głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
estate Zawsze był tak się starał tak mnie kurwa kochał a gdzie on jest? U kogoś kto nigdy go nie pokocha tak jak ja. Na zewnątrz nie wyglądam na załamaną nawet ludzie

estate

estate.moblo.pl
Zawsze był tak się starał tak mnie kurwa kochał a gdzie on jest? U kogoś kto nigdy go nie pokocha tak jak ja.
Zawsze był  tak się starał  tak... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2016

Zawsze był, tak się starał, tak mnie kurwa kochał, a gdzie on jest? U kogoś, kto nigdy go nie pokocha, tak jak ja.

Na zewnątrz nie wyglądam na... teksty

estate dodano: 12 kwietnia 2016

Na zewnątrz nie wyglądam na załamaną, nawet ludzie mi się pytają, czy się zakochałam. Gdyby wiedzieli, że wewnątrz mnie wszystko umiera, zdziwiliby się.

podpisz  panienko. teksty estate dodał komentarz: podpisz, panienko. do wpisu 12 kwietnia 2016
Nasze wspólne zdjęcia rozdarłam na... teksty

estate dodano: 5 kwietnia 2016

Nasze wspólne zdjęcia rozdarłam na tysiące kawałeczków, bo nie mogłam znieść, że taka szmata, jak Ty widnieje u mnie na ścianie w pokoju. Niepotrzebnie zawsze stawałam w Twojej obronie i walczyłam o to, żeby było Tobie lepiej. To jest zapłata, za byciem dobrym człowiekiem? Dobry kopniak w dupsko, przynajmniej przejrzałam na oczy i nigdy więcej nie będę broniła kogoś, kto nawet nie zna podstawowej definicji przyjaźni. Niech się teraz stanie, co chce, za te moje słowa, ale życzę Ci, żeby odebrali Ci kogoś, kogo tak kochałaś, jak ja jego. Może wtedy minie mi złość i żal, choć wątpię.

Dla większości najgorzej bywa... teksty

estate dodano: 5 kwietnia 2016

Dla większości najgorzej bywa wieczorami, a mi wręcz przeciwnie.. Ranek jest najgorszą porą dnia. Tak, jak zawsze uwielbiałam się ładnie wymalować, wybierać strój, nie spiesząc się do szkoły. Codziennie wstawałam z satysfakcją, że robię to, by komuś się cały czas podobać, nie tylko sobie. Teraz mam ochotę przespać wszystkie porannki, budzić się o 15, wyjść ze znajomymi, wrócić nad ranem i znówu spać. Nie mogę przyjąć do wiadomości, że mnie też musiało takie coś spotkać, że jak kurwa też muszę to przeżywać. Jak ja kurwa nienawidzę tego życia i pieprzonego świata.

Jestem zdania  że czas leczy rany  ale bardziej przełomy życiowe. Skupiasz się na tym  co dla Ciebie dobre. Przychodzi w najmniej niespodziewanym momencie. Jednakże  należy go doceniać i nie niszczyć każdego dnia. teksty estate dodał komentarz: Jestem zdania, że czas leczy rany, ale bardziej przełomy życiowe. Skupiasz się na tym, co dla Ciebie dobre. Przychodzi w najmniej niespodziewanym momencie. Jednakże, należy go doceniać i nie niszczyć każdego dnia. do wpisu 5 kwietnia 2016
Wiosna daje swe znaki w moim... teksty

estate dodano: 5 kwietnia 2016

Wiosna daje swe znaki w moim mieście. Wszystko dookoła kwitnie, ludzie odżyli po zimowym mrozie, tylko ja mam wrażenie, że jestem wyjątkiem. Zamiast depresyjnej jesieni, przeżywam depresyjną wiosnę. Męczy mnie moje otoczenie jak nigdy. Nie mam ochoty wyjść, wiecznie mi zimno i czuję, jak cały ból spływa ze mnie powoli. Nie mogę spać, a gdy już śpię to krótko, maksymalnie 5 godzin. Nie wiedziałam, że tak mnie to zaboli, że nie będę potrafiła z nikim zamienić parę słów, a w mojej głowie pojawia się tylko jedna myśl "jak ja kurwa ich nienawidzę."

Obudziłam się rano z tym samym... teksty

estate dodano: 3 kwietnia 2016

Obudziłam się rano z tym samym uczuciem, gdy kładłam się spać, z pieprzonym żalem.

Nigdy nie spodziewałabym się  że... teksty

estate dodano: 3 kwietnia 2016

Nigdy nie spodziewałabym się, że mnie kiedykolwiek taka sytuacja będzie dotyczyła. Wciąż się zastanawiam, czy zdrada ukochanego możeby być gorsza od zdrady przyjaciela, albo też połączenie dwóch opcji na raz. Oni zawinili, a zrobili ze mnie najgorszą osobę na tej kuli ziemskiej. Tak ciężko się kurwa przyznać do błędu? Tak ciężko powiedzieć, że coś nie ma sensu? Zatem...dlaczego tyle cyrków wokół mojej osoby? Czas tak przyspieszył, że nie zauważyłam końca czegoś, co stało się na samym końcu dla mnie ważne. Czuję się, jak pięć bądź sześć lat wstecz. Nawina, zagubiona, gimnazjalistka. Przez to wszystko znowu zaczynam nienawidzieć ludzi, nie mam ochoty wstać z łóżka i żyć, jak wcześniej.

Nie można zakochać się w osobie... teksty

estate dodano: 22 marca 2016

Nie można zakochać się w osobie, której w ogóle nie znasz, ale.. Można zakochać się w osobie, której w ogóle nie znasz, kreaując ją na ideał. Nawet to mija, gdy rzeczywistość przygniata Cię tak mocno. Zdajesz sobie sprawę, jak bardzo jesteś samotna, że tworzysz swój świat, którego nigdy nie będzie.

Usatysfakcjonuje mnie tylko jedna... teksty

estate dodano: 20 marca 2016

Usatysfakcjonuje mnie tylko jedna sytuacja, gdy zostajesz sam. Bez pomysłu na siebie i swoje życie, bez sensu życia, bez honoru, bez przyjaciół, bez niej. Żebyś przez parę miesięcy nie mógł się odnaleźć w swoim dotychczasowym życiu. Wtedy odpuszczę, wybaczę i zapomnę na zawsze. Nasze porachunki się wyrównają i wreszcie zrozumiesz, jak skrzywdziłeś i zniszczyłeś moje życie na dobre paręnaście miesięcy.

Odpuść  samo się ułoży  uwierz! teksty

estate dodano: 20 marca 2016

Odpuść, samo się ułoży, uwierz!

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV