głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Ja nie rozumiem co tutaj robię. Nie mam pojęcia dlaczego Bóg mnie tak skarał że urodziłam się w tych czasach. Całkiem inaczej wyobrażałam sobie swoje życie. Ws

estate

estate.moblo.pl
Ja nie rozumiem co tutaj robię. Nie mam pojęcia dlaczego Bóg mnie tak skarał że urodziłam się w tych czasach. Całkiem inaczej wyobrażałam sobie swoje życie. Wspó
  Ja nie rozumiem  co tutaj robię.... teksty

estate dodano: 29 stycznia 2012

" Ja nie rozumiem, co tutaj robię. Nie mam pojęcia, dlaczego Bóg mnie tak skarał, że urodziłam się w tych czasach. Całkiem inaczej wyobrażałam sobie swoje życie. Współczesność mnie przytłacza, mam dość tego życia, ale najwyraźniej muszę zrobić tutaj coś ważnego. Coś, co zmieni życie każdemu z nas. " / ...

Cokolwiek w życiu robisz  nie ma to... teksty

estate dodano: 29 stycznia 2012

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma to większego znaczenia, ale ważne jest, żeby to zrobić, bo nikt inny nie zrobi tego za Ciebie. Pojawia się ktoś w Twoim życiu i część Ciebie mówi "nie jestem gotów", a druga część mówi "musi być Twoja na zawsze". / Remember me.

Z kumplem śpieszyliśmy się do... teksty

estate dodano: 27 stycznia 2012

Z kumplem śpieszyliśmy się do szatni, chcąc po drodze do domu zaliczyć palarnię. Zapinałam ostatni guzik od płaszcza, a tu podchodzi do mnie mała kuleczka z cholernie świecącymi się, niebieskimi oczkami i z uśmiechem od ucha do ucha. Spojrzał się na mnie z dołu i wymamrotał cichutko głosem "ej, kocham Cię". Takie miłe zdanie na zakończenie okropnego tygodnia w szkole.

Ty z nim spędzasz za dużo czasu. Ty... teksty

estate dodano: 24 stycznia 2012

Ty z nim spędzasz za dużo czasu. Ty go cały czas zmieniasz w siebie. Ty mi go zabrałeś. I to Ty spierdoliłeś moje idealne życie. Nie mogę na Ciebie patrzeć człowieku.

Kocham  tęsknię  brakuje  zależy... teksty

estate dodano: 24 stycznia 2012

Kocham, tęsknię, brakuje, zależy - takie tam niepotrzebne i nieznaczące sranie w banie.

W moich oczach Ciebie już nie ma... teksty

estate dodano: 23 stycznia 2012

W moich oczach Ciebie już nie ma, rozprysłeś się na miliony maleńkich kawałeczków.

To nie jesteś Ty. Po raz kolejny... teksty

estate dodano: 23 stycznia 2012

To nie jesteś Ty. Po raz kolejny jesteś kimś, kim tak naprawdę nie jesteś. Życzę Tobie powodzenia w dalszym funkcjonowaniu. Po prostu jesteś chuja warty.

Nie pamiętałam uczucia  jak to jest... teksty

estate dodano: 23 stycznia 2012

Nie pamiętałam uczucia, jak to jest uśmiechać się do każdej osoby przechodzącej do mnie. Jak to jest krzyczeć do wszystkich "SIEEEEEEEEEEEEMA" i bić się na przerwach. Latanie po starym i nowym skrzydle, bawiąc się w chowanego czy w berka. Radocha z jedzenia na lekcji jabłka czy bułek. Rzucanie się resztkami po długopisach. Nawet rozmowa z wkurzającym wychowawcą stała się przyjemnością. Szkoła znowu stała się moim lekiem na wszystko, jak i poniektórzy ludzie. Dzięki wam daję sobie świetnie radę. Dziękuję wam kociaki.

Jest równie pojebana jak ja.... teksty

estate dodano: 22 stycznia 2012

Jest równie pojebana jak ja. Uwielbia wkurwiać wszystkich dookoła, tylko jeśli ona jest wkurwiona, najlepiej się nie zbliżać. Tworzy różne konta fikcyjne, żeby zrobić kogoś w chuja. Dzwoni z zastrzeżonego do swoje "bojfrenda", żeby usłyszeć jego głos. Jest równie leniwa i woli wstać o trzeciej nad ranem, żeby się pouczyć. Czyta archiwum sprzed roku, żeby się pośmiać, jakim to było się idiotą. Napierdala się z dziuniek ze wsi. Gdzie Ty kurwa byłaś całe moje życie, no?

 Dziewczyno  jesteś głupia i... teksty

estate dodano: 22 stycznia 2012

"Dziewczyno, jesteś głupia i naiwna. Mówiłem Ci wcześniej, żebyś z nim skończyła, ale Ty się upierałaś. Teraz żyłabyś sobie jak dama, a nie jak pizda użalająca się nad sobą. Masz to na własne życzenie. Przecież widziałaś, że był taki czas, kiedy się między wami nie układało, a Ty? Chciałaś wszystko na siłę naprawiać. Ty powinnaś z nim skończyć wcześniej, wiesz? Żeby to on czuł się jak ostatnia szmata, nie Ty. Powinnaś się teraz bawić. Impreza za imprezą, tylko z umiarem, kochanie. Pokaż tej piździe, że masz tak samo wyjebane, jak on. Tak długo mi nie zależało na nikim, że zapomniałem jak to jest nie mieć wyjebane. Nawet Ty zapomnisz. I jeszcze przestań pierdolić, że zależy Ci, że tęsknisz czy też kochasz. Jeśli nie masz kogo kochać to możesz mnie, a nie jakiegoś frajera". / ♥

Gdy jest się szczęśliwym  czas... teksty

estate dodano: 22 stycznia 2012

Gdy jest się szczęśliwym, czas płynie z taką szybkością, że nie pamiętasz, co robiłeś tydzień temu.

Marnując sobotni wieczór przy... teksty

estate dodano: 22 stycznia 2012

Marnując sobotni wieczór przy przerabianiu zdjęć, nagle ktoś puka do moich drzwi. Myślałam, że kolejny sąsiad z pytaniem, czy mamy prąd, jednak w nich stała dwójka największych idiotów, których uwielbiam. Każą mi się ubrać, jak najszybciej potrafię i idziemy na koniec miasta. Za oknem minus pół stopnia, chlapa i śnieg z deszczem, ale wyjebane w pogodę. Dzwonienie do ziomków, czy mają szlugi, nagrywanie filmików, odróżnienie wyjazdu od przejazdu na pks'ie, uciekanie przede mną, wiedząc, że cholernie boję się ciemności w lesie, z milion gleb po drodze. Do domu wróciliśmy w przemokniętych butach, w kurtkach od płatków śniegu, nie wspominając o włosach. Chuj, że po wczorajszym ból gardła nie daje mi spać i mam z trzydzieści osiem stopni gorączki. Wszystko dla poprawy nastroju.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV