głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Znowu to samo powtórka z rozrywki. Kolejny wieczór który mnie wykańcza. Wspomnienia niszczą mnie po raz kolejny. Czuję jak to wszytko się sumuje. A ja? Muszę pe

estate

estate.moblo.pl
Znowu to samo powtórka z rozrywki. Kolejny wieczór który mnie wykańcza. Wspomnienia niszczą mnie po raz kolejny. Czuję jak to wszytko się sumuje. A ja? Muszę perfekc
Znowu to samo  powtórka z rozrywki.... teksty

estate dodano: 20 luty 2012

Znowu to samo, powtórka z rozrywki. Kolejny wieczór, który mnie wykańcza. Wspomnienia niszczą mnie po raz kolejny. Czuję jak to wszytko się sumuje. A ja? Muszę perfekcyjnie udawać, że nic mnie nie rusza.

Dzień dobry  już Cię nie kocham... teksty

estate dodano: 20 luty 2012

Dzień dobry, już Cię nie kocham, możesz wyjść.

Rozpierdoliło się już do końca.... teksty

estate dodano: 17 luty 2012

Rozpierdoliło się już do końca. Nikomu już nie zależy, funkcja "wyjebane" w pełni aktywna. Żadnemu z nas nie spieszy się, żeby cokolwiek naprawić. Szczerze? Nie dziwię się.

Wybacz mi  proszę. Jestem zbyt... teksty

estate dodano: 16 luty 2012

Wybacz mi, proszę. Jestem zbyt egoistyczną świnią, żeby zapomnieć najmniejszy błąd.

Przeraża mnie to  że tego już nie... teksty

estate dodano: 13 luty 2012

Przeraża mnie to, że tego już nie ma. Przeraża mnie kolejny nowy dzień. Przeraża mnie ten zepsuty świat, a włącznie z nim Ty.

Całodzienne powstrzymywanie płaczu... teksty

estate dodano: 11 luty 2012

Całodzienne powstrzymywanie płaczu przerwała Birdy, trzy rozmowy potwierdzające moją naiwność, dwa imiona doprowadzające mnie do szału i jedno zdjęcie, które wywołało tyle wspomnień, że nie mogę już wytrzymać.

Pamiętasz  jak mi mówiłaś  że... teksty

estate dodano: 10 luty 2012

Pamiętasz, jak mi mówiłaś, że nikogo nie chcesz? Po paru dniach to się zmieniło. Pamiętasz też to, że mówiłem Ci, że będziesz cierpieć przez niego? I jeszcze pamiętasz to, że miałem rację? / ..

Każdego dnia muszę się od Ciebie... teksty

estate dodano: 8 luty 2012

Każdego dnia muszę się od Ciebie dowiadywać, jak bardzo jestem złym człowiekiem? Ile złego wyrządziłam naszemu związkowi? Jak bardzo jestem słaba psychicznie? Jaką jestem zwykłą dziwką? Ile jestem warta w przeciwieństwie do Twoich koleżanek? Lubisz, gdy cierpię i że lubisz ten widok. Tylko żeby któregoś dnia nie zaskoczyło Cię to, że już mnie nie ma. Tak, dokładnie, nie ma.

Ona zawsze na mnie czeka. Ona zawsze... teksty

estate dodano: 8 luty 2012

Ona zawsze na mnie czeka. Ona zawsze wita mnie uśmiechem. Ona zawsze mnie przytuli. Ona zawsze do mnie dzwoni. Ona zawsze mówi mi, co jej dolega. Ona zawsze wie, jak mnie pocieszyć. Ona nigdy mnie nie skrzywdziła. Ona zawsze po prostu jest, że aż chce się żyć.

Nigdy nie będę już taka  jaką... teksty

estate dodano: 8 luty 2012

Nigdy nie będę już taka, jaką pragniesz. Taką, jak bardzo kochałeś. Boli, cholernie kurwa.

Cwaniakowanie na lekcji wychowawczej... teksty

estate dodano: 6 luty 2012

Cwaniakowanie na lekcji wychowawczej to moje ulubione zajęcie w ciągu całego tygodnia. Uwielbiam być w centrum uwagi, śmiać się na całą klasę i dopierdalać każdemu po kolei. Jedzenie i picie też jest fajne, jednak nie aż tak bardzo, jak rzucanie w kumpla papierkami, długopisami czy zeszytami. Jak myślisz, po chuj to wszystko, ta radość? Po jedno Twoje spojrzenie.

Jest tyle do powiedzenia  że nie mam... teksty

estate dodano: 6 luty 2012

Jest tyle do powiedzenia, że nie mam pojęcia od czego zacząć.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV