głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate 2. Nieważne czy z kimś czy też sama ale najważniejsze jest to że nie musisz uciekać przed przeszłością tylko spokojnie spacerujesz z teraźniejszością i niszczys

estate

estate.moblo.pl
2. Nieważne czy z kimś czy też sama ale najważniejsze jest to że nie musisz uciekać przed przeszłością tylko spokojnie spacerujesz z teraźniejszością i niszczysz w
2. Nieważne czy z kimś  czy też... teksty

estate dodano: 28 kwietnia 2016

2. Nieważne czy z kimś, czy też sama, ale najważniejsze jest to, że nie musisz uciekać przed przeszłością, tylko spokojnie spacerujesz z teraźniejszością i niszczysz wszelkie przeszkody, które pojawiają się na drodze. Nie poddajesz się, idziesz z podniesioną głową, z paroma doświadczeniami więcej na koncie i gotowa na nowe wspomnienia. Interesuje Cię tylko to, co jest teraz, reszta nie liczy się.

1. Rozstanie mogę porównać do... teksty

estate dodano: 28 kwietnia 2016

1. Rozstanie mogę porównać do żałoby. Ktoś odchodzi z Twojego życia na zawsze, ale nie z tego świata. Zostawia Cię i musisz radzić sobie sama, bez niego. Na początku czujesz się, jakby Twoje życie całkowicie straciło barwy. Zastanawiasz się, jaki jest sens istnienia, gdy nie masz dla kogo żyć. Słyszysz milony pytań znajomych, ale odpowiedzi nie potrafisz z siebie wydobyć. Przychodzi moment, że zaczynasz się uśmiechać, ale masz o to do siebie pretensje. "Hej, jak możesz tu się uśmiechać, gdy jego juz nie ma? Co on by na to wszystko powiedział?!" Płaczesz, uśmiechasz się i tak na zmianę. Wszystkie rozrywki odrzucasz na boczny plan. Tylko zastanawiasz się, aż wkońcu w Twoim życiu zacznie się układać. Ten moment przychodzi tak niespodziewanie, że sama w to nie wierzysz. Przeszłość Cię nie obchodzi, została zamknięta. Żyjesz mniej więcej tak, jak wcześniej, trochę poraniona, ale wciąż żywa. Wierzysz, że definicja szczęścia dotyczy Ciebie tak samo, jak innych dookoła i dążysz do tego stanu.

Nie wiem  ile razy już to mówiłam... teksty

estate dodano: 28 kwietnia 2016

Nie wiem, ile razy już to mówiłam, ale dziś to już definitywnie. Odpuszczam to uczucie, które nigdy nie będzie miało okazji w moim życiu się rozwinąć. Wiem, że poprzedni związek nawet nie potrafił go zniszczyć, ale teraz sama je pokonam. Poukładam wiele spraw w mojej małej główce i rozpocznę z nowym kontem, bez nikogo. Ja już nie mam sił żyć z nadzieją, że któregoś dnia cokolwiek się zmieni. Niech przyjdzie samo, nieproszone, nie pogniewam się, wręcz przeciwnie. Będę wdzięczna, że jeszcze życie potrafi sprawić mi jakąkolwiek niespodziankę. Do zobaczenia, może kiedyś.

Już wiem  że gdy się kocha to... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2016

Już wiem, że gdy się kocha to zawsze starasz się na milion procent. Nie odpuszczasz, chociażby cały świat się walił. Ja głupia uwierzyłam w te wszystkie bajeczki. Zmarnowałam czas i nerwy na uczucie, które tak naprawdę nigdy nie istniało. Pierdolona naiwność.

Zawsze był  tak się starał  tak... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2016

Zawsze był, tak się starał, tak mnie kurwa kochał, a gdzie on jest? U kogoś, kto nigdy go nie pokocha, tak jak ja.

Na zewnątrz nie wyglądam na... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2016

Na zewnątrz nie wyglądam na załamaną, nawet ludzie mi się pytają, czy się zakochałam. Gdyby wiedzieli, że wewnątrz mnie wszystko umiera, zdziwiliby się.

podpisz  panienko. teksty estate dodał komentarz: podpisz, panienko. do wpisu 12 kwietnia 2016
Jeden z najgorszych bolów? Gdy... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2016

Jeden z najgorszych bolów? Gdy wcześniej uszczęśliwiałeś kogoś i nie wyobrażał sobie życia bez Ciebie, a dziś Cię nie potrzebuje i żyje mu się niebo lepiej. W ciągu jednego wieczoru stałaś się całkiem obca i bezużyteczna, tego już nic nie zmieni.

Nasze wspólne zdjęcia rozdarłam na... teksty

estate dodano: 5 kwietnia 2016

Nasze wspólne zdjęcia rozdarłam na tysiące kawałeczków, bo nie mogłam znieść, że taka szmata, jak Ty widnieje u mnie na ścianie w pokoju. Niepotrzebnie zawsze stawałam w Twojej obronie i walczyłam o to, żeby było Tobie lepiej. To jest zapłata, za byciem dobrym człowiekiem? Dobry kopniak w dupsko, przynajmniej przejrzałam na oczy i nigdy więcej nie będę broniła kogoś, kto nawet nie zna podstawowej definicji przyjaźni. Niech się teraz stanie, co chce, za te moje słowa, ale życzę Ci, żeby odebrali Ci kogoś, kogo tak kochałaś, jak ja jego. Może wtedy minie mi złość i żal, choć wątpię.

Dla większości najgorzej bywa... teksty

estate dodano: 5 kwietnia 2016

Dla większości najgorzej bywa wieczorami, a mi wręcz przeciwnie.. Ranek jest najgorszą porą dnia. Tak, jak zawsze uwielbiałam się ładnie wymalować, wybierać strój, nie spiesząc się do szkoły. Codziennie wstawałam z satysfakcją, że robię to, by komuś się cały czas podobać, nie tylko sobie. Teraz mam ochotę przespać wszystkie porannki, budzić się o 15, wyjść ze znajomymi, wrócić nad ranem i znówu spać. Nie mogę przyjąć do wiadomości, że mnie też musiało takie coś spotkać, że jak kurwa też muszę to przeżywać. Jak ja kurwa nienawidzę tego życia i pieprzonego świata.

Jestem zdania  że czas leczy rany  ale bardziej przełomy życiowe. Skupiasz się na tym  co dla Ciebie dobre. Przychodzi w najmniej niespodziewanym momencie. Jednakże  należy go doceniać i nie niszczyć każdego dnia. teksty estate dodał komentarz: Jestem zdania, że czas leczy rany, ale bardziej przełomy życiowe. Skupiasz się na tym, co dla Ciebie dobre. Przychodzi w najmniej niespodziewanym momencie. Jednakże, należy go doceniać i nie niszczyć każdego dnia. do wpisu 5 kwietnia 2016
Wiosna daje swe znaki w moim... teksty

estate dodano: 5 kwietnia 2016

Wiosna daje swe znaki w moim mieście. Wszystko dookoła kwitnie, ludzie odżyli po zimowym mrozie, tylko ja mam wrażenie, że jestem wyjątkiem. Zamiast depresyjnej jesieni, przeżywam depresyjną wiosnę. Męczy mnie moje otoczenie jak nigdy. Nie mam ochoty wyjść, wiecznie mi zimno i czuję, jak cały ból spływa ze mnie powoli. Nie mogę spać, a gdy już śpię to krótko, maksymalnie 5 godzin. Nie wiedziałam, że tak mnie to zaboli, że nie będę potrafiła z nikim zamienić parę słów, a w mojej głowie pojawia się tylko jedna myśl "jak ja kurwa ich nienawidzę."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV