głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Jeden z najgorszych bolów? Gdy wcześniej uszczęśliwiałeś kogoś i nie wyobrażał sobie życia bez Ciebie a dziś Cię nie potrzebuje i żyje mu się niebo lepiej. W ci

estate

estate.moblo.pl
Jeden z najgorszych bolów? Gdy wcześniej uszczęśliwiałeś kogoś i nie wyobrażał sobie życia bez Ciebie a dziś Cię nie potrzebuje i żyje mu się niebo lepiej. W ciągu jedne
Jeden z najgorszych bolów? Gdy... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2016

Jeden z najgorszych bolów? Gdy wcześniej uszczęśliwiałeś kogoś i nie wyobrażał sobie życia bez Ciebie, a dziś Cię nie potrzebuje i żyje mu się niebo lepiej. W ciągu jednego wieczoru stałaś się całkiem obca i bezużyteczna, tego już nic nie zmieni.

Nasze wspólne zdjęcia rozdarłam na... teksty

estate dodano: 5 kwietnia 2016

Nasze wspólne zdjęcia rozdarłam na tysiące kawałeczków, bo nie mogłam znieść, że taka szmata, jak Ty widnieje u mnie na ścianie w pokoju. Niepotrzebnie zawsze stawałam w Twojej obronie i walczyłam o to, żeby było Tobie lepiej. To jest zapłata, za byciem dobrym człowiekiem? Dobry kopniak w dupsko, przynajmniej przejrzałam na oczy i nigdy więcej nie będę broniła kogoś, kto nawet nie zna podstawowej definicji przyjaźni. Niech się teraz stanie, co chce, za te moje słowa, ale życzę Ci, żeby odebrali Ci kogoś, kogo tak kochałaś, jak ja jego. Może wtedy minie mi złość i żal, choć wątpię.

Dla większości najgorzej bywa... teksty

estate dodano: 5 kwietnia 2016

Dla większości najgorzej bywa wieczorami, a mi wręcz przeciwnie.. Ranek jest najgorszą porą dnia. Tak, jak zawsze uwielbiałam się ładnie wymalować, wybierać strój, nie spiesząc się do szkoły. Codziennie wstawałam z satysfakcją, że robię to, by komuś się cały czas podobać, nie tylko sobie. Teraz mam ochotę przespać wszystkie porannki, budzić się o 15, wyjść ze znajomymi, wrócić nad ranem i znówu spać. Nie mogę przyjąć do wiadomości, że mnie też musiało takie coś spotkać, że jak kurwa też muszę to przeżywać. Jak ja kurwa nienawidzę tego życia i pieprzonego świata.

Jestem zdania  że czas leczy rany  ale bardziej przełomy życiowe. Skupiasz się na tym  co dla Ciebie dobre. Przychodzi w najmniej niespodziewanym momencie. Jednakże  należy go doceniać i nie niszczyć każdego dnia. teksty estate dodał komentarz: Jestem zdania, że czas leczy rany, ale bardziej przełomy życiowe. Skupiasz się na tym, co dla Ciebie dobre. Przychodzi w najmniej niespodziewanym momencie. Jednakże, należy go doceniać i nie niszczyć każdego dnia. do wpisu 5 kwietnia 2016
Wiosna daje swe znaki w moim... teksty

estate dodano: 5 kwietnia 2016

Wiosna daje swe znaki w moim mieście. Wszystko dookoła kwitnie, ludzie odżyli po zimowym mrozie, tylko ja mam wrażenie, że jestem wyjątkiem. Zamiast depresyjnej jesieni, przeżywam depresyjną wiosnę. Męczy mnie moje otoczenie jak nigdy. Nie mam ochoty wyjść, wiecznie mi zimno i czuję, jak cały ból spływa ze mnie powoli. Nie mogę spać, a gdy już śpię to krótko, maksymalnie 5 godzin. Nie wiedziałam, że tak mnie to zaboli, że nie będę potrafiła z nikim zamienić parę słów, a w mojej głowie pojawia się tylko jedna myśl "jak ja kurwa ich nienawidzę."

Obudziłam się rano z tym samym... teksty

estate dodano: 3 kwietnia 2016

Obudziłam się rano z tym samym uczuciem, gdy kładłam się spać, z pieprzonym żalem.

Nigdy nie spodziewałabym się  że... teksty

estate dodano: 3 kwietnia 2016

Nigdy nie spodziewałabym się, że mnie kiedykolwiek taka sytuacja będzie dotyczyła. Wciąż się zastanawiam, czy zdrada ukochanego możeby być gorsza od zdrady przyjaciela, albo też połączenie dwóch opcji na raz. Oni zawinili, a zrobili ze mnie najgorszą osobę na tej kuli ziemskiej. Tak ciężko się kurwa przyznać do błędu? Tak ciężko powiedzieć, że coś nie ma sensu? Zatem...dlaczego tyle cyrków wokół mojej osoby? Czas tak przyspieszył, że nie zauważyłam końca czegoś, co stało się na samym końcu dla mnie ważne. Czuję się, jak pięć bądź sześć lat wstecz. Nawina, zagubiona, gimnazjalistka. Przez to wszystko znowu zaczynam nienawidzieć ludzi, nie mam ochoty wstać z łóżka i żyć, jak wcześniej.

Nie można zakochać się w osobie... teksty

estate dodano: 22 marca 2016

Nie można zakochać się w osobie, której w ogóle nie znasz, ale.. Można zakochać się w osobie, której w ogóle nie znasz, kreaując ją na ideał. Nawet to mija, gdy rzeczywistość przygniata Cię tak mocno. Zdajesz sobie sprawę, jak bardzo jesteś samotna, że tworzysz swój świat, którego nigdy nie będzie.

Usatysfakcjonuje mnie tylko jedna... teksty

estate dodano: 20 marca 2016

Usatysfakcjonuje mnie tylko jedna sytuacja, gdy zostajesz sam. Bez pomysłu na siebie i swoje życie, bez sensu życia, bez honoru, bez przyjaciół, bez niej. Żebyś przez parę miesięcy nie mógł się odnaleźć w swoim dotychczasowym życiu. Wtedy odpuszczę, wybaczę i zapomnę na zawsze. Nasze porachunki się wyrównają i wreszcie zrozumiesz, jak skrzywdziłeś i zniszczyłeś moje życie na dobre paręnaście miesięcy.

Odpuść  samo się ułoży  uwierz! teksty

estate dodano: 20 marca 2016

Odpuść, samo się ułoży, uwierz!

3. Nie pasujemy  nie jesteśmy sobie... teksty

estate dodano: 20 marca 2016

3. Nie pasujemy, nie jesteśmy sobie przeznaczeni, on nie zwróci na Ciebie uwagi, jesteś za bardzo taka, a on taki, nie damy rady, trudno. Miesiąc temu na tą myśl popadłabym w taką rozpacz, że nikt i nic nie byłoby w stanie mnie uspokoić. Tylko już zrozumiałam, jest łatwiej i idę dalej, bez wyobrażeń o przyszłości z nim, sama. Znowu.

2. Pragnęłam ich obecności przez... teksty

estate dodano: 20 marca 2016

2. Pragnęłam ich obecności przez cały czas, głównie jednego z nich. Gdy nie pojawiali się na zajęciach to czekałam, jak pies na swojego pana. Wariowałam na ich widok, momentalnie milkłam bądź gadałam głupoty. Przeraziłam się, że jeszcze jestem w stanie w taki sposób zwariować. Miałam dla kogo uczęszczać na tą pieperzoną uczelnię. Odzyskałam sens życia i nadzieję na lepsze jutro. Jednakże, któregoś dnia odpuściłam. Nie dałam rady czekać na coś, co nigdy nie będzie miało miejsca. Gdy chciałam zapomnieć, nagle zaczęsli pojawiać się na wszystkich zajęciach, ciągle czułam ich obecność. Doszły praktyki, czyli osiem godzin ciągłej obecności. Myślałam, że będzie gorzej, że nie dam rady zrezygnować, ale myliłam się. Im więcej czasu spędzasz czasu, która zawirowała w Twojej głowie, tym szybciej wracasz do rzeczywistości. Uświadamiasz sobie wiele rzeczy, których wcześniej nie potrafiłaś nawet przyjąć do wiadomości.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV