głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate 2. Pragnęłam ich obecności przez cały czas głównie jednego z nich. Gdy nie pojawiali się na zajęciach to czekałam jak pies na swojego pana. Wariowałam na ich wi

estate

estate.moblo.pl
2. Pragnęłam ich obecności przez cały czas głównie jednego z nich. Gdy nie pojawiali się na zajęciach to czekałam jak pies na swojego pana. Wariowałam na ich widok mo
2. Pragnęłam ich obecności przez... teksty

estate dodano: 20 marca 2016

2. Pragnęłam ich obecności przez cały czas, głównie jednego z nich. Gdy nie pojawiali się na zajęciach to czekałam, jak pies na swojego pana. Wariowałam na ich widok, momentalnie milkłam bądź gadałam głupoty. Przeraziłam się, że jeszcze jestem w stanie w taki sposób zwariować. Miałam dla kogo uczęszczać na tą pieperzoną uczelnię. Odzyskałam sens życia i nadzieję na lepsze jutro. Jednakże, któregoś dnia odpuściłam. Nie dałam rady czekać na coś, co nigdy nie będzie miało miejsca. Gdy chciałam zapomnieć, nagle zaczęsli pojawiać się na wszystkich zajęciach, ciągle czułam ich obecność. Doszły praktyki, czyli osiem godzin ciągłej obecności. Myślałam, że będzie gorzej, że nie dam rady zrezygnować, ale myliłam się. Im więcej czasu spędzasz czasu, która zawirowała w Twojej głowie, tym szybciej wracasz do rzeczywistości. Uświadamiasz sobie wiele rzeczy, których wcześniej nie potrafiłaś nawet przyjąć do wiadomości.

1. Pierwszy dzień na uczelni... teksty

estate dodano: 20 marca 2016

1. Pierwszy dzień na uczelni pamiętam, jakby był wczoraj. Każdy detal tego dnia zapamiętałam, jak tabliczkę mnożenia. Moje śniadanie, mój strój, mój makijaż, moje myśli i zachowowanie utkwiły w mojej pamięci. Nie chciałam tam jechać, wciąż towarzyszył mi ból dupska, którego nie mogłam się pozbyć od tygodni. Może to dziwne, ale czułam, że coś mnie tam czeka. Przecież bez przyczyny moje marzenia o dużym mieście nie poszły w śmietnik. Gdy weszłam do tego budynku i zobaczyłam setkę nieznajomych twarzy, przeraziłam się. Mierzenie się od góry do dołu. Nie mogłam wydobyć z siebie ani jednego słowa. Dwie tlenione blondyny, parka zakochanych, fantastyczna czwórka i święta trójca. Wiedziałam, że ostatnia grupa utkwi w mojej głowie dość długo, tak też było. Spodziewałam się przełomu, ale nie takiego, że ktoś zawiruje moim światem. Oczywiście, tylko ktoś moim, a nie ja czyimś. Modliłam się o każde zajęcia z nimi, żeby siedzieli za lub przede mną na wykładach.

Brakowało mi strasznie swojego... teksty

estate dodano: 8 marca 2016

Brakowało mi strasznie swojego głośnego śmiechu i takich dni, jak dziś. I mogłoby być tak częściej, przynajmniej wiedziałabym, że to pieprzone życie ma jeszcze sens.

Wiesz  przez kogo taka jestem? Przez... teksty

estate dodano: 16 luty 2016

Wiesz, przez kogo taka jestem? Przez niego. Nie obchodzą mnie uczucia innych, nie staram się, najważniejsza jestem JA. Nie chcę przeżyć tego, co zafundował mi on przez poprzednie miesiące. Boję się nowego związku, zaangażowania, nowej historii. Jedno słowo nie zniszczy tylko relacji, ale mnie również.

Ktoś mnie kocha  ale to nie Ty.... teksty

estate dodano: 16 luty 2016

Ktoś mnie kocha, ale to nie Ty. Przez Ciebie kolejna osoba mnie znienawidzi.

Odszedłeś   dobrze  już to... teksty

estate dodano: 16 luty 2016

Odszedłeś - dobrze, już to zaakceptowałam. Wróć tylko ten jeden raz, zniszcz to uczucie, które rujnuje mi życie i możesz wtedy zniknąć na zawsze. Obiecuję, że nawet Cię nie zatrzymam, nie uronię ani jednej łzy, tylko zrób to, o co Cię proszę.

 Kocham go. Cały czas go kochałam... teksty

estate dodano: 16 luty 2016

"Kocham go. Cały czas go kochałam, próbowałam sobie wmówić, że to tylko sentyment, nic nieznaczące uczucie. Nieprawda. To bardzo znaczące uczucie, które wraca do nas każdego dnia, przy każdej piosence, w drodze do szkoły, samotnym spacerze. Tego uczucia nigdy się nie pozbędę, zawsze będzie gdzieś na dnie serca, a ja zawsze będe po to wracać." / Niewypowiedziane słowa bolą najbardziej, fb.

Jedno czerwcowe popołudnie zmieniło... teksty

estate dodano: 16 luty 2016

Jedno czerwcowe popołudnie zmieniło ostatnie półtora roku mojego życia. Jak to możliwe, że jedna osoba przewróciła cały mój świat do góry nogami? Dodała trochę barw, przywróciła mój prawdziwy uśmiech i zabrała ogromny ciężar, który towarzyszył przez tyle miesięcy. Bałam się jakiekolwiek słowa wypowiedzieć, by nie zburzyć tego stanu. Wtedy byłam naprawdę szczęśliwa, bo praktycznie miałam wszystko, czego pragnęłam - sens życia. Komuś bardzo to się nie spodobało i postanowił mi to odebrać. Na początku myślałam, że to kiepski żart i wierzyłam, że samo się ułoży. Tak, ułożyło się, ale nie mi. Nie zdawałam sobie sprawy, jak parę chwil szczęścia może być bolesne i na dodatek męczące. Nic tak mnie nie zniszczyło, jak to uczucie. Pierdolona znieczulica, brak chęci do czegokolwiek i totalna obojętność związana ze swoją przyszłością. Morał tego pięknej historii? Nie zakochuj się.

 Chciałbym  żebys kochała mnie tak... teksty

estate dodano: 16 luty 2016

"Chciałbym, żebys kochała mnie tak samo, jak go. Mimo, że nie widziałaś go i nie rozmawiałaś z nim od tylu miesięcy to nadal czujesz to samo, co pierwszego dnia, gdy się poznaliście. Nie musiał zbyt wiele zrobić, dobra koszula, gadka i ładny uśmiech, tyle. A ja? Nie wiadomo, jaki miałbym samochód, dom, czy wygląd to tak byś na mnie nie spojrzała. Cały czas masz go przed od oczami i jego cwaniacką twarz. Wspominasz ostatnie spotkania z nim, rozmowy do czwartej rano i oglądasz te pieprzone zdjęcia, które niczego nie zmienią. Wiem, że często płaczesz w poduszkę, bo już nie możesz wytrzymać tego uczucia. Zabija Cię każdego dnia, widzę to. Wszystko z nim związane powinno przemijać, a to trwa każdego dnia i tak już półtora roku. Miałaś już tyle początków bez niego, że nie potrafię tego zliczyć. Wiesz, co jeszcze? Może Ty nikogo nie pokochasz jak go, ale nikt Ciebie nie pokocha jak ja."

Wyłumacz mi  dlaczego on wciąż... teksty

estate dodano: 15 luty 2016

Wyłumacz mi, dlaczego on wciąż jest? Czuję jego obecność, wzrok, zapach jego perfumów. Nie mogę zapomnieć o nim nawet na dzień, bo zawsze w którymś momencie przypomina mi o sobie. Próbowałam tyle razy sobie wmówić, że go nie potrzebuję. Tak naprawdę kocham go i to już najprawdopodobniej na zawsze.

Wszystko to jego wina. Pokazał mi... teksty

estate dodano: 2 luty 2016

Wszystko to jego wina. Pokazał mi raj, zabrał mi go i kazał żyć w tych śmieciach.

Pierdolę go i wszystko to  co miało... teksty

estate dodano: 1 luty 2016

Pierdolę go i wszystko to, co miało być. Ja już nie mam sił żyć tymi pieprzonymi, swoimi złudzeniami. Nawet zabrakło już mi łez. Niech coś się kurwa wreszcie zmieni, proszę.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV