głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Myślałam że posiadam wszystko czego człowiek potrzebuje by być szczęśliwym. Pojawił się ktoś kto właściwie mógłby być częścią mnie na dodatek z sercem które nig

estate

estate.moblo.pl
Myślałam że posiadam wszystko czego człowiek potrzebuje by być szczęśliwym. Pojawił się ktoś kto właściwie mógłby być częścią mnie na dodatek z sercem które nig
Myślałam  że posiadam wszystko... teksty

estate dodano: 12 września 2016

Myślałam, że posiadam wszystko, czego człowiek potrzebuje, by być szczęśliwym. Pojawił się ktoś, kto właściwie mógłby być częścią mnie, na dodatek z sercem, które nigdy nie będzie należało do mnie. Od samego początku o tym wiedziałam, mój rozum doskonale wiedział, co z takimi istotami należy zrobić - wykreślić z pamięci, jednakże moje serce w tej sytuacji wygrało, zabiło mocniej. Wybiera zawsze tych, którzy nie mają racji bytu w mojej codzienności. Dlaczego? Jest głupie jak but. Teraz cierpi, w tłumie go szuka, nocami popłakuje i nie radzi sobie. Warto było na chwilę zapomnieć o rzeczywistości? Czy kurwa warto było dla paru chwil wlecieć w ten cały syf i leczyć się tygodniami? Przykre, ale niestety tak.

Wiem  że niczego nie może mi... teksty

estate dodano: 10 września 2016

Wiem, że niczego nie może mi obiecać, że nie mogę przyzwyczajać się do jego obecności, że muszę uważać na każde wypowiadane słowo, że nigdy nie rzuci dla mnie dotychczasowego życia, że mnie nie pokocha tak, jak ja go. Choć żyję wciąż maleńką nadzieją, że życie mnie naprawdę zaskoczy ten jeden raz, jednakże gdy ona zniknie to ja razem z nią.

Trzy podstawowe zasady  które... teksty

estate dodano: 10 września 2016

Trzy podstawowe zasady, które przyjęłam: nie zakochuj się, nie przywiązuj się i pamiętaj, że on nie jest Twój. Tylko dlaczego ja mam wrażenie, że złamałam je wszystkie?

Wolę narzekać na brak czasu niż... teksty

estate dodano: 2 września 2016

Wolę narzekać na brak czasu niż chwalić się jego zapasem.

Przecież w moim życiu w chwili... teksty

estate dodano: 31 sierpnia 2016

Przecież w moim życiu w chwili obecnej jest porządek, wszystko stoi na swoim miejscu. Jednakże nie rozumiem swoich odczuć. Mam wrażenie, że ktoś odszedł i z tego powodu mam ochotę wybuchnąć. Nie narzekam na samotność, ale na tym etapie zaczyna mnie niszczyć.

Ludzie pojawiają się by zmienić... teksty

estate dodano: 28 sierpnia 2016

Ludzie pojawiają się by zmienić cokolwiek w Twoim życiu, chociażby najmniejszy szczegół. Niekoniecznie goszczą w nim zbyt długo, ale ten moment może być znaczący w dalszym funkcjonowaniu. Zatem nie rozpaczaj, że był na chwilę. Spójrz, ile ta chwila zmieniła.

Nie jestem na tyle wyjątkowa... teksty

estate dodano: 28 sierpnia 2016

Nie jestem na tyle wyjątkowa, żebyś rzucał cały świat dla mnie. / stare.

Przerwał Twoją rutynę dnia... teksty

estate dodano: 28 sierpnia 2016

Przerwał Twoją rutynę dnia codziennego, zmienił tok myślenia, nawet sprawił, że wstajesz z uśmiechem. Dlaczego zawitał tylko na chwilę? Dlaczego znowu zostały mi pieprzone zdjęcia i męczące sny?

Nie mogę ostatnio narzekać na nudę... teksty

estate dodano: 23 sierpnia 2016

Nie mogę ostatnio narzekać na nudę, chociaż wciąż czuję, że kogoś bądź czegoś mi jeszcze brakuje do mojej układanki. Jednakże nie mogę wybrzydzać, muszę się cieszyć z tego co mam, bo w każdej chwili może zniknąć.

Dobrze  gdy nie za dobrze. Mniej... teksty

estate dodano: 23 sierpnia 2016

Dobrze, gdy nie za dobrze. Mniej uniesień, mniej rozczarowań, mniej wszystkiego. Powolutku do przodu ze statusem "szczęśliwa".

Niespełniona miłość nie jest taka... teksty

estate dodano: 26 lipca 2016

Niespełniona miłość nie jest taka zła, w przeciwieństwie do pustki. Przynajmniej wies, że jeszcze coś czujesz i że Ci zależy.

Nie ma takiej kobiety  której nie da... teksty

estate dodano: 12 lipca 2016

Nie ma takiej kobiety, której nie da się zdobyć i nie ma też takiego mężczyzny, ktorego nie idzie zdobyć. / A.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV