głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Pokazałeś mi raj uszczęśliwiłeś i zostawiłeś. Zadwolony prawda? Boję się że to już koniec. Nigdy nie poczuję tego wszystkiego motylków pragnienia tęsknoty. Coś

estate

estate.moblo.pl
Pokazałeś mi raj uszczęśliwiłeś i zostawiłeś. Zadwolony prawda?
Pokazałeś mi raj... teksty

estate dodano: 2 października 2016

Pokazałeś mi raj, uszczęśliwiłeś i zostawiłeś. Zadwolony, prawda?

Boję się  że to już koniec. Nigdy... teksty

estate dodano: 23 września 2016

Boję się, że to już koniec. Nigdy nie poczuję tego wszystkiego, motylków, pragnienia, tęsknoty. Coś się we mnie popsuło, i chyba nigdy nie wróci. Ktoś mnie zepsuł, ktoś odszedł, a teraz wegetuje.
Autor cytatu: fumik

PODPISZ teksty estate dodał komentarz: PODPISZ do wpisu 20 września 2016
Żegnałam się z Tobą tyle razy... teksty

estate dodano: 19 września 2016

Żegnałam się z Tobą tyle razy, ale Ty ani razu nie miałeś zamiaru odejść.

Przez ostatnie miesiące zapominałam... teksty

estate dodano: 19 września 2016

Przez ostatnie miesiące zapominałam, nie widywałam, nie rozmawiałam, nie tęskniłam i nie kochałam. Jak to się stało, że jeden wieczór, jeden uśmiech, jedna chwila sprawiły, że wszystko się skumulowało i wrociło z podwojoną siłą? Dlaczego ja wciąż jestem w tym gównie, skoro przestało mnie to interesować? Odszedł już dawno, a czuję, jakby to był dopiero początek. Ponownie kocham go tak bardzo, że nie potrafię sobie wyobrazić dnia bez jego obecności. Boję się przyszłych miesięcy, a przede wszystkim o siebie, jak ja wytrzymam kolejne jego odejście.

Całe życie się odchudzasz... teksty

estate dodano: 19 września 2016

Całe życie się odchudzasz, próbujesz o siebie zadbać, próbujesz coś zmienić, żebyś była zgrabna, ładna i atrakcyjna i nagle zdajesz sobie sprawę, że to nie twój wygląd jest problemem, tylko burdel, którego inni narobili ci w głowie.
Autor cytatu: fumik

 Obiecaj mi  że kiedyś będziemy na... teksty

estate dodano: 13 września 2016

"Obiecaj mi, że kiedyś będziemy na tyle pijani, że powiemy sobie ile dla siebie znaczymy."

Nic mnie tak nie denerwuje  jak... teksty

estate dodano: 13 września 2016

Nic mnie tak nie denerwuje, jak świadomość, że nie jestem jedyną.

Wierzę  że każdemu jest pisana... teksty

estate dodano: 12 września 2016

Wierzę, że każdemu jest pisana jedna osoba. Może to jest głupie, może naiwne, nie wiem, ale w to wierzę. Może gdybym myślała inaczej to byłoby nam łatwiej, nie wiem, ale chyba na tym polega prawdziwa miłość. / Sigielka

Zapomniałam o tym szaleństwie... teksty

estate dodano: 12 września 2016

Zapomniałam o tym szaleństwie, wiecznym uśmiechu i motylkach w brzuchu, ale w trybie natychmiastowym przypomniałam sobie również o definicji cierpienia.

Myślałam  że posiadam wszystko... teksty

estate dodano: 12 września 2016

Myślałam, że posiadam wszystko, czego człowiek potrzebuje, by być szczęśliwym. Pojawił się ktoś, kto właściwie mógłby być częścią mnie, na dodatek z sercem, które nigdy nie będzie należało do mnie. Od samego początku o tym wiedziałam, mój rozum doskonale wiedział, co z takimi istotami należy zrobić - wykreślić z pamięci, jednakże moje serce w tej sytuacji wygrało, zabiło mocniej. Wybiera zawsze tych, którzy nie mają racji bytu w mojej codzienności. Dlaczego? Jest głupie jak but. Teraz cierpi, w tłumie go szuka, nocami popłakuje i nie radzi sobie. Warto było na chwilę zapomnieć o rzeczywistości? Czy kurwa warto było dla paru chwil wlecieć w ten cały syf i leczyć się tygodniami? Przykre, ale niestety tak.

Wiem  że niczego nie może mi... teksty

estate dodano: 10 września 2016

Wiem, że niczego nie może mi obiecać, że nie mogę przyzwyczajać się do jego obecności, że muszę uważać na każde wypowiadane słowo, że nigdy nie rzuci dla mnie dotychczasowego życia, że mnie nie pokocha tak, jak ja go. Choć żyję wciąż maleńką nadzieją, że życie mnie naprawdę zaskoczy ten jeden raz, jednakże gdy ona zniknie to ja razem z nią.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV