głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Gdy nic Cię nie obchodzi a w szczególności przeszłość to życie staje się sensowne i nawet gdzieś tam pojawia się nadzieja że może być jeszcze lepiej. Wzięłam si

estate

estate.moblo.pl
Gdy nic Cię nie obchodzi a w szczególności przeszłość to życie staje się sensowne i nawet gdzieś tam pojawia się nadzieja że może być jeszcze lepiej.
Gdy nic Cię nie obchodzi  a w... teksty

estate dodano: 12 lipca 2016

Gdy nic Cię nie obchodzi, a w szczególności przeszłość to życie staje się sensowne i nawet gdzieś tam pojawia się nadzieja, że może być jeszcze lepiej.

Wzięłam się w garść. Przestałam... teksty

estate dodano: 12 lipca 2016

Wzięłam się w garść. Przestałam zwalać wszystkie swoje porażki na "los". Miałam wiele czasu na przemyślenia i doszłam do wniosku, że to, co sprawiało mi ból to zagwarantowałam sobie na własne życzenie. Pieprzona duma i żal nie pozwoliły mi iść do przodu. Gdyby nie one, możliwe, że dziś byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie, ale to już nie ma znaczenia. Poniosłam największą karę za swoje pieprzone błędy, odszedł. Dziś jest szczęśliwy, ja też, na swój sposób, ale jestem. Mimo tylu nieprzespanych, przepitych i przepłakanych nocy, nauczyłam się, że nie zawsze jest po naszej myśli i jeśli nie weźmiesz życie w swoje ręce to umrzesz.

Tym razem schowałam uczucia do... teksty

estate dodano: 12 lipca 2016

Tym razem schowałam uczucia do torebki i postanowiłam się bawić. Nie czekałam na żadną wiadomość następnego dnia, żadne zobowiązania nie wchodziły w grę. Różnica jest diametralna, nie boli. Nie jestem niewolnikiem swoich uczuć, a to chciałam przezwyciężyć. Przestałam marzyć o tej miłości, która miała być przez całe życie. Ja już chyba nigdy jej nie ujrzę w nikim, a tym bardziej w sobie.

Odżyłam. Mam ochotę wyjść... teksty

estate dodano: 7 lipca 2016

Odżyłam. Mam ochotę wyjść, pouśmiechać się do ludzi, porozmować o głupotach. Znowu zawitała wiosna w moim życiu. Doceniłam wreszcie to, co mam i nie chcę już więcej, już posiadam wystarczająco dużo. Wreszcie to zrozumiałam, wzięłam życie w swoje ręce i jestem naprawdę szczęśliwa!

Gdy już zaczynam układać ten... teksty

estate dodano: 29 czerwca 2016

Gdy już zaczynam układać ten wielki bajzel, pojawia się ktoś godny uwagi, aż dziwne. Można uznać, że idealny. Pukładane w głowie, plany na przyszłość, nawet wizualnie odpowiada. Czar pryska, bo "Pan Idealny" zapomniał wspomnieć, że już jego serduszko jest zajęte przez kogoś innego. Czy kurwa nie mogę chociaż ten jeden raz lepiej trafić?

Mogę oglądać pierdoły z Twoją... teksty

estate dodano: 8 czerwca 2016

Mogę oglądać pierdoły z Twoją osobą godzinami, tak jak mogę przyglądać się Tobie przez bite osiem godzin. Mogę codziennie słuchać niestosownych komentarzy, mogę nawet znosić Twój nałóg. Nie mogę Cię mieć codziennie, więc bądź chociaż tylko w dni robocze, tylko niech sens mojego życia nie znika tak szybko, jak się pojawił.

...a jak poproszę Cię  żebyś... teksty

estate dodano: 7 czerwca 2016

...a jak poproszę Cię, żebyś został to zostaniesz? Nie zostawisz mnie samej w tym pieprzonym miejscu i będziesz uszczęśliwał mnie tak, jak każdego dnia? Gdy rozpłaczę się przed Tobą to zareagujesz w jakiś sposób? Przytulisz mi i wypowiesz znienawidzone zdanie "będzie dobrze"? Może po prostu uśmiechniesz się do mnie? Obiecasz, że wciąż będziesz obok mnie i nie tylko myślami? Kurwa, nie odchodź, proszę.

Mam pełno notatek wokół siebie... teksty

estate dodano: 7 czerwca 2016

Mam pełno notatek wokół siebie, które muszę wykłuć na blaszkę jutro na ósmą rano, ale wiesz.. Ja ciągle myślę, żeby uciec, tak jak Ty. Świadomość, że koniec jest tak bliski doprowadza mnie do lamentu, który niszczy mnie od środka. Tyle razy już się zbierałam by poprosić, żebyś został, ale nie wypada.

nie chodzi o żadną zemstę  ona jest dla słabych. chciałam  żeby poczuł się choć raz tak samo  jak ja teksty estate dodał komentarz: nie chodzi o żadną zemstę, ona jest dla słabych. chciałam, żeby poczuł się choć raz tak samo, jak ja do wpisu 2 czerwca 2016
Drogi losie  widzę  że trzymasz... teksty

estate dodano: 24 maja 2016

Drogi losie, widzę, że trzymasz rękę na pulsie, żeby zjebać kolejne miesiące mojego życia. Odbierasz mi kolejne szanse, ludzi i nadzieję. Dziękuję Tobie bardzo, znowu odechciało mi się żyć, kurwa.

Chciałam o nim zapomnieć  a nie... teksty

estate dodano: 24 maja 2016

Chciałam o nim zapomnieć, a nie chciałam, żeby zniknął z mojego życia na zawsze.

Obiecuję  że tegoroczny czerwiec... teksty

estate dodano: 18 maja 2016

Obiecuję, że tegoroczny czerwiec będzie piękny, że będę tak szczęśliwa, jak dwa lata temu. Tym razem nie spieprzę, będę dbała i nie dam odejść nikomu. Będę kochać Ciebie bardziej niż siebie, tylko niech ten spieprzony los da nam szansę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV