głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Nie chodzi o to że nie chcę. Ja nie potrafię tego naprawić w żaden sposób. Nie muszę nic mówić wystarczy jedno moje spojrzenie by usłyszeć od niej nie przejmuj

estate

estate.moblo.pl
Nie chodzi o to że nie chcę. Ja nie potrafię tego naprawić w żaden sposób.
Nie chodzi o to że nie chcę. Ja... teksty

estate dodano: 5 luty 2012

Nie chodzi o to, że nie chcę. Ja nie potrafię tego naprawić, w żaden sposób.

Nie muszę nic mówić wystarczy... teksty

estate dodano: 2 luty 2012

Nie muszę nic mówić, wystarczy jedno moje spojrzenie, by usłyszeć od niej "nie przejmuj się, chodź".

Nazwij mnie jak chcesz ale kurwa... teksty

estate dodano: 1 luty 2012

Nazwij mnie jak chcesz, ale kurwa, boję się. Boję się pierwszy raz o samą siebie. O swoją przyszłość i czy też, w ogóle wytrwam jeszcze parę miesięcy.

Jest to jedyna osoba od której... teksty

estate dodano: 30 stycznia 2012

Jest to jedyna osoba, od której odbieram telefon o piątej nad ranem. Gdy widzę jej uśmiech, już wiem, że zrobiła coś głupiego. Uwielbiam, gdy opowiada mi o tych wszystkich dziewczynach, kręcących się koło chłopaka, którego kocha. Jej nieosiągalne marzenia doprowadzają mnie do śmiechu, którego nie potrafię opanować. Smsy od niej o banalnej treści powodują u mnie szeroki uśmiech. Parogodzinne rozmowy przez kamerkę i wspólne śpiewanie harcerskich piosenek wywołuje u mnie wiele wspomnień. Najmilej wspominam kłótnie z chłopakami, szczególnie z moim byłym. Informowanie go, że jest już zajęty przez nią, że śmierdzi/jebie, że nie ma wody w domu, że nie stać go na taką dupę jak ja, że nie jestem jego warta, że przyjdzie pod jego dom i pojadą razem do szkoły, że jego kumpel jest bardziej "szeksi" od niego i wiele innych. Mogłabym to przeżyć jeszcze raz, nawet jakby miało się skończyć, jak skończyło. Chciałabym poczuć się choć na chwilę tak szczęśliwa, jak wtedy.

Miesiąc temu to Ty zatrzymałeś... teksty

estate dodano: 30 stycznia 2012

Miesiąc temu to Ty zatrzymałeś mój czas, dziś jednak głupia koperta. Nie spodziewałabym się, że zostało mi tak mało czasu.

Nie pierdol że mnie znasz i że... teksty

estate dodano: 30 stycznia 2012

Nie pierdol, że mnie znasz i że wiesz, jak się czuję. Nie masz pojęcia jak to być przez chwilę mną. Jak bardzo mam ochotę schować się bądź po prostu zniknąć z powierzchni ziemi.

 Ja nie rozumiem co tutaj robię.... teksty

estate dodano: 29 stycznia 2012

" Ja nie rozumiem, co tutaj robię. Nie mam pojęcia, dlaczego Bóg mnie tak skarał, że urodziłam się w tych czasach. Całkiem inaczej wyobrażałam sobie swoje życie. Współczesność mnie przytłacza, mam dość tego życia, ale najwyraźniej muszę zrobić tutaj coś ważnego. Coś, co zmieni życie każdemu z nas. " / ...

Cokolwiek w życiu robisz nie ma to... teksty

estate dodano: 29 stycznia 2012

Cokolwiek w życiu robisz, nie ma to większego znaczenia, ale ważne jest, żeby to zrobić, bo nikt inny nie zrobi tego za Ciebie. Pojawia się ktoś w Twoim życiu i część Ciebie mówi "nie jestem gotów", a druga część mówi "musi być Twoja na zawsze". / Remember me.

Z kumplem śpieszyliśmy się do... teksty

estate dodano: 27 stycznia 2012

Z kumplem śpieszyliśmy się do szatni, chcąc po drodze do domu zaliczyć palarnię. Zapinałam ostatni guzik od płaszcza, a tu podchodzi do mnie mała kuleczka z cholernie świecącymi się, niebieskimi oczkami i z uśmiechem od ucha do ucha. Spojrzał się na mnie z dołu i wymamrotał cichutko głosem "ej, kocham Cię". Takie miłe zdanie na zakończenie okropnego tygodnia w szkole.

Ty z nim spędzasz za dużo czasu. Ty... teksty

estate dodano: 24 stycznia 2012

Ty z nim spędzasz za dużo czasu. Ty go cały czas zmieniasz w siebie. Ty mi go zabrałeś. I to Ty spierdoliłeś moje idealne życie. Nie mogę na Ciebie patrzeć człowieku.

Kocham tęsknię brakuje zależy... teksty

estate dodano: 24 stycznia 2012

Kocham, tęsknię, brakuje, zależy - takie tam niepotrzebne i nieznaczące sranie w banie.

W moich oczach Ciebie już nie ma... teksty

estate dodano: 23 stycznia 2012

W moich oczach Ciebie już nie ma, rozprysłeś się na miliony maleńkich kawałeczków.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV