głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Wolę narzekać na brak czasu niż chwalić się jego zapasem. Przecież w moim życiu w chwili obecnej jest porządek wszystko stoi na swoim miejscu. Jednakże nie rozu

estate

estate.moblo.pl
Wolę narzekać na brak czasu niż chwalić się jego zapasem.
Wolę narzekać na brak czasu niż... teksty

estate dodano: 2 września 2016

Wolę narzekać na brak czasu niż chwalić się jego zapasem.

Przecież w moim życiu w chwili... teksty

estate dodano: 31 sierpnia 2016

Przecież w moim życiu w chwili obecnej jest porządek, wszystko stoi na swoim miejscu. Jednakże nie rozumiem swoich odczuć. Mam wrażenie, że ktoś odszedł i z tego powodu mam ochotę wybuchnąć. Nie narzekam na samotność, ale na tym etapie zaczyna mnie niszczyć.

Ludzie pojawiają się by zmienić... teksty

estate dodano: 28 sierpnia 2016

Ludzie pojawiają się by zmienić cokolwiek w Twoim życiu, chociażby najmniejszy szczegół. Niekoniecznie goszczą w nim zbyt długo, ale ten moment może być znaczący w dalszym funkcjonowaniu. Zatem nie rozpaczaj, że był na chwilę. Spójrz, ile ta chwila zmieniła.

Nie jestem na tyle wyjątkowa... teksty

estate dodano: 28 sierpnia 2016

Nie jestem na tyle wyjątkowa, żebyś rzucał cały świat dla mnie. / stare.

Przerwał Twoją rutynę dnia... teksty

estate dodano: 28 sierpnia 2016

Przerwał Twoją rutynę dnia codziennego, zmienił tok myślenia, nawet sprawił, że wstajesz z uśmiechem. Dlaczego zawitał tylko na chwilę? Dlaczego znowu zostały mi pieprzone zdjęcia i męczące sny?

Nie mogę ostatnio narzekać na nudę... teksty

estate dodano: 23 sierpnia 2016

Nie mogę ostatnio narzekać na nudę, chociaż wciąż czuję, że kogoś bądź czegoś mi jeszcze brakuje do mojej układanki. Jednakże nie mogę wybrzydzać, muszę się cieszyć z tego co mam, bo w każdej chwili może zniknąć.

Dobrze  gdy nie za dobrze. Mniej... teksty

estate dodano: 23 sierpnia 2016

Dobrze, gdy nie za dobrze. Mniej uniesień, mniej rozczarowań, mniej wszystkiego. Powolutku do przodu ze statusem "szczęśliwa".

Niespełniona miłość nie jest taka... teksty

estate dodano: 26 lipca 2016

Niespełniona miłość nie jest taka zła, w przeciwieństwie do pustki. Przynajmniej wies, że jeszcze coś czujesz i że Ci zależy.

Nie ma takiej kobiety  której nie da... teksty

estate dodano: 12 lipca 2016

Nie ma takiej kobiety, której nie da się zdobyć i nie ma też takiego mężczyzny, ktorego nie idzie zdobyć. / A.

Gdy nic Cię nie obchodzi  a w... teksty

estate dodano: 12 lipca 2016

Gdy nic Cię nie obchodzi, a w szczególności przeszłość to życie staje się sensowne i nawet gdzieś tam pojawia się nadzieja, że może być jeszcze lepiej.

Wzięłam się w garść. Przestałam... teksty

estate dodano: 12 lipca 2016

Wzięłam się w garść. Przestałam zwalać wszystkie swoje porażki na "los". Miałam wiele czasu na przemyślenia i doszłam do wniosku, że to, co sprawiało mi ból to zagwarantowałam sobie na własne życzenie. Pieprzona duma i żal nie pozwoliły mi iść do przodu. Gdyby nie one, możliwe, że dziś byłabym najszczęśliwszą osobą na świecie, ale to już nie ma znaczenia. Poniosłam największą karę za swoje pieprzone błędy, odszedł. Dziś jest szczęśliwy, ja też, na swój sposób, ale jestem. Mimo tylu nieprzespanych, przepitych i przepłakanych nocy, nauczyłam się, że nie zawsze jest po naszej myśli i jeśli nie weźmiesz życie w swoje ręce to umrzesz.

Tym razem schowałam uczucia do... teksty

estate dodano: 12 lipca 2016

Tym razem schowałam uczucia do torebki i postanowiłam się bawić. Nie czekałam na żadną wiadomość następnego dnia, żadne zobowiązania nie wchodziły w grę. Różnica jest diametralna, nie boli. Nie jestem niewolnikiem swoich uczuć, a to chciałam przezwyciężyć. Przestałam marzyć o tej miłości, która miała być przez całe życie. Ja już chyba nigdy jej nie ujrzę w nikim, a tym bardziej w sobie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV