże skromną osóbkę, kochany.

Na początku brakuje w chuj  wydaje... teksty

estate dodano: 30 września 2011

Na początku brakuje w chuj, wydaje Ci się, że tylko tego potrzebujesz. Przychodzi taki moment, w którym czas ratuje wszystkie rzeczy związane z Tobą i tak po prostu mija. / Jacenty.

To jest na takiej zasadzie. Jestem... teksty

estate dodano: 17 września 2011

To jest na takiej zasadzie. Jestem Twoją "malutką" siostrą. Wkurwiam Cię, robię Ci wstyd, marudzę całymi dniami, dzwonię po Twoich kolegach, śmieję sie z Ciebie i to Ty znasz mnie jak nikt.

2. Możliwe  że lody z czekoladą... teksty

estate dodano: 11 września 2011

2. Możliwe, że lody z czekoladą nie smakują tak samo jak kiedyś, a siedzenie na murku z kimś innym nie jest tak wspaniałe jak z Tobą, ale nie żaluję niczego z tamtych wakacji. Są najmilej wspominane, pomijając pare niemiłych incydentów. Nie mam już żalu, że nie utrzymujemy kontaku, tak miało być. Mieliśmy się rozdzielić i zacząć wszystko od nowa, bez siebie. Po prostu, nie miałeś być najważniejszym człowiekiem. Żaluję tylko tego, że dopiero teraz zrozumiałam, dlaczego to tak się skończyło.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV