głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Mogę oglądać pierdoły z Twoją osobą godzinami tak jak mogę przyglądać się Tobie przez bite osiem godzin. Mogę codziennie słuchać niestosownych komentarzy mogę n

estate

estate.moblo.pl
Mogę oglądać pierdoły z Twoją osobą godzinami tak jak mogę przyglądać się Tobie przez bite osiem godzin. Mogę codziennie słuchać niestosownych komentarzy mogę nawet z
Mogę oglądać pierdoły z Twoją... teksty

estate dodano: 8 czerwca 2016

Mogę oglądać pierdoły z Twoją osobą godzinami, tak jak mogę przyglądać się Tobie przez bite osiem godzin. Mogę codziennie słuchać niestosownych komentarzy, mogę nawet znosić Twój nałóg. Nie mogę Cię mieć codziennie, więc bądź chociaż tylko w dni robocze, tylko niech sens mojego życia nie znika tak szybko, jak się pojawił.

...a jak poproszę Cię żebyś... teksty

estate dodano: 7 czerwca 2016

...a jak poproszę Cię, żebyś został to zostaniesz? Nie zostawisz mnie samej w tym pieprzonym miejscu i będziesz uszczęśliwał mnie tak, jak każdego dnia? Gdy rozpłaczę się przed Tobą to zareagujesz w jakiś sposób? Przytulisz mi i wypowiesz znienawidzone zdanie "będzie dobrze"? Może po prostu uśmiechniesz się do mnie? Obiecasz, że wciąż będziesz obok mnie i nie tylko myślami? Kurwa, nie odchodź, proszę.

Mam pełno notatek wokół siebie... teksty

estate dodano: 7 czerwca 2016

Mam pełno notatek wokół siebie, które muszę wykłuć na blaszkę jutro na ósmą rano, ale wiesz.. Ja ciągle myślę, żeby uciec, tak jak Ty. Świadomość, że koniec jest tak bliski doprowadza mnie do lamentu, który niszczy mnie od środka. Tyle razy już się zbierałam by poprosić, żebyś został, ale nie wypada.

nie chodzi o żadną zemstę ona jest dla słabych. chciałam żeby poczuł się choć raz tak samo jak ja teksty estate dodał komentarz: nie chodzi o żadną zemstę, ona jest dla słabych. chciałam, żeby poczuł się choć raz tak samo, jak ja do wpisu 2 czerwca 2016
Drogi losie widzę że trzymasz... teksty

estate dodano: 24 maja 2016

Drogi losie, widzę, że trzymasz rękę na pulsie, żeby zjebać kolejne miesiące mojego życia. Odbierasz mi kolejne szanse, ludzi i nadzieję. Dziękuję Tobie bardzo, znowu odechciało mi się żyć, kurwa.

Chciałam o nim zapomnieć a nie... teksty

estate dodano: 24 maja 2016

Chciałam o nim zapomnieć, a nie chciałam, żeby zniknął z mojego życia na zawsze.

Obiecuję że tegoroczny czerwiec... teksty

estate dodano: 18 maja 2016

Obiecuję, że tegoroczny czerwiec będzie piękny, że będę tak szczęśliwa, jak dwa lata temu. Tym razem nie spieprzę, będę dbała i nie dam odejść nikomu. Będę kochać Ciebie bardziej niż siebie, tylko niech ten spieprzony los da nam szansę.

Zabolało? To dobrze jesteśmy już... teksty

estate dodano: 18 maja 2016

Zabolało? To dobrze, jesteśmy już rozliczeni, szczęśliwego życia!

Nie będę kochać za dwóch jest to... teksty

estate dodano: 18 maja 2016

Nie będę kochać za dwóch, jest to zbyt wyczerpujące i nie niesie to ze sobą żadnych szczęśliwych zakończeń.

Minęło tyle miesięcy ale zdałam... teksty

estate dodano: 11 maja 2016

Minęło tyle miesięcy, ale zdałam sobie sprawę, że tak naprawdę z nikim nie mogłoby mi być tak dobrze, jak z nim. Wciąż czekam na kogoś, kto tak samo zmieni moje życie o 180 stopni. Zaczynam wątpić, że ktokolwiek taki się pojawi, bo dla mnie nie można kogoś zastąpić, to już nie to samo.

Gdybym kochała tak jak się... teksty

estate dodano: 7 maja 2016

Gdybym kochała tak, jak się zarzekałam to nigdy nie pomyślałabym o kimś innym, prawda?

Każdy ma swoje lekarstwo na złamane... teksty

estate dodano: 3 maja 2016

Każdy ma swoje lekarstwo na złamane serce. Płaczą cały dniami, wpadają w wir pracy bądź szkoły, wymyślają sobie milion zadań w ciągu dnia, imprezują i piją ile wlezie, liczą na wsparcie od przyjaciół i rodziny i najgorsza grupa ludzi, która szuka pocieszenia w innych. Są to istoty pozbawione wszelkich uczuć, które nigdy tak naprawdę nie kochały i nigdy nie dostały po dupsku od losu. Nic tak nie sprawia im satysfakcji, jak ból drugiej osoby. Ale nie martwcie się, nic nie zostanie im dłużne. Któregoś dnia, gdy ujrzy swoją ukochaną osobę w objęciach kogoś innego to jego cały świat rozpadnie się w drobny mak.. Nagle zrozumie, jak bardzo ją skrzywdził i nie zniesie tego, że on nie potrafił jej uszczęśliwić. Wtedy los kopnie go w dupę podwójnie, a nawet potrójnie. Warto pomęczyć się ze złamanym sercem, by móc od nowa zacząć z czystą kartą. Karma bywa dobra, ale czasami też okrutna.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV