głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Odebrałeś mi życie. Odchodząc zapomniałeś zabrać ból który mnie zniszczył. Właściwie to powinnam Tobie podziękować nie sądzisz? Zacznijmy od poranków w które bu

estate

estate.moblo.pl
Odebrałeś mi życie. Odchodząc zapomniałeś zabrać ból który mnie zniszczył.
Odebrałeś mi życie. Odchodząc... teksty

estate dodano: 3 września 2017

Odebrałeś mi życie. Odchodząc, zapomniałeś zabrać ból, który mnie zniszczył.

Właściwie to powinnam Tobie... teksty

estate dodano: 3 września 2017

Właściwie to powinnam Tobie podziękować, nie sądzisz? Zacznijmy od poranków, w które budzę się sama. Za wszystkie znienawidzione niedzielne popołudnie, które spędzam też sama. Za wszystkie dni, w które płacz stał się moją monotonią. Za najlepsze wakacje, które mieliśmy spędzić razem. Za wspomnienia, które mnie nawiedzają o każdej porze dnia. Za mój ból, dzięki któremu wiem, że nie jestem emocjonalnym wrakiem. Za czas, którego mi nie zwrócisz. Za kłamstwa, które sprawiły, że byłam najszczęśliwszym człowiekiem na całej kuli ziemskiej. Właściwie dziękuję Ci za rozpieprzenie życia, które nie mogę przywrócić do normalności. Dziękuję.

 A mi zostało kilka zdjęć i... teksty

estate dodano: 31 sierpnia 2017

"A mi zostało kilka zdjęć i mnóstwo rozdrapanych ran, rozdrapanych ran, brudny szary świat." / Podobno

Ach  te popołudnia przepełnia tak... teksty

estate dodano: 30 sierpnia 2017

Ach, te popołudnia przepełnia tak smętna obojętność, że jesień zaczyna się w nas, zanim się jeszcze zacznie w przyrodzie. / wszystkojestiluminacja

Jak mogłam Cię stracić  skoro... teksty

estate dodano: 27 sierpnia 2017

Jak mogłam Cię stracić, skoro nigdy nie byłeś mój?

:  teksty estate dodał komentarz: :* do wpisu 27 sierpnia 2017
Momentami tak za nim tęsknię  że... teksty

estate dodano: 27 sierpnia 2017

Momentami tak za nim tęsknię, że nie widzę sensu swojego istnienia, ale nie chcę żeby wrócił i niszczył moje życie po raz kolejny. Pieprzony paradoks.

Nie żałuję  że mój świat... teksty

estate dodano: 25 sierpnia 2017

Nie żałuję, że mój świat rozpadł się jak domek z kart dla chwilowego szczęścia, na dodatek tak nieszczerego. Nie żałuję, że byłam piętnastolatką w ciele dwudziestojednolatki, która każde kłamstwo przyjmowała jak lekarstwo. Nie żałuję, że nie potrafię przypomnieć sobie poprzedniego życia, gdy Ciebie nie było. Nie żałuję też wszystkich chwil, które były bezwartościowe i nie warte tego bólu. Po prostu żałuję, że ponownie przyjęłam Cię do swojego życia i pozwoliłam Ci je zniszczyć.

Wiesz  co jest najgorsze? Że on już... teksty

estate dodano: 14 sierpnia 2017

Wiesz, co jest najgorsze? Że on już nie chcę mojego zaufania, mojej miłości i mojej obecności, ma to praktycznie w dupie. Tylko tego wszystkiego oczekuje od niej. A ja? Byłam pieprzonym epizodem, nic nieznaczącym na dodatek. To kurwa boli najbardziej.

Nigdy nie było mi tak wstyd za... teksty

estate dodano: 14 sierpnia 2017

Nigdy nie było mi tak wstyd za swoją nawiność, za swój błąd, za Ciebie. Zapomniałam, jak miłość zaślepia człowieka, że potrafi uwierzyć w rosnące gruszki na wierzbie. Po tylu tygodniach już wiem, że nie zasługujesz nawet na moją nienawiść, a co dopiero miłość.

Pierwszy raz od półtora miesiąca... teksty

estate dodano: 9 sierpnia 2017

Pierwszy raz od półtora miesiąca przeszła mnie myśl "jak bardzo Cię nienawidzę" zamiast "jak bardzo wciąż Cię kurwa kocham".

Kolejny raz życie napisało mi ten... teksty

estate dodano: 5 sierpnia 2017

Kolejny raz życie napisało mi ten sam scenariusz. Ponownie nasza historia skończyła się, zanim na dobre się rozpoczęła. Znów zostałam sama z wszystkimi wspomnieniami, przytłaczającymi myślami, nienawiścią do siebie, Ciebie, świata… To nie tak, że się nad sobą użalam. To tylko smutek, rozczarowanie, tęsknota i złość zawładnęły moim umysłem. To na tych uczuciach skupiam się głównie funkcjonując w codzienności. Jeszcze egzystuje. Czy gra toczy się dalej? Przegrałam. Again. Czy mam kolejne życie ? Staram się. Staram.. .Ile bólu musi człowiek znieść aby być szczęśliwy? Dlaczego mam tyle pytań, na które nie ma odpowiedzi? Odpuszczam. Po raz kolejny nie wyszło. Nie chcę być częścią życia kogoś, kto mnie w nim nie chce. Zabawne jak szybko potrafiłeś przeistoczyć swoje zdanie, zmienić się.. Skutecznie, tajemniczo potrafiłeś wmówić mi, że to jednak ja… Nie uczę się na błędach. Naiwność zawsze pozostanie moim utrapieniem. / need.you.here

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV