głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Całodzienne powstrzymywanie płaczu przerwała Birdy trzy rozmowy potwierdzające moją naiwność dwa imiona doprowadzające mnie do szału i jedno zdjęcie które wywoł

estate

estate.moblo.pl
Całodzienne powstrzymywanie płaczu przerwała Birdy trzy rozmowy potwierdzające moją naiwność dwa imiona doprowadzające mnie do szału i jedno zdjęcie które wywołało t
Całodzienne powstrzymywanie płaczu... teksty

estate dodano: 11 luty 2012

Całodzienne powstrzymywanie płaczu przerwała Birdy, trzy rozmowy potwierdzające moją naiwność, dwa imiona doprowadzające mnie do szału i jedno zdjęcie, które wywołało tyle wspomnień, że nie mogę już wytrzymać.

Pamiętasz  jak mi mówiłaś  że... teksty

estate dodano: 10 luty 2012

Pamiętasz, jak mi mówiłaś, że nikogo nie chcesz? Po paru dniach to się zmieniło. Pamiętasz też to, że mówiłem Ci, że będziesz cierpieć przez niego? I jeszcze pamiętasz to, że miałem rację? / ..

Każdego dnia muszę się od Ciebie... teksty

estate dodano: 8 luty 2012

Każdego dnia muszę się od Ciebie dowiadywać, jak bardzo jestem złym człowiekiem? Ile złego wyrządziłam naszemu związkowi? Jak bardzo jestem słaba psychicznie? Jaką jestem zwykłą dziwką? Ile jestem warta w przeciwieństwie do Twoich koleżanek? Lubisz, gdy cierpię i że lubisz ten widok. Tylko żeby któregoś dnia nie zaskoczyło Cię to, że już mnie nie ma. Tak, dokładnie, nie ma.

Ona zawsze na mnie czeka. Ona zawsze... teksty

estate dodano: 8 luty 2012

Ona zawsze na mnie czeka. Ona zawsze wita mnie uśmiechem. Ona zawsze mnie przytuli. Ona zawsze do mnie dzwoni. Ona zawsze mówi mi, co jej dolega. Ona zawsze wie, jak mnie pocieszyć. Ona nigdy mnie nie skrzywdziła. Ona zawsze po prostu jest, że aż chce się żyć.

Nigdy nie będę już taka  jaką... teksty

estate dodano: 8 luty 2012

Nigdy nie będę już taka, jaką pragniesz. Taką, jak bardzo kochałeś. Boli, cholernie kurwa.

Cwaniakowanie na lekcji wychowawczej... teksty

estate dodano: 6 luty 2012

Cwaniakowanie na lekcji wychowawczej to moje ulubione zajęcie w ciągu całego tygodnia. Uwielbiam być w centrum uwagi, śmiać się na całą klasę i dopierdalać każdemu po kolei. Jedzenie i picie też jest fajne, jednak nie aż tak bardzo, jak rzucanie w kumpla papierkami, długopisami czy zeszytami. Jak myślisz, po chuj to wszystko, ta radość? Po jedno Twoje spojrzenie.

Jest tyle do powiedzenia  że nie mam... teksty

estate dodano: 6 luty 2012

Jest tyle do powiedzenia, że nie mam pojęcia od czego zacząć.

Nie chodzi o to  że nie chcę. Ja... teksty

estate dodano: 5 luty 2012

Nie chodzi o to, że nie chcę. Ja nie potrafię tego naprawić, w żaden sposób.

Nie muszę nic mówić  wystarczy... teksty

estate dodano: 2 luty 2012

Nie muszę nic mówić, wystarczy jedno moje spojrzenie, by usłyszeć od niej "nie przejmuj się, chodź".

Nazwij mnie jak chcesz  ale kurwa... teksty

estate dodano: 1 luty 2012

Nazwij mnie jak chcesz, ale kurwa, boję się. Boję się pierwszy raz o samą siebie. O swoją przyszłość i czy też, w ogóle wytrwam jeszcze parę miesięcy.

Nie pierdol  że mnie znasz i że... teksty

estate dodano: 30 stycznia 2012

Nie pierdol, że mnie znasz i że wiesz, jak się czuję. Nie masz pojęcia jak to być przez chwilę mną. Jak bardzo mam ochotę schować się bądź po prostu zniknąć z powierzchni ziemi.

  Ja nie rozumiem  co tutaj robię.... teksty

estate dodano: 29 stycznia 2012

" Ja nie rozumiem, co tutaj robię. Nie mam pojęcia, dlaczego Bóg mnie tak skarał, że urodziłam się w tych czasach. Całkiem inaczej wyobrażałam sobie swoje życie. Współczesność mnie przytłacza, mam dość tego życia, ale najwyraźniej muszę zrobić tutaj coś ważnego. Coś, co zmieni życie każdemu z nas. " / ...

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV